Telewizje cyfrowe

Piszemy tu o wszystkim, co nie pasuje do żadnej z powyższych kategorii.

Telewizje cyfrowe

Postprzez KamilSz96 » Śr wrz 01, 2010 6:03 pm

:D Czy macie telewizję cyfrową, a jeżeli tak to jaką? Ja mam Cyfrę +. Do założenia tematu natchnęła mnie chęć podzielenia się z wami wiadomością o nowych :D kanałach na cyfrze +. Cyfra podpisała umowę z Polsatem i od teraz możemy na niej oglądać:
Polsat
Polsat 2
Polsat News
Polsat Cafe
Polsat Play
Polsat Film
Polsat JimJam

:D :D
"Urok cichych, spokojnych miejsc, majestat srebrnego księżyca i gwiazd... Gdzie wędrowiec widzi piękno wschodów i zachodów słońca w głuszy, nietkniętej ludzką stopą i kaczą płetwą. Miejsc, które zmienia tylko upływ czasu."
KamilSz96

Imię: Kamil
GG: 0

Re: Telewizje cyfrowe

Postprzez Gęgul » Śr wrz 01, 2010 7:06 pm

Najbardziej ucieszył cię oczywiście ten ostatni program ;) :twisted:

Ja korzystam z Cyfrowego Polsatu - za cenę, jaką w kablówce masz 50 kanałów, tu masz 100 + internet za darmo. Jedyne, co mnie denerwuje, to brak sygnału przy jakimkolwiek deszczu (no, nie przy mżawce oczywiście :)) oraz ich durnowate pseudopromocje

"Załóż konto w KredytBanku, a za połowę ceny obejrzysz 3 filmy!"

Lecę, pędzę, kurczę :|
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor

Postprzez Scarpomaniak » Cz wrz 02, 2010 5:20 am

Jakie sto kanałów masz w Cyfrowym Polsacie? Trzeba mówić o kanałach polskich, a tych przy max. pakiecie jest 60. A internet? Tu cię najbardziej żałuje, ponieważ one są tak zrobione, że masz limit 1 GB od 08:00 do 24:00, a potem musisz za każdy 1 MB płacić trzy grosze co cię przy całym 1 GB wyszło 30,72 PLN, ale już w nocy przy 1 GB 1 PLN (ale kto wtedy byłby przy komputerze. A Gęgul, ostatnio pobierałeś chyba dużo KD, niektóre z tego co wiem mogły mieć nawet 100 MB. Chyba nawet kilka dni rozmawiałem z tatą jak to CP (Cyfrowy Polsat) umie robić z wszystkich głupków, którzy nagle dostaną wielkie rachunki.
A ja mam telewizję, a nie platformę cyfrową, dlatego że moja kablówka Vectra dostarcza i internet i telewizję cyfrową, i płacę (a raczej rodzicę) 130 złoty miesięcznie, i za internet, i za telewizję. Może wydawać się drogo, ale za to mam z 80 kanałów polskich (w tym z kilka z Cyfry+ typu MiniMini, ZigZap, Kuchnia.tv) i internet 8 mbit/s (pobieranie) i 512 kbit/s, a w nocy nawet do 30 mbit/s i 1 mbit/s
Jeden z ostatnich wojowników na polu popularyzacji komiksów Disneya w Polsce.
Prowadzi bloga Kacza Agencja Informacyjna, w którym informuje o komiksach Disneya wydawanych w Polsce i na świecie.
Ma nadzieję, że nastaną lepsze czasy dla komiksów Disneya.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Imię: Radosław

Postprzez KamilSz96 » Cz wrz 02, 2010 2:07 pm

Schodząc na temat internetu to wczoraj widziałem reklamę UPC 8 Mb za 40 zł miesięcznie na zawsze.

Nieźle masz już 999 postów :D

A to nabijanie to nie tylko na cyfrowym polsacie, bo zadzwonili kiedyś o 3 miesiące darmowego HBO, a po 4 miesiącach przyszedł rachunek za HBO :? i okazało się, że można zrezygnować dopiero po następnym rachunku.
"Urok cichych, spokojnych miejsc, majestat srebrnego księżyca i gwiazd... Gdzie wędrowiec widzi piękno wschodów i zachodów słońca w głuszy, nietkniętej ludzką stopą i kaczą płetwą. Miejsc, które zmienia tylko upływ czasu."
KamilSz96

Imię: Kamil

Powrót do Inne