Postacie z Duck Tales

Rozkładamy na czynniki pierwsze każdą postać, badamy powiązania między nimi i uważnie studiujemy drzewa genealogiczne.

Która nowa postać jest waszym zdaniem najlepiej domyślona, z najciekawszym charakterem?

Śmigacz McKwak
16
67%
Pani Dziobek
0
Brak głosów
Tasia
3
13%
Kaczuch
1
4%
Kaczor Bubba
1
4%
Cyfron Liczypiórek
3
13%

Liczba głosów : 24

Postacie z Duck Tales

Postprzez Quacky » Śr sty 26, 2005 6:18 pm

Interesujące postacie wystąpiły w tym serialu. Premierę w serialu miały takie charaktery, jak Śmigacz, Cyfron... poprostu scenarzyści mieli fajne pomysły w głowach. Którą postać miło wspominacie i dlaczego?
Dulík: Zítra je první den školy. Deset měsíců budeme čučet na třídní zdi!
Kulík: Taková ztráta času, stejně toho víme víc než učitelé!
KD: W/WDC 169 A
Quacky

Postprzez Maciek! » Śr sty 26, 2005 8:30 pm

Śmigacz McKwak! (to mu oddałem mój głos, mam nadzieje że w zamian zabierze mnie na wycieczkę samolotem :lol: ) Najciekawsza osobowość i jedna z zabawniejszych postaci w Kaczych Opowieściach.

Kaczuch, Pani Dziobek i Tasia byli spoko. Nie były to jakieś super rewelacyjne postacie (No, Tasia była milusia :o ) ale dobrze wpłynęły na rozwój serialu.

Czy mi się wydaje czy Kaczuch (pomijając przysłowiowe „Cameo” w odcinku „Full Metal Duck”) prawie w ogóle się nie pojawił w Sezonie 2 :?:

Cyfron bywał fajny ale momentami miałem wrażenie że to po prostu Donald z trochę zmienionym wyglądem. Czasami był też trochę sztuczny. :?

Nie specjalnie podobał mi się wątek z RoboKwakiem (Gizmoduck), który był dobry na jeden odcinek ale jak pokazywał się w prawie każdym zrobił się nudny. Po co go (RoboKwaka)wciskać na siłę do takich odcinków jak "Sknerus Robotnikiem", i "The Land of Tralala" skoro nie zrobiło by większej różnicy gdyby go w nich nie było? :?
Mama Cyfrona za to była dosyć śmieszna postacią... Nawet lepszą od Cyfrona. :wink:

Bubba... Uch! :x To samo co RoboKwak. Był dobry na jeden ,dwa odcinki ale na większą metę był nudny i połowa odcinków w których wystąpił mogła się równie dobrze obyć się bez niego!

Czasami myślę sobie czy „Kacze Opowieści” nie były by lepsze gdyby nigdy nie dodawali by Cyfrowa i Buby i pozostali by przy starym schemacie. :)
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez Quacky » So sty 29, 2005 8:51 am

Maciek! napisał(a):Czy mi się wydaje czy Kaczuch (pomijając przysłowiowe „Cameo” w odcinku „Full Metal Duck”) prawie w ogóle się nie pojawił w Sezonie 2 :?:

Hmm... kiedy na to myśle, też mi się wydaje, że nie wystąpił ani razu.

Mama Cyfrona była naprawde spoko, ale też myśle, że gdyby nigdy nie dodawali Bubbę i Cyfrona, byłoby lepiej. Pierwsza seria była moim zdaniem lepsza. Kaczory więcej podróżowały i ciekawsze przygody im się wydarzyły. W drugiej serii mi się podobał odcinek "The Duck Who Knew Too Much". Typowy pierwszoseriowy :D
Nie podobał mi się ten, kiedy Cyfron i Sknerus podróżowali w grze komputerowej, żeby odnaleźć pieniądze. Kolory i dźwięki tego komputera w odcinku były nie przyjemne. Ci, którzy znają, wiedzą o czym mówię. Niestety nazwy odcinku nie pamiętam choć wszystkie nagrywałem i zapisywałem do komputera. Muszę popatrzyć na kasetę :D
Dulík: Zítra je první den školy. Deset měsíců budeme čučet na třídní zdi!
Kulík: Taková ztráta času, stejně toho víme víc než učitelé!
KD: W/WDC 169 A
Quacky

Re: Postacie z Duck Tales

Postprzez archie53 » So paź 09, 2010 2:38 pm

Uwielbiam Śmigacza, można się pośmiać. Kaczuch jest na 2 miejscu. No i oczywiście Sknerus z Siostrzeńcami.
Samodzielnie zepsute służy najlepiej.
archie53

GG: 0

Postprzez solariskuba » Pn sie 06, 2012 12:01 pm

Z nowych postaci najbardziej lubię Hydranta Pisanko, czyli Robokwaka, potem Bubbę, a później Śmigacza.
solariskuba

GG: 0

Postprzez Maciek! » Cz sie 16, 2012 1:31 am

U! Skąd taka spora niechęć do osoby Śmigacza, jeśli spytać można? :shock:
Maciek!
Dr Moderator

Powrót do Postacie