Imperial czy Cd projekt

Informacje i dyskusje na temat edycji Disney DVD i Disney Blu-Ray oraz wspomnienia starych kaset VHS.

Re: Imperial czy Cd projekt

Postprzez Jupiter » Pt cze 11, 2010 7:29 pm

Też byłbym zainteresowany Pocahontas... ale wiem, ze będzie porażka... ale przynajmniej grzbiet będzie podpisany. Francuskie wydania też wyglądają paskudnie... ale przynajmniej nie mają obciachowej nazwy i są pełne.
Jupiter

Postprzez lis22 » So cze 12, 2010 11:23 am

all napisał(a):Wcześniej zapomniałem dodać, że pudełka się rozklejają.

Moja nakładka z " Dzwonnika " już się rozkleiła pomimo tego że tylko stoi na półce ... :?
lis22

GG: 0

Postprzez all » So cze 12, 2010 12:03 pm

Tak samo jest z moim Dzwonnikiem, Alladynem (od niego nakładka już całkowicie się rozkleja), Planetą Skarbów i Aryskotratami.
all

Postprzez all » So cze 12, 2010 12:13 pm

Nie chce otwierać nowego tematu, a mam jeszcze jedno pytanie:
Jak najlepiej przechowywać filmy i muzykę, aby nic im się nie stało i przetrwały długie lata?
all

Postprzez duśka » Pn cze 14, 2010 7:59 pm

Na stronie CD projekt nareszcie pojawił się długo oczekiwany przeze mnie plan wydawniczy filmów na DVD i BD. Dawno tam nie zaglądałam i cieszę się, że już można sobie sprawdzić co i kiedy będzie wychodziło :D
Po raz pierwszy widzę blask...
duśka

Postprzez Sparkling1986 » Wt cze 15, 2010 5:35 am

duśka napisał(a):Na stronie CD projekt nareszcie pojawił się długo oczekiwany przeze mnie plan wydawniczy filmów na DVD i BD. Dawno tam nie zaglądałam i cieszę się, że już można sobie sprawdzić co i kiedy będzie wychodziło :D

Wyczekiwany chyba nie tylko przez Ciebie :wink: Zaglądałem tam od czasu do czasu licząc, że właśnie coś takiego się pojawi - w końcu! Jest też dział Filmy, gdzie możemy sprawdzić wydane dotąd przez dystrybutora filmy i bajki.
500 days of magic, of distance, of tenderness.
500 days of intimacy, of awkwardness, of passion.
500 days of fury, of ecstasy, of uncertainty, of Summer.
Sparkling1986

Postprzez TheHubi1998 » Cz sie 04, 2011 6:50 pm

Ja mam 2 pytanka :
1. Czy "Mulan" ma swoje 2- dyskowe wydanie specjalne Imperiala???
2. Jestem zdziwiony, ponieważ na stronie CD Projekt jest pokazane, że "Piraci z Karaibów na Nieznanych Wodach" wyjdzie chyba jako wydanie 1-dyskowe, a wcześniejsze trzy części były wydane w takiej jakby mini serii "Piartów z Karaibów" jako edycje 2- dyskowe i tu moje pytanie : Czy może wiecie czy czwarta część też będzie wydana w 2- dyskowej edycji specjalnej???
Przepraszam, że tak długo, ale chciałem jak najdokładniej opisać moją sytuacje :cheshire:
TheHubi1998

Imię: Hubert

Postprzez lis22 » Cz sie 04, 2011 7:25 pm

Tak,Imperial wydał dwu płytowe wydanie specjalne " Mulan ",które posiadam.
lis22

Postprzez TheHubi1998 » Cz sie 04, 2011 8:09 pm

Dzięki :wink: , na stronie Imperial CinePix nie ma niektórych tytułów :?
TheHubi1998

Postprzez Inuki » N sie 07, 2011 9:52 am

TheHubi1998 napisał(a):Ja mam 2 pytanka :
2. Jestem zdziwiony, ponieważ na stronie CD Projekt jest pokazane, że "Piraci z Karaibów na Nieznanych Wodach" wyjdzie chyba jako wydanie 1-dyskowe, a wcześniejsze trzy części były wydane w takiej jakby mini serii "Piartów z Karaibów" jako edycje 2- dyskowe i tu moje pytanie : Czy może wiecie czy czwarta część też będzie wydana w 2- dyskowej edycji specjalnej???

Na edycję 2-płytową nie ma co liczyć, bo nawet w USA wychodzi tylko jedna płyta. Zresztą to w ogóle nowi Piraci maja takie biedne dodatki, że szkoda mówić. Najlepsze wydanie to 5-płytowe Blu-ray, które będzie tylko w USA, jeśli się nie mylę.
Inuki

Postprzez TheHubi1998 » Śr sty 25, 2012 5:12 pm

Jak uważacie, czy jest możliwe, aby zrobili nam dystrybutora "Movie Rewards" w Polsce???
TheHubi1998

Postprzez Rakshas » Wt wrz 09, 2014 9:01 pm

CD Projekt to kpina... Wystarczy wziąć do ręki jakiekolwiek wydanie specjalne Imperiala i porównać je z 'diamentową' edycją CDp, dla mnie to raczej węgiel, a nie diament... Np taki Król Lew- obejrzenie dodatków z Imperiala... nie pamiętam już ile zajęło, ale rozłożyłam to na dwa dni, bo było tego tak wiele. Nowego wydania nie posiadam, ale wystarczy zajrzeć do spisu treści. To samo, lub podobnie (bo Król Lew jednak miał tego wszystkiego najwięcej) z innymi tytułami.
W dodatku pamiętam jeszcze jeden smaczek, który nie wiem czy powtarza się w innych tytułach, ale z pewnością występował przy wydaniu Pięknej i Bestii- wersja na bd była okrojona względem standardowego wydania... To dopiero dziwne
Tak jak piszą poprzednicy- allego, dvdmax [niegdyś], ebay.......
Rakshas

Postprzez lis22 » Śr wrz 10, 2014 9:27 am

Pamiętaj,że u nas w ogóle wydania Blu-Ray były okrojone względem wydań z USA i jest to bardziej polityka Disneya niż CDP,który jednak też nie był najlepszym dystrybutorem,przynajmniej przez ostatnie półtora roku.
lis22

Postprzez Scarpomaniak » Śr wrz 10, 2014 4:38 pm

Rozróżnijmy dwie kwestie.
"Król Lew" i "Piękna i Bestia" (oba BD) miały 2-dyskowe wydania zagranicą, a tylko 1-dyskowe w Polsce. Według mnie to, że Polska nie dostaje dodatkowych płyt w takich edycjach czy filmach Pixara, które nadal wychodzą w 2-dyskowych edycjach, to może jest po części decyzja Disneya, ale też po części wina cdp.pl, które prawdopodobnie nie chciało wykładać pieniędzy na to, żeby w polskim wydaniu była dodatkowa płyta. Np. taki "Odlot" miał nawet w Czechach 2-dyskowe wydanie BD. Dlatego z punktu widzenia Polski jest lepiej gdy się ukazuje wszędzie edycja 1-dyskowa ("Kopciuszek", "Zakochany kundel"). Z tego powodu mamy biedne edycje filmów Pixara (które zagranicą mają dodatkową płytę), a dobre wydania filmów Disneya (które wszędzie są 1-dyskowe).
Ale np. w przypadku "Króla Lwa" na DVD cdp.pl nie miał wyboru, wszędzie ukazała się biedna 1-dyskowa edycja. Czy też "Piotruś Pan" na BD, gdzie tylko w USA była lepsza edycja, ale poza tym na całym świecie była dość średnia.
Jeden z ostatnich wojowników na polu popularyzacji komiksów Disneya w Polsce.
Prowadzi bloga Kacza Agencja Informacyjna, w którym informuje o komiksach Disneya wydawanych w Polsce i na świecie.
Ma nadzieję, że nastaną lepsze czasy dla komiksów Disneya.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Imię: Radosław

Poprzednia strona

Powrót do Wydania DVD i Blu-Ray