Giorgio Cavazzano

Dyskutujemy głównie o rysownikach komiksów, ale nie zapominamy o innych Wielkich pracujących dla Wytwórni Disneya z Wujkiem Waltem na czele.

Giorgio Cavazzano

Postprzez esio » Wt kwi 18, 2006 9:36 am

Rysownik ten jest wymieniany przez kilku użytkowników jako jeden z ich ulubionych. Według mnie jego rysunki są bardzo ładne, ale nic ich nie wyróżnia. Dlatego proszę o wypowiedź fanw jego rysunków: co w nich takiego jest?
użytkownik przechodzi kryzys kaczkofaństwa
esio

Re: Giorgio Cavazzano

Postprzez Hyzio » Wt kwi 18, 2006 11:21 am

esio napisał(a):Rysownik ten jest wymieniany przez kilku użytkowników jako jeden z ich ulubionych. Według mnie jego rysunki są bardzo ładne, ale nic ich nie wyróżnia. Dlatego proszę o wypowiedź fanw jego rysunków: co w nich takiego jest?
No poprostu rysuje fajne komiksy. Trudno powiedziec mi o niem cos więcej ale nie jest zły

PS: Właśnie miałem dziś założyć o nim temat. :x
hyz/dyz/zyz
Hyzio
Szef HDZ

GG: 0

Postprzez mcrr » Pn wrz 17, 2007 7:13 pm

Rysuje nawet fajne komiksy... Jego styl czasami przypomina mi styl Scarpy. Ale nie widzę w nich nic co by je stawiało na 1 miejscu.
Jak by nie było jest bardzo miło:D
mcrr

Postprzez Retlaw » Cz paź 18, 2007 5:59 am

Hmmm, mnie stylu Scarpy cavazzano na pewno nie przypomina, jego rysunki są przyjemne da oka, delikatne, harmoniczne, a za razem pełne dynamiki, bardzo przyjemnie się je ogląda, a do tego historyjki cavazzana mają interesujące i nie banalne scenariusze. (Scarpa rysuje troche ostrzej)

Był kiedys taki komiks o tym jak Donald bał sie wierzycieli, uciekał przed jednym takim, który jak sie pózniej okazało chciał mu dać nagrode, ale niestety w końcu nagrode pokryła koszty pościgu. Bardzo mi się spodobala ta historyjka, czytałem ją chyba z tysiac razy.
this time the magic is real
http://lucasfilm.pl/
http://www.beelive.pl
http://www.studioant.pl - tym się zajmuję :-]
Retlaw

Postprzez Arcer » Cz paź 18, 2007 1:54 pm

Retlaw napisał(a):Był kiedys taki komiks o tym jak Donald bał sie wierzycieli, uciekał przed jednym takim, który jak sie pózniej okazało chciał mu dać nagrode, ale niestety w końcu nagrode pokryła koszty pościgu. Bardzo mi się spodobala ta historyjka, czytałem ją chyba z tysiac razy.

Nazywał się Sztuka ucieczki. Mnie też spodobał się do tego stopnia, że nawet założylem sobie taki zeszycik :-).
Ale to jest komiks Lary Molinari! (scen. Sergio Tulipano)
Arcer
el moderatoro

Postprzez Gigomaniak » Cz paź 18, 2007 2:31 pm

Nie uważam, że Cavazzano rysuje najgorzej, ale coś mi się w nich nie podoba... Gdy oglądam jego rysunki wydaje mi się, że są bardzo staromodne, nie wiem czemu??
Gigomaniak
Gość z PG-ku :D

Postprzez esio » Pt paź 19, 2007 3:10 pm

Arcer napisał(a):
Retlaw napisał(a):Był kiedys taki komiks o tym jak Donald bał sie wierzycieli, uciekał przed jednym takim, który jak sie pózniej okazało chciał mu dać nagrode, ale niestety w końcu nagrode pokryła koszty pościgu. Bardzo mi się spodobala ta historyjka, czytałem ją chyba z tysiac razy.

Nazywał się Sztuka ucieczki. Mnie też spodobał się do tego stopnia, że nawet założylem sobie taki zeszycik :-).
Ale to jest komiks Lary Molinari! (scen. Sergio Tulipano)

Też chciałem założyć taki zeszycik, jaki miał Donald, ale doszedłem do wnosku, ze bez kolegi w sterowcu i umiejętności skakania z wysokości żeby odbić się prosto na kupę piachu nie ma to większego sensu:D
esio

Postprzez Superkwęk - meho » Śr lis 28, 2007 5:23 pm

Nie nawidze jego stylu. Wedlug mnie to najgorszy rysownik Giganta razem ze Scarpą. Te ludzei jak on je rysuje. Sknerus i Doanld w roli zdenerwowanego tez mi nie odpowiada. Niue lubie jego stylu. :wink:
Brak podpisu, gdyż litery wyjechały na wakacje...
Superkwęk - meho
Heros forum

Postprzez Fergus » Śr lis 28, 2007 6:47 pm

Superkwęk - meho napisał(a):razem ze Scarpą.

:shock: No, cóż każdy ma swoje własne zdanie.

Moim zdaniem Scarpa to mistrz ze wszystkich włoskich rysowników kaczorów. Właściwie to on zcharakteryzował włoski styl znany z komiksów z lat 60. 70. 80. Osobiście najbardziej lubię włoskie historyjki z tamtych lat.

Tak z ciekawości, jakie są Twoje ulubione typy rysowników pracujących dla Giganta?
http://www.carlbarks.pl - Moja strona poświęcona Carlowi Barksowi! (Aktualnie w budowie)
Fergus

Imię: Łukasz
GG: 1465562

Postprzez Superkwęk - meho » Cz lis 29, 2007 6:07 pm

No np. Fecchi jak i Pasqual czy jakos tak. Scarpa ma podobny styl do Cavazzano i to mnie denerwuje. Nie lubie wloskich rysownikow.
Superkwęk - meho
Heros forum

Postprzez esio » Cz lis 29, 2007 6:41 pm

A Superkwęka w twoim avatarze kto narysował? Na moje oko włoski rysownik. Przecież jest on postacią występującą tylko we włoskich komiksach. No ale cóż, żyj dalej w nienawiści.
esio

Postprzez Superkwęk - meho » Cz lis 29, 2007 6:52 pm

Szczerze mowiac tylko taki zanalazlem w odpowiednich rozmiarach. A chcailem miec jakis avatar to akurat nie patrzylem na rysownika ale bede dalej nie lubil woskich rysownikow. :wink:
Superkwęk - meho
Heros forum

Postprzez Pahan » Cz lis 29, 2007 10:15 pm

Ale niemal KAŻDY wizerunek Superkwęka to dzieło włocha. A porównywać styl Cavazzana do Scarpy, to jak porównywać "Gwiezdne Wojny" do "Ojca chrzestnego" (przy wielkiej sympatii dla obu tych filmów).
Obrazek
Pahan

GG: 2266241

Postprzez Superkwęk - meho » Pt lis 30, 2007 11:39 am

No a Phil Andersen. Po nazwisku i imieniu on nie jset cyba wlochem.
Superkwęk - meho
Heros forum

Postprzez Pahan » So gru 01, 2007 8:28 am

Właśnie dlatego napisałem "niemal". :D
Obrazek
Pahan

GG: 2266241

Następna strona

Powrót do Twórcy