Disney Flix oraz inne programy komputerowe!!!

Piszemy tu o wszystkim, co nie pasuje do żadnej z powyższych kategorii.

Disney Flix oraz inne programy komputerowe!!!

Postprzez diego » Wt sty 18, 2011 7:04 pm

Czy słyszeliście o Disney Flix-ie? To taki program komputerowy stworzony z myślą o "tworzeniu" czegoś na kształt kreskówki... można używać normalnych narzędzi , które przy rysowaniu wydają "śmieszny" kreskówkowy dźwięk... :roll:
Oprócz tradycyjnych narzędzi jak ołówek, pędzel lub gumka, można dodawać specjalnie stworzone ikonki (także animowane) Donalda, Mikiego, Daisy, Goofego oraz Minnie oraz kilku innych postaci (jednak, gdy je zamieszczamy, pod koniec "filmu" automatycznie wyświetlany jest napis All Rights Reserved (można to wykasować w Movie Makerze)) lub elementy 3-D , jak gałki oczne lub robaki... Uważam, że to naprawdę nieprofesjonalny program, ponieważ nie ma tam opcji jak COFNIJ oraz głos można podkładać w naprawdę kiepski sposób... Jeśli chcecie będę mógł zamieścić specjalne coś na YouTube przedstawiając korzyści z posiadania tego programu...
Oprócz Flix-a istnieją także dwa - trzy inne programy o podobnych nazwach (Disney Pix, Fix (?)), służą one do obróbki zdjęć oraz muzyki (tak mi się wydaje) - jednak ich nie mam :cry: ...
Sam o programie dowiedziałem się od przyjeciela, który oprócz programu dostał w zestawie kamerkę ucharektyryzowaną na główkę Mikiego.
Spoiler:

Co o tym sądzicie napiszcie, jakby mi się coś przypomniało - napiszę...
A! E! I! O! U! AEIOU! A! E! I! O! U! AEIOU!...
diego

Imię: Kuba
GG: 0

Re: Disney Flix oraz inne programy komputerowe!!!

Postprzez cziksel » So maja 28, 2011 10:55 am

Hmmm, interesujące. Chętnie pobawiłabym sie takim programem. Czekam na te obiecane filmiki z Youtube'a, wiesz może gdzie można (ewentualnie) ściągnąć ten program ?
cziksel

Imię: Ada
GG: 461091

Powrót do Inne