Disney Channel Polska! Będzie już 2 grudnia!

Piszemy tu o wszystkim, co nie pasuje do żadnej z powyższych kategorii.

Disney Channel Polska! Będzie już 2 grudnia!

Postprzez andrzej91 » Pt paź 13, 2006 11:54 am

Disney Channel w Cyfrze+

ObrazekCanal+ Cyfrowy podpisał długoterminową umowę z Walt Disney Company, dzięki której popularny Disney Channel znajdzie się w ofercie platformy cyfrowej Cyfra+. Firmy sfinalizowały kontrakt podczas targów telewizyjnych MIPCOM w Cannes. Od 2 grudnia Disney Channel trafi do oferty Cyfry+.

Obrazek
Disney Channel dostępny będzie w pakietach Komfortowym i Prestiżowym na pozycji 44 w terminalach Cyfry+ i to bez dodatkowych opłat. Do końca grudnia będą go oglądać abonenci wszystkich pakietów Cyfry+.

Disney Channel nadawać będzie w godz. 6- 22. W programie znajdą się m.in. popularne seriale przygodowe, animacje, filmy produkowane specjalnie dla Disney Channel, najlepsze Disneyowskie produkcje kina familijnego, rozrywkowe i edukacyjne programy dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz produkcje własne stacji.

Disney to najbardziej znany światowy producent programów telewizyjnych dla dzieci i młodzieży. Produkowane przez Walt Disney Company kanały docierają do ponad 600 mln odbiorców w ponad 100 krajach.

Już w grudniu abonenci CYFRY+ będą więc mogli oglądać takie hity Disney’a jak: Zakochany Kundel 2, Tarzan czy serial Mickey Mouse Clubhouse.

Disney Channel i Cyfra+ zaproponują także specjalne atrakcje dla abonentów, m.in. konkurs z nagrodami, w którym będzie można wygrać 10 rodzinnych wycieczek do Disneylandu.

Walt Disney Company założona została w 1923 roku przez legendarnego Walta Disney’a, twórcę Myszki Miki, Kaczora Donalda, Psa Pluto i Disneylandu.

Urodzony w 1901 roku Walt Disney otrzymał za swoje osiągnięcia 32 nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, w tym pierwszą w 1931 roku za pierwszy pełnometrażowy film animowany - „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Do pełnometrażowych animowanych klasyków wytwórni Disneya należą też takie hity, jak: Dumbo, Bambi, Zakochany kundel, Śpiąca Królewna, 101 Dalmatyńczyków, Księga dżungli, Przygody Kubusia Puchatka, Mała Syrenka, Piękna i Bestia, Król lew, Pocahontas, Toy Story, Dzwonnik z Notre Dame, Rogate Ranczo czy Kurczak Mały.
andrzej91

Postprzez Jakijajah » Pt paź 13, 2006 7:20 pm

:D
Obrazek
Jakijajah

Postprzez andrzej91 » So paź 14, 2006 8:31 am

Jestem ciekaw czy będą puszczać takie bajki jak Kacze Opowieści, Brygada RR, Wuzzle etc. :)
andrzej91

Postprzez lis » So paź 14, 2006 5:43 pm

Dodam jeszcze, że Disney Channel będzie dostępny również na Cydrowym Polsacie, nie wiadomo kiedy pojawi się w sieciach kablowych.

Główne pozycje programowe, które pojawią się po raz pierwszy w Polsce na Disney Channel, obejmują m.in.:

* seriale filmów akcji: That's So Raven, The Suite Life of Zack & Cody oraz najnowszy hit Hannah Montana
* High School Musical
* współczesne, przebojowe seriale filmów animowanych: m.in. Kim Possible i American Dragon: Jake Long
* seriale rozrywkowo-edukacyjne dla przedszkolaków: Mickey Mouse Clubhouse i Disney’s Little Einsteins, a na drugi rok 'My Friends Tigger and Pooh'
* najlepsze filmy fabularne Disneya np. Lady and the Tramp 2 czy Tarzan.

Filmy pokazywane na Disney Channel w Polsce będą w polskiej wersji językowej.
lis
administrator

Imię: Mateusz
GG: 3889388

Postprzez Jakijajah » So paź 14, 2006 6:55 pm

lis napisał(a): * najlepsze filmy fabularne Disneya np. Lady and the Tramp 2 .

Bua ha ha ;)

W kablówkach byc moze nigdy. Z tego co wiem, to DC ma polityke uderzania wylacznie do platform. Osobiscie, jako abonent, mam nadzieje, ze to nie prawda.
Obrazek
Jakijajah

Postprzez Maciek! » So paź 14, 2006 9:07 pm

Mam pewne wątpliowści czy Disney Chanal puszczał by takie klasyki jak "Król Lew", "ToyStory", "Mała Syrenka" czy "Królewna Śnieżka". Jeśli już to pewnie puszczali by je tylko odświętnie... [czyli tylko w z okazji Bożego Narodzenia i Wielkanocy]
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez Baloo » N paź 15, 2006 5:24 pm

lis napisał(a):Dodam jeszcze, że Disney Channel będzie dostępny również na Cydrowym Polsacie (...)

Hmmm, to by mnie bardzo interesowało ... A czy możesz mi podać więcej informacji ? Z góry dziękuję.
"If it's got wings, I can fly it. Sometimes if it doesn't ! '' - Baloo

Obrazek
Baloo

GG: 0

Postprzez andrzej91 » Pn paź 16, 2006 2:04 pm

Baloo napisał(a):
lis napisał(a):Dodam jeszcze, że Disney Channel będzie dostępny również na Cydrowym Polsacie (...)

Hmmm, to by mnie bardzo interesowało ... A czy możesz mi podać więcej informacji ? Z góry dziękuję.

słyszałem ze ma być w jakimś pakiecie familijnym (ten za 29zł)i w góre
andrzej91

Postprzez metalcoola » Śr paź 25, 2006 5:34 pm

A będzie może w N - telewizji nowej generacji?
metalcoola

Postprzez andrzej91 » Śr paź 25, 2006 5:39 pm

metalcoola napisał(a):A będzie może w N - telewizji nowej generacji?

nie
andrzej91

Postprzez tapir » Pn lis 06, 2006 2:50 pm

A ja nie jestem pewna czy my mamy pakiet konfortowy, czy tematyczny, ale mama mówi, że chyba konfortowy. :D ... mam nadzieje
tapir

Postprzez esio » Wt lis 07, 2006 4:21 pm

Naprawdę wzruszające, tylko po pierwsze "komfortowy", a po drugie co nas to obchodzi jaki masz pakiet?
esio

Postprzez Hyzio » Pt lis 17, 2006 6:26 pm

metalcoola napisał(a):A będzie może w N - telewizji nowej generacji?

Ta TV to chyba kanał a nie kablówka czy coś w tym guście.
hyz/dyz/zyz
Hyzio
Szef HDZ

Postprzez Jakijajah » Pt lis 17, 2006 8:45 pm

N to trzecia platforma cyfrowa.

Disney Channel bedzie na wylacznosc w Cyfrze i Polsacie, wiec nie pojawi sie ani w kablowkach ani w N.
Obrazek
Jakijajah

Postprzez andrzej91 » So lis 18, 2006 8:24 am

Są już testy Disney Channel ! :) Jest na 44 kanale w C+
Pierwszą bajką jaką puści DC będzie Iniemamocni, 2 grudnia o 17:00
Kacze Opowieści

Obrazek
www.KaczeOpowiesci.go.pl - forum o serialu Kacze Opowieści, zapraszam :)
andrzej91

Następna strona

Powrót do Inne