Pomóżcie w pewnej sprawie?

Piszemy tu o wszystkim, co nie pasuje do żadnej z powyższych kategorii.

Pomóżcie w pewnej sprawie?

Postprzez rarity » N maja 18, 2014 4:15 pm

Hej wam!
Zapewne większość z was nie zbiera już karteczek do segregatora, ale mam nadzieję że będziecie chcieli mi pomóc.
Dużo wysiłku ta akcja nie wymaga. Musicie tylko mieć konto na Facebook'u i musicie zalajkować moją stronę/petycję.

A więc o czym jest ta strona?
Jest to taka petycja skierowana do firmy Derform o karteczki do segregatora z Krainą Lodu,

Wielu was pewnie zbierała karteczki będac dziećmi, i jeżeli dobrze pamiętacie różne firmy produkowały karteczki do ówczesnych filmów Disney'a.
Ta tradycja niestety zakończyła się na Zaplątanych (niestety Księżniczka i Żaba nie doczekały się własnej podobizny na karteczkach, ani Ralph Demolka).

Jako kolekcjonerów głównie karteczek tych Disneyowskich chciałabym aby stary dobry Derform znowu robił cudne karteczki dla grupy docelowej, oraz dla starszych kolekcjonerów (a tych, możecie mi wierzyć, nie brakuje ;))

Takie grupy oczywiście bazują na popularności danego franczizu, a Kraina Lodu jest wielkim hitem który zasługuje na uwiecznienie na naszym typowo polskim (mieszkam za granicą i z tego co wiem karteczki tylko w Polsce można dostać, gdzie indziej są pinsy i inne rzeczy) hobby.

Po tym jak poruszyłam kwestię karteczek na stronie Derforma, firma ta okazała zainteresowanie, i mają namyśleć się i zorientować się w sprawie popluarności filmu i jaki przychód mogliby z tego mieć.

I tutaj właśnie wkroczyłam ja z moją stroną która ma jak na razie powyżej 90 lajków. Mam nadzieję że wy drodzy Disneyomaniacy pomożecie i zlajkujecie tę stronę, chociaż po to aby im pokazać że Kraina Lodu się naprawdę sprzedaje. :)

Oto i strona:
https://www.facebook.com/pages/Karteczk ... 14?fref=ts

Będę dozgonnie wdzięczna za waszą pomoc, kochani! ;D
Blog z moją kolekcją Disney:
http://kawaiiania.blogspot.com
rarity

Imię: Ania
GG: 0

Powrót do Inne