Allegro i inne

Piszemy tu o wszystkim, co nie pasuje do żadnej z powyższych kategorii.

Re: Allegro i inne

Postprzez KamilSz96 » N sie 15, 2010 7:03 pm

Witaj na forum :D Dzisiaj to chyba drugi użytkownik się rejestruje! :mrgreen:
"Urok cichych, spokojnych miejsc, majestat srebrnego księżyca i gwiazd... Gdzie wędrowiec widzi piękno wschodów i zachodów słońca w głuszy, nietkniętej ludzką stopą i kaczą płetwą. Miejsc, które zmienia tylko upływ czasu."
KamilSz96

Imię: Kamil
GG: 0

Postprzez Rejestro » N sie 15, 2010 7:08 pm

Drugi? Na niektórych forach rejestruje się w ciągu dnia nawet pięciu. Troche mnie kusi do kupna czegoś związanego z Disney'em na allegro.
Rejestro

Imię: Marcin
GG: 19046272

Postprzez KamilSz96 » N sie 15, 2010 7:16 pm

No, ale co konkretnie tzn. komiks, gadżet, film, czy coś innego.
Ja jak kupuje na allegro to pierwsze patrze na komentarze użytkownika jak ma negatywy to nie kupuje.
Zawsze kupuje w opcji płatność przy odbiorze tzn. płace na poczcie przy odebraniu przesyłki. Dosyć droga opcja, ale wolę nie kupować przez przelew, bo raz wpłaciłem pieniądze, a gościu mi komiksu nie przysłał. No ale to moja wina, bo nie popatrzyłem na komentarze, a miał negatywy. Innym razem zamówiłem przelewem, bo gościu miał ponad 3000 pozytywnych komentarzy, a zero negatywnych. No i przyszedł komiks i to w takim stanie jak nówka dopiero co do kiosku dostarczony, a komiks ma 5 lat.
"Urok cichych, spokojnych miejsc, majestat srebrnego księżyca i gwiazd... Gdzie wędrowiec widzi piękno wschodów i zachodów słońca w głuszy, nietkniętej ludzką stopą i kaczą płetwą. Miejsc, które zmienia tylko upływ czasu."
KamilSz96

Postprzez jakopo » N sie 15, 2010 7:54 pm

Jeśli chodzi o Allegro to teraz jest już raczej mniejsza ilość oszustów niż była kiedyś, raczej od razu banują osoby, które mają bardzo dużo negatywnych komentarzy. Najlepiej kupować ze sklepów ( jeśli chodzi o gadżety ) - jest znacznie taniej, nawet z przesyłką, i stan zawsze jest idealny i 100% pewności, że towar dostaniemy. Co do komiksów, to ja ogólnie Kaczorów nie kupuję, ale kupowałem dużo innych komiksów i najbardziej lubię kupować od ludzi, którzy do aukcji wstawiają tak zwane REAL FOTO, bo wtedy widzimy dokładnie, co kupujemy.

Jeśli chodzi o gadżety to polecam też szczerze Ebaya - kopania świetnych rzeczy 8) których u nas, nawet na Allegro, nie dostaniemy.
Mój blog: http://sounfunny.tumblr.com
Moja kolekcja zabawek Pixar (i nie tylko): http://www.flickr.com/photos/jacobpl
jakopo

Imię: Jakub

Postprzez Gęgul » Śr sie 25, 2010 1:13 pm

http://allegro.pl/9-komiksow-gigant-dis ... 30229.html

Czy to aukcja WDCmaniaka, czy logo WDCPL zostało użyte bez pozwolenia?
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor

Postprzez Mateusssz » Śr sie 25, 2010 1:40 pm

Jako iż WDCmaniak pochodzi z Łodzi, a aukcja jest z Wawy, na pewno użyte ot tak.
Mateusssz
Stróż prawa z Pizen Bluff

Imię: Mateusz

Postprzez WDCmaniak » Śr sie 25, 2010 1:52 pm

Nie jest to moja aukcja, prosić o usunięcie też nie mogę, logo nie jest moje, modyfikacja również. Nie chce mi się wnioskować czy wykorzystanie było zwykłą "kradzieżą", czy wykorzystaniem faktu że ani ja ani Rysek nie mamy praw autorskich :o.

Doprawdy, szkoda życia.
WDCmaniak

Postprzez KamilSz96 » Cz wrz 30, 2010 4:12 pm

KamilSz96

Postprzez Scarpomaniak » Cz wrz 30, 2010 4:16 pm

Ten i inne komiksy jeszcze godzinkę-dwie temu komentowałem na Gildii ten sam użytkownik ma inne Kaczogrody po 80 złoty. Zestaw dwóch darmowych komiksów (dostępnym za darmo w internecie) za 20 złoty. Komiks "Kajtek i Koko, i inni", który się za niedługo okaże bez rabatu (przy rabacie 25 procent jak w sklepie Gildii 15 złoty mniej) oraz magazyn, który można kupić w każdym kiosku z marżą 150 procent.
Jeden z ostatnich wojowników na polu popularyzacji komiksów Disneya w Polsce.
Prowadzi bloga Kacza Agencja Informacyjna, w którym informuje o komiksach Disneya wydawanych w Polsce i na świecie.
Ma nadzieję, że nastaną lepsze czasy dla komiksów Disneya.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Imię: Radosław

Postprzez rav815 » Cz wrz 30, 2010 4:30 pm

Ja sprzedałem wczoraj kaczogród Vicara za 40 zł. Teraz na allegro został mój kaczogród Romano Scarpy.
rav815
Bo$$ of Beagle Boy$

Postprzez dokil » Cz wrz 30, 2010 5:48 pm

Ja ostatnio Kaczogrody 1-4 kupiłem za 80 złotych. Duża okazja. A za niedługo możecie się spodziewać Kaczogrodu Scarpy lub Rosy na allegro, bo mi się powtarzają.
Ostatnio edytowano Cz wrz 30, 2010 6:08 pm przez dokil, łącznie edytowano 1 raz
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa." - Arystoteles
dokil

Imię: Daniel

Postprzez KamilSz96 » Cz wrz 30, 2010 5:54 pm

Razem, czy osobno? I za ile? Za pobraniem? Przelew? Cena? Rezerwacja? :D
KamilSz96

Postprzez dokil » Cz wrz 30, 2010 6:06 pm

Narazie tata nie ma czasu, żeby wystawić, alo podejrzewam, że będą osobno, płatność przelewem, a cena przystępna, bo komiks w dobrym stanie 20zł-30zł plus przesyłka.
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa." - Arystoteles
dokil

Imię: Daniel

Postprzez Gęgul » Pt paź 01, 2010 12:10 pm

Hah, ten "Kaczogród" za 120 zł był na początku za 150 ;). Widziałem tą aukcję już wcześniej.

ŚREDNIA CENA GIGANTA NA ALLEGRO: 5 zł
CENA KACZOGRODU NA TEJ AUKCJI: 120 zł

120:5=24

Odp. Zamiast "Kaczogrodu" na Allegro, możesz sobie kupić tam 24 Giganty. I gitara.
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor

Postprzez KamilSz96 » Pt paź 01, 2010 1:02 pm

KamilSz96

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne