Miki Max

Tu dzielimy się wrażeniami na temat nowych, a także starych komiksów spod znaku Disneya.

Re: Miki Max

Postprzez Scarpomaniak » Pt lis 06, 2009 11:13 am

Kupiłem nowego Miki Maxa i zobaczyłem, że w nim jest 7 podwójnych stron Zagadek Mikego (czyli 14 stron komiksu)! Wg mnie Miki Max stał się warty pieniędzy!
Jeden z ostatnich wojowników na polu popularyzacji komiksów Disneya w Polsce.
Prowadzi bloga Kacza Agencja Informacyjna, w którym informuje o komiksach Disneya wydawanych w Polsce i na świecie.
Ma nadzieję, że nastaną lepsze czasy dla komiksów Disneya.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Imię: Radosław
GG: 0

Postprzez Gęgul » Pt lis 06, 2009 1:57 pm

Też mam tego Miki Maxa (wysłałem indeks wczoraj, ale się nie pojawił..). Robi to przede wszystkim komiks "Skarb Robin Hooda", który w wersji orginalnej ma 6 stron, a w Miki Maxowej 4 . Polecam też kupić, bo zagadki Mikiego oprócz dwóch, są naprawdę trudne!
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor

Postprzez Scarpomaniak » Pt lis 06, 2009 2:01 pm

Przecież "Skarb Robin Hooda" w Miki Maxowej wersji też ma 6 stron!
Prowadzi bloga Kacza Agencja Informacyjna, w którym informuje o komiksach Disneya wydawanych w Polsce i na świecie.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Postprzez Gęgul » Wt sty 12, 2010 8:31 pm

Nowym redaktorem prowadzącym "Miki Maxa!" został Artur Skura, zastępując Annę Woźniak. W następnym numerze (4 lutego) można więc spodziewać się zmian.
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor

Postprzez WDCmaniak » Wt sty 12, 2010 9:18 pm

Redaktorzy tytulują się chyba jako redaktorzy prowadzący, a nie naczelni, a to ewidentnie sugeruje na różnicę ;> Nie sądzę, żeby mu zależało na reformie czegokolwiek w piśmie.
WDCmaniak

Postprzez Scarpomaniak » Cz maja 06, 2010 1:13 pm

Właśnie się ukazał kolejny Miki Max i, znowu w nim mamy w nim 12 stron Zagadek Mikiego/Donalda (licząc każdą stronę z komiksami x 2), i znowu mamy 4-stronnnicową zagadkę Andersena konkretnie "Poszukiwacze zaginionych skarbów", wg mnie Miki Max bardzo się polepszył w ostatnich numerach (prawdopodownie przez pana Skurę), ponieważ w ostanich latach w Miki Maxie Zagadek Mikiego było min. 6, a max. 10. Też dobrze, że dają długie Zagadki, szczególne te Andersena z Donaldem i Sknerusem, ponieważ poza nimi zagadki w Miki Maxie są wschechopanowane przez Miguela.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Postprzez archie53 » Wt wrz 07, 2010 3:48 pm

Ja zauważyłem, że łamigłówki się powtarzają i są zaczerpnięte z KD. Np: Kiedyś w KD zauważyłem łamigłówkę " Aprowizacja To Połowa Sukcesu", i w jednym z tegorocznych KD zauważyłem taką samą łamigłówkę pt: "Wyposażenie To Podstawa". I jeszcze drugi przykład: W Miki Max zauważyłem łamigłówkę "Daleki Lew", a w KD znalazłem taką samą pt: "Z Królem Twarzą W Twarz. A więc reprintują także łamigłówki.
Samodzielnie zepsute służy najlepiej.
archie53

Postprzez Scarpomaniak » Wt wrz 07, 2010 3:53 pm

To już od dawna wszyscy wiedzą, przecież widać na Inducks czy to reprint czy też nie.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Postprzez archie53 » Śr wrz 08, 2010 2:48 pm

No tak, INDUCKS. Przepraszam.
Samodzielnie zepsute służy najlepiej.
archie53

Postprzez solariskuba » N wrz 02, 2012 11:57 am

Parę dni temu ukazał się nowy Miki Max, a w konkursach do wygrania 3 MGG (32-34), KzK 3 i KGD 5!
solariskuba

Postprzez kuperkowo » Wt sty 12, 2016 7:24 pm

Aż mnie się przypomniał ten komiks - https://coa.inducks.org/story.php?c=D+2005-002 Kiedys bardzo chciałem przeczytać to ,,legendarne" pismo Miki Max, w którym są opisywane przygody Myszki Miki :) Zderzenie z rzeczywistością było dosyć bolesne, bo w sumie nigdy dział ,,Zagadki Mikiego" mnie nie interesował i za taką samą kwotę wolałem sobie kupić Kaczora Donalda i poczytać jakieś komiksy. O dziwo MikiMax pismo, które jak dla mnie nie ma racji bytu (znaczy się zawsze myślałem że sprzedaż w porównaniu z kd jest znikoma) ma całkiem spory nakład (30 000 - WIĘCEJ NIŻ GIGANT! ). Może to przez to że jest rzadko wydawany (raz na kwartał ) ? Reasumując , jak dla mnie niewarte uwagi.
"I remember it as if it was yesterday.
My papa took me to see the ancestral home of our clan.
The desolate castle on Dismal Downs, abandoned since the 17th century "
kuperkowo

Poprzednia strona

Powrót do Komiksy