Król Lew 4 (i inne dyskusyjne pomysły ze świata animacji)

Tutaj rozmawiamy o disnejowskich filmach, zarówno kinowych, jak i tych, które wchodzą na DisneyDVD.

Król Lew 4 (i inne dyskusyjne pomysły ze świata animacji)

Postprzez SharpShock77 » Pn cze 29, 2009 6:56 am

Wiatm wszystkich chce spytac sie co myslicie o filmie pt "Krol Lew 4" ktory moze prawdopodobnie wyjsc...jak odbieracie ta informacje i jak myslicie jaki film bedzie?
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana... Napoleon Bonaparte
Prawdą jest to, co wytrzyma próbę doświadczenia...Albert Einstein
Kto życia nie ceni, nie wart go... Leonardo da Vinci
SharpShock77

GG: 0

Re: Król Lew 4...

Postprzez maniakdonald » Pn cze 29, 2009 7:03 am

Jeszcze nic nie wiemy,bo nie ma.
wez nie pie*dol bejbe
maniakdonald
Wolność wyobraźni

Imię: Juliusz
GG: 10884073

Postprzez SharpShock77 » Pn cze 29, 2009 7:26 am

No tak ale prawdopodobnie moze wyjsc przed 2012 wiec co o tym myslicie pozytywnie negatywnie ?? Jaki chcielibyscie watem opowiedzcie cos... :)
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana... Napoleon Bonaparte
SharpShock77

Postprzez SharpShock77 » Pn cze 29, 2009 7:32 am

Ja osobiście myślę tak 4 będzie.....inna muszą zmienić odrobinę watek bo będzie "kaszana" ale jakby Disney FIRMA Walt Disney zrobiła 4 część tak niesamowita z pięknymi piosenkami muzyka i wątkiem to Disney można by uznać za najwybitniejszych w dziejach twórców bajek. Żadna ale to żadna seria filmów nie doprowadziła się do części 4 nawet do 3 bez szmiry ale jak by Disney sprostał i zrobił NIESAMOWITA część 4-ta (powtarzam się :) ) to by byli największymi w całej historii Filmów rysunkowych animowanych GENIUSZAMI wiec może będzie może nie ,ale jeśli maja "jakąś szmirę" wyprodukować tylko dla kasy to ja wole żeby nie było 4-tej części...za błędy i "pomyłki" przepraszam oraz proszę o wasze wypowiedzi...............
Ostatnio edytowano Cz paź 22, 2009 8:10 pm przez SharpShock77, łącznie edytowano 4 razy
SharpShock77

Postprzez Scarpomaniak » Pn cze 29, 2009 8:31 am

SharpShock77! Edytuj nie gryzie!
Jeden z ostatnich wojowników na polu popularyzacji komiksów Disneya w Polsce.
Prowadzi bloga Kacza Agencja Informacyjna, w którym informuje o komiksach Disneya wydawanych w Polsce i na świecie.
Ma nadzieję, że nastaną lepsze czasy dla komiksów Disneya.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Imię: Radosław

Postprzez jupix » Pn cze 29, 2009 12:13 pm

Nie lubię jak ktoś wróży z fusów. Skąd wiesz że wyjdzie czwórka? Masz dowód?
600 postów w 6 lat, dwudziestka na karku, ale miłość do Disneya - dozgonna!
jupix

Imię: Wojtek

Postprzez SharpShock77 » Pn cze 29, 2009 12:46 pm

Nie mam, ale kiedyś obiło mi się o uszy...ale bardziej mi zależy jaka wy chcieli byście następna część tego filmu( proszę na ten temat się wypowiedzieć ).
Ostatnio edytowano Pt wrz 18, 2009 8:58 am przez SharpShock77, łącznie edytowano 1 raz
SharpShock77

Postprzez Maciek! » Pn cze 29, 2009 4:32 pm

Ostatecznie można zostawić ten topic jako takie spekulacje/fantazje...

Król Lew 4? Dziękuję 2 to było za wiele...

Właściwie jakby wyszedł, to UWAGA ale nie jako "Lion King 4" a jako "Lion King 3" bo to co u nas było znane jako "Król Lew 3" w oryginale się zowie "Lion King 2 1/2" i nie jest sequelem a midlequelem...

Zapewne jakby był Król Lew 4 miałby znów jakiś "Szekspirowy" motyw... Mieliśy już "Hamleta", "Romeo i Julie"... Może trzy papugi przepowiedzą Pumbie że jak zabije Simbę sam będzie królem i go Timon podpuści :P

Serio mówiąc, to kontynuacji "Króla Lwa" nie chcę. Można by było - wiadomo - ale jak dla mnie dwójka to świetny przykład jak można zrobić marny sequel dobrego filmu.... Liczę, że do dalszych odsłon nie dojdzie...
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez SharpShock77 » Pn cze 29, 2009 4:37 pm

Lecz jakby zrobili tak piękna jak jedynkę (minimalne szanse :D )to by zarobili 1 SUPER DUŻO KASY, 2 Pierwasza taka serie która się dało doprowadzić w pięknym stylu do czwartej części...
Ostatnio edytowano Pt wrz 18, 2009 8:59 am przez SharpShock77, łącznie edytowano 1 raz
SharpShock77

Postprzez Maciek! » Pn cze 29, 2009 7:09 pm

By tak było "Król Lew 2" musiałby być przynajmniej w 90% tak dobry jak deynka , trzy tak samo. A tak mamy jeden mega dobry film, jeden kiepski i jeden co najwyżej "spoko". Także niestety jak mega dobry by czwarty nie był by seria ciągle "koślawa" była.

Naprawdę niech już z "Królem Lwem" nie eksperymentują, są inne filmy gdzie o wiele łatwiej dałoby się zrobić sequel ale patrząc ile Disney już sequeli skopał wolę by nie ryzykowali...
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez SharpShock77 » Pn cze 29, 2009 8:07 pm

ehh co ja mam powiedziec...Oczywiscie w 100% zgadzam sie z Mackiem ale jakos mnie ciagnie zeby zrobili czwarta czesc..to przez jedynke, niesamowita w części dzieki tej piosence (can you feel the love tonight) http://www.youtube.com/watch?v=PkGDrV_2 ... re=related
SharpShock77

Postprzez Yua » Pn cze 29, 2009 9:05 pm

A ja bez bicia się przyznaję,że z Króla Lwa oglądałam tylko jedynkę.Do sequeli mnie nie ciągnie.A jakby już wyszła ta czwórka,na pewno nie posunęłabym się dalej niż do przeczytania recenzji.Wg. mnie wogóle niektóre filmy nie powinny być kontynuowane (np.Epoka Lodowcowa.Wkurza mnie ten cały Sid.).
ajm sory !
próbowałam wejść na forum, ale moje lenistwo wzięło górę.
Yua
Tamtirda Tym Tirimdomda!

Imię: Zuzanella :)

Postprzez Maciek! » Wt cze 30, 2009 1:20 am

I dobrze czynisz Yua.

"Król Lew 2" jest ubogi, że hej! Animacja względem jedynki rażąco słabsza (czuć taką klaustrofobie w „Lwiej ziemi” która nagle o wiele mniejsza się wydaje), strasznie naciągana fabuła (Od tak, nagle się okazuje, że jest jakaś grupa złych lwic które chcą obalić Simbę które chowają syna Skazy!?), na siłę wykorzystany motyw Romeo i Juli („Hamlet” w jedynce był tak subtelny, że się nawet go nie zauważało), słabe piosenki (co najwyżej „poprawne”) wiele postaci z jedynki jak Zazu czy nawet Timon i Pumba są marnie wykorzystane... I ogólnie – Całość razi ubogością (za równo pod względem animacji jak i wyobraźni scenarzystów) od pierwszej do ostatniej sceny.

„Król Lew 3” („Król Lew 2 i ½” jak kto woli”) przynajmniej był miejscami zabawny i miał solidną animacje względem dwójki, ale i tak nie był to w żadnym stopniu godny sequel, a właściwie taka auto-parodia - Timon i Pumba opowiadają historię Króla Lwa z ich punktu widzenia – słowem, taki Król Lew od kuchni, który był by o niebo lepszy gdyby nie kilka naprawdę niesmacznych żartów i znów wyobraźnia scenarzystów się na niegłupim pomyśle kończy...

Także - Nic specjalego nie tracisz nie licząc zażenowania ;)
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez Cleonina » Wt cze 30, 2009 7:44 pm

Kiedyś chciałabym aby powstała 4 część, jednak teraz powiem "nie". Stanowczo źle zrobili już inne squele i midsquele więc wolę nie ryzykować. Właściwie o czym miłby być?
Część 2: Pomysł nawet fajny na 1-wszy rzut oka jednak gdy zobaczyłam cały film to trochę mnie zdziwiło że można tak zepsuć film. Animacja jest właściwie beznadziejna, a historia jest trochę banalna (i gdzie się podział Kopa!!! ;D ). Piosenki jak ktoś już wspomniał nie zbyt dobre (jedynie kilka jest godnych podziwu). Mogli to zrobić trochę lepiej.

część 3: Animacja dobra, ale zrobili z tego komedię na siłę. Niby śmieszne ale mimo wszystko nie dorównuje pierwowzorowi.

Dlatego sądzę że już wystarczy jeśli chodzi o króla lwa.
Cleonina

GG: 7795825

Postprzez jupix » Śr lip 01, 2009 3:44 pm

Ten temat jest do bani. Rownie dorze można napisać A jak by wyglądał film: Królewna Śnieżka 2-Powrót do lasu :?
600 postów w 6 lat, dwudziestka na karku, ale miłość do Disneya - dozgonna!
jupix

Imię: Wojtek

Następna strona

Powrót do Filmy