Wesołych świąt i szczęśliwego roku 2009!

Tu można się przedstawić innym użytkownikom, złożyć życzenia etc.

Re: Wesołych świąt i szczęśliwego roku 2009!

Postprzez Mateusz Kubiak » Śr gru 31, 2008 9:48 am

Indiana Goofs najważniejsze jest spotkanie się z rodziną przy stole, prezenty to taki dodatek do świąt (niestety ostatnio święta to dla większości tylko prezenty).
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mateusz Kubiak
Ostatni z klanu McKwaczy

Postprzez jupix » Śr gru 31, 2008 12:11 pm

a ja dostałem skarpetki i się cieszę :P
600 postów w 6 lat, dwudziestka na karku, ale miłość do Disneya - dozgonna!
jupix

Imię: Wojtek
GG: 0

Postprzez Verbaclous » Śr gru 31, 2008 2:11 pm

Mateusz Kubiak napisał(a):najważniejsze jest spotkanie się z rodziną przy stole, prezenty to taki dodatek do świąt (niestety ostatnio święta to dla większości tylko prezenty).

Cóż, tegoroczne święta nie były najlepsze pod względem rodziny. Przyjechała dalsza rodzina z ameryki, czyli jakiś kuzyn którego nigdy w życiu na oczy nie widziałem. Cholernie gadatliwy. Całą kolację bredził o nowoczesnej architekturze NY i widokach z autostrady, tamtejszych kanalizacjach, klimatyzacjach... Nikogo to nie obchodziło ni cholery, a nikomu innemu nie dał dojść do słowa. Tak więc spotkanie z rodziną przy wigilijnym stole było tak przyjemne, że nie mogłem się doczekać aby usiąść przed telewizorem i grać w Mass Effect. Nawet Coca-Cola, symbol polskich świąt nic by nie pomogła na poprawę atmosfery.
Verbaclous

Postprzez Arcer » Śr gru 31, 2008 3:21 pm

Taki urok spotkań z rodziną - jedni mówią o swojej przeszłości, inni o swoim hobby, np. historii anagwajskich monet - wtedy nawet sztuczne podtrzymywanie opadających powiek niewiele może zdziałać :wink:.

"I kto to widział, żeby do obiadu pić Coca-Colę? Ale kto powiedział że kiedyś było lepiej!" :lol:
Arcer
el moderatoro

Postprzez Minky » Śr gru 31, 2008 4:16 pm

A ja Wam pożyczę szczęśliwego Nowego Roku ^^
Minky

Imię: Magdalena
GG: 1372890

Postprzez Yua » Cz sty 01, 2009 12:35 pm

Verbaclous napisał(a):
Mateusz Kubiak napisał(a):najważniejsze jest spotkanie się z rodziną przy stole, prezenty to taki dodatek do świąt (niestety ostatnio święta to dla większości tylko prezenty).

Cóż, tegoroczne święta nie były najlepsze pod względem rodziny. Przyjechała dalsza rodzina z ameryki, czyli jakiś kuzyn którego nigdy w życiu na oczy nie widziałem. Cholernie gadatliwy. Całą kolację bredził o nowoczesnej architekturze NY i widokach z autostrady, tamtejszych kanalizacjach, klimatyzacjach... Nikogo to nie obchodziło ni cholery, a nikomu innemu nie dał dojść do słowa. Tak więc spotkanie z rodziną przy wigilijnym stole było tak przyjemne, że nie mogłem się doczekać aby usiąść przed telewizorem i grać w Mass Effect. Nawet Coca-Cola, symbol polskich świąt nic by nie pomogła na poprawę atmosfery.

I całą atmosferę diabli wzięli. Biorąc przykład z Minky, również życzę wam szczęśliwego roku 2009!
ajm sory !
próbowałam wejść na forum, ale moje lenistwo wzięło górę.
Yua
Tamtirda Tym Tirimdomda!

Imię: Zuzanella :)

Postprzez Hyzio » Cz sty 01, 2009 3:29 pm

Witam, po kolejnej przerwie. Wiem, że miałem odwiedzac forum, ale nie mogłem, ponieważ siostra nie daje mi wchodzic na komputer który stoi teraz w jej pokoju, a na starszym nie da się zalogowac (mój pomijając).

Także z tej okazji, że mam szansę na wejście, życzę Wszystkim Forumowiczom superszczęśliwego nowego roku (2009), żeby każdy miał w nim to czego zapragnie, żeby wszystko udawało się lepiej niż dotychczas i oczywiście szczęścia. Niech rok 2009 stanie się dla wszystkich lepszy niż każdy inny. Happy new Year! :donald:

No i jeszcze spóźnione życzenia świąteczne, chciałbym wam złożyc.

Nie wim, czy dobrze to napisałem, ale musiałem się śpieszyc.
hyz/dyz/zyz
Hyzio
Szef HDZ

Postprzez Gęgul » Cz sty 01, 2009 3:50 pm

A ja 1 stycznia 2009 roku życzę wam szczęśliwego 2010 roku :lol: :lol: :lol:

Nareszcie na Święta dostałem coś związanego z Disneyem: Giganta 11/98 "Planeta Skarbów" i Giganta 12/98 "Stary mamut mocno śpi..."
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor

Poprzednia strona

Powrót do Użytkownicy