Toy Story

Tutaj opisujemy wszystkie interesujące gadżety, które wpadły w nasze ręce.

Toy Story

Postprzez KTZ » Cz lip 03, 2008 9:08 am

No tak, to może trochę dziecinne ale posiadam zabawki z filmu "Toy Story". Oczywiście jako kolekcjonerskie :P . Posiadam 38 cm Buzza Astrala oraz 40 cm Chudego, obaj firmy Think Way. Mam również ponad 30 centymetrową Jessie firmy Hasbro. Każda z nich mówi, a Buzz ma nawet głos samego Tima Allena. Poza tym, Buzz ma również wszystkie funkcje jak ten w filmie, poza ciosem karate i fluorescencyjnością.
KTZ

Postprzez Lone Star » Cz lip 03, 2008 10:51 am

To te co allegro nazywają je "Prawdziwe ! Prosto z fimu !" ? Bardzo mi się one podobają, kupiłbym sobie szczególnie Chudego gdybym miał troszkę przypływu kasy i nie sprzedawali go tylko w necie :/ Choć i tak chyba za tą figurkę 100 zł to za dużo. Ja bym dał ok. 70.
Pozdrawiam, Lone Star
“Tajemnicą długiego życia jest czerpanie przyjemności ze swej pracy.” Carl Barks
“Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today.” James Dean
Pierwsza polska strona o Flintstonach
Lone Star
Fan Barksa

Imię: Artur
GG: 0

Kasa

Postprzez KTZ » Cz lip 03, 2008 12:33 pm

100 zł to tylko u nas kosztują, bo są sprowadzane indywidualnie :P. Ja kupiłem za 19.99$ Buzza, za tyle samo Chudego, a Jessie dostałem, bo mam znajomą w Kalifornii :P A o Jessie wspomnę tyle, iż w Disney Store kosztuje 16$. Te zabawki są tak piękne i wypasione, że dwadzieścia dolarów naprawdę nie jest dużym wydatkiem, zwłaszcza dla takiego fana jak ja :). Tylko kiedy kupowałem Buzza i Chudego wyszli 60 zł, a nie 40, bo teraz tak dolar spadł.
KTZ

Re: Toy Story

Postprzez Buzz-Astral » Pn sie 31, 2009 1:18 pm

Witam!!
Ja z kolei mam zamiar sobie kupić zabawki z " Toy Story Colletion " ale będę je musiał sprowadzać z zagranicy i właśnie tu mam problem i dylemat czy je sprowadzać czy nie??
Bo jak już każdy pewnie wie to za jakiś rok wychodzi Toy Story 3 więc może te zabaweczki pojawią się także u nas?? I teraz nie wiem co zrobić??? Poczekać cierpliwie czy raczej poprosić znajomych by mi je kupili i wysłali.
Przy okazji nasuwa się takie drugie pytanko , mianowicie czy ta kolekcja się powiększy ?? czy raczej nie i tylko będziemy mieli do dyspozycji żołnierzy chudego rex-a buzza i allienów :P
Pozdrawiam i Czekam na odpowiedz!!
Buzz-Astral

Imię: Andre

Postprzez robinkate » Cz sty 07, 2010 7:58 pm

Kiedy byłam mała moi rodzice przywieźli mi z Francji Chudego i Buzz'a...trochę są już starzy, bo (jak to ładnie ująć) bawiłam się nimi z siostrami prawie jak Andy xD I nawet mają podeszwy od butów podpisane xD świetne zabawki :)
robinkate

Imię: Kasia
GG: 2049740

Postprzez FanToyStory2 » N cze 27, 2010 7:54 am

Ja także mam zamiar kupić sobie Toy Story Collection .
FanToyStory2

Imię: ANDRE

Powrót do Gadżety