FCBD 2006. Komu, komu...?

Tu dzielimy się wrażeniami na temat nowych, a także starych komiksów spod znaku Disneya.

FCBD 2006. Komu, komu...?

Postprzez Humperdink » So cze 17, 2006 9:33 am

Co roku 6 maja w USA ma miejsce "Free comic book day", czyli bezpłatny dzień komiksowy. Ta impreza ma na celu propagowanie czytania komiksów w USA.
Tak czy siak, w tym dniu rozdawane są za darmo komiksy. Również i w tym roku wydawnictwo Gemstone Publishing wydało specjalny disnejowy komiks na tą okazję. A ja mam 5 takich komiksów do rozdania.
Jeśli reflektujesz, to pisz. Będziesz musiał pokryć koszt przesyłki.

Tutaj możesz zobaczyć co komiks zawiera:
http://coa.inducks.org/issue.php/x/us/FCBD++4/

Jeśli ktoś chce, to mogę zrobić zdjęcia, ale zapewniam, że komiksy są w stanie idealnym.
Humperdink

Postprzez Pahan » So cze 17, 2006 10:14 am

Ja bardzo prosze :) Napisze ci adres na PM
Pahan

GG: 2266241

Postprzez Troll » So cze 17, 2006 10:27 am

Ja najpierw przywitam się ze wszystkimi, przepraszając za to, że mimo tak dawnej rejestracji jeszcze nie napisałem żadnego posta. Jednak mimo to bardzo często przeglądałem to forum (prawie codziennie) - tak jak i forum donaldduckcomics.com- celem czerpania najświeższych informacji z rynku komiksowego. Skoro jednak pojawiła się okazja zdobycia komiksu, którego długo poszukuję, bardzo chciałbym skorzystać z tejże okazji. Wobec tego bardzo proszę o jeden egzemplarz. Również prześlę swój adres na PW- jeżeli oczywiście zgodzisz się, humperdink, wysłać komiks takiemu nieznajomemu :)

Mam nadzieję, że nie wyszło zbyt patetycznie :lol:
Troll

Postprzez Fergus » So cze 17, 2006 11:14 am

Ja też chcem, ale jaki koszt przesyłki :?:
Fergus

Imię: Łukasz
GG: 1465562

Postprzez Humperdink » So cze 17, 2006 11:19 am

Zwykły priorytetowy - 2,00 zł
Polecony ekonomiczny - 3,50 zł
Polecony priorytetowy - 4,20 zł
Humperdink

Postprzez esio » So cze 17, 2006 11:41 am

Zgłaszam się :) A tak z ciekawości: skąd masz te komiksy?
użytkownik przechodzi kryzys kaczkofaństwa
esio

Postprzez Humperdink » So cze 17, 2006 11:50 am

Pewien ktoś, kto ma sklep (antykwariat?) z komiksami zaoferował chętnym na DCMLu wysył tychże komiksów.
Zamówiłem sobie więc te komiksy i poprosiłem go żeby doładował paczkę dodatkowymi komiksami dla was. A koszt przesyłki się nie zmienił.
No i w wypadku gdyby miał starsze FCBDy poprosiłem go o jedną sztukę każdego. Miał fcbd z roku 2003 i fcbd z roku 2004. 8)

Został jeszcze jeden komiks. Kto pierwszy, ten lepszy. :)
Humperdink

Postprzez kszczypka » So cze 17, 2006 1:32 pm

Też bym chciał ten komiks. A adres dostaniesz przez PM.
Skąpiec w rodzinie to problem, ale przemądrzały skąpiec to prawdziwe przekleństwo-mówi Donald o Sknerusie.
Zapraszam do moich rysunków
kszczypka

Postprzez Humperdink » So cze 17, 2006 5:52 pm

No więc skończyło się. Kto nie zdążył lub nie zamówił sobie wcześniej, może już żałować. 8)
W październiku będzie prawdopodobnie wydany "Hallowe'en Ashcan" i może będzie się dało go sprowadzić. Bądźcie czujni. :)
Możliwe (i bardzo prawdopodobne) jednak że osoba od której mam te komiksy ma jeszcze jakieś na skałdzie, więc jak ktoś by chciał, to mogę dać mu jego adres e-mail. (i może ma jakieś FCBDy z innych lat, a zpewnością ma jakieś komiksy regularnie wydawane w USA, ale tych raczej nie odda za darmo :) )

Ze względu na osoby, które się spóźniły, komiksy będę wysyłał dopiero po otrzymaniu pieniędzy na przesyłkę, żeby dać spóźnialskim jakąś szansę, jeśli ktoś z was by się nie wywiązał.
Humperdink

Postprzez Adam_Disney » Wt lip 11, 2006 10:15 am

Jeśli będą jakieś komiksy to ja już zamawiam z góry! Jak będą podam Ci mój adres na PM. 8)
Adam_Disney
Adam_Disney
(Disneystrefa.prv.pl)

GG: 0

Postprzez lis » Pn maja 28, 2007 2:34 pm

W tym roku do Polski znów dotarło kilka egzemplarzy darmowego komiksu z wydawnictwa Gemstone. Tym razem wysyłką na terenie kraju zajmuję się ja. :)

Ten numer zawiera dwie historyjki Floyda Gottfredsona:
"The Robin Hood Adventure"
"Mickey's Rival"
Nic nie wskazuje na to, żeby powyższe historyjki ukazały się w najbliższym czasie w Polsce (wszyscy wiemy, że Egmont dziełami tego artysty nas nie rozpieszcza), dlatego sądzę, iż warto powiększyć swoją kolekcję o ten komiks.

Do rozdania mam 8 egzemplarzy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt za pomocą PW (najlepiej), maila lub GG.

Koszt wysyłki:
Zwykły priorytetowy - 2,10 zł (nie polecam)
Polecony ekonomiczny - 3,55 zł
Polecony priorytetowy - 4,25 zł

+ 3 zł za komiks. Przesyłka dziesięciu, na którą złożyłem się z Humperdinkiem, kosztowała $13. Mam nadzieję, iż nie macie za złe tego, że chcielibyśmy część tej kwoty odzyskać.

Aha, wysyłka najwcześniej w piątek.
lis
administrator

Imię: Mateusz
GG: 3889388

Postprzez Hyzio » Pn maja 28, 2007 5:03 pm

Ja się zgłaszam po jeden egzemplarz, ponieważ mam mało czasu to dane podam później. :)
hyz/dyz/zyz
Hyzio
Szef HDZ

Postprzez Pahan » Cz maja 08, 2008 5:57 pm

Czy w tym roku też ktoś ma zamiar sprowadzać ten komiks? Bo wyszedł 3 maja... Tym razem bohaterem jest Diodak. Mamy śiwetne komiksy Van Horna, Barksa, a nawet Rosy (jeden komiks). A zresztą: oto indeks.

Jeśli będzie taka akcja jak w poprzednich latach, to oczywiście piszę się na 1 egzemplarz. :)
Obrazek
Pahan

GG: 2266241

Postprzez Arcer » Cz maja 08, 2008 6:15 pm

Tako i ja :-), pisalem zresztą o tym z Humperdinkiem. Niestety, koszty są chyba większe niż dotychczas.
Arcer
el moderatoro

Postprzez Fergus » Cz maja 08, 2008 7:27 pm

Skoro już składamy rezerwacje to ja również zgłaszam się po 1 egzemplarz ;-)
http://www.carlbarks.pl - Moja strona poświęcona Carlowi Barksowi! (Aktualnie w budowie)
Fergus

Imię: Łukasz
GG: 1465562

Następna strona

Powrót do Komiksy