kolorowanki,ksiazeczki i magazyny

Tutaj opisujemy wszystkie interesujące gadżety, które wpadły w nasze ręce.

kolorowanki,ksiazeczki i magazyny

Postprzez sandrita » Pt kwi 29, 2005 11:54 am

nie wiem czy to mozna zaliczyc do gadzetow ale wydaje mi sie tak...
no wiec mam baaardzo duzo kolorowanek z postaciami z filmow walta disneya,quizow,takich magazynow :) jak bylam mala to mialam na tym punkcie obsesje1zawsze chcialam umiec tak pieknie rysowac i dlatego kupowalam to aby sie nauczyc i..noo chyba sie troche nauczylam chociaz i tak brakuje mi w tym perfekcji...
mam takze duzo ksiazek,ciesze sie bo nie ogladalam wszystkich filmow a dzieki nim poznaje takze fabule tego czego nie ogladalam :)
"Sound the bugle now - play it just for me
As the seasons change - remember how I used to be
Now I can't go on -I can't even start
I've got nothing left - just an empty heart(...)" Bryan Adams
sandrita

Postprzez Jakijajah » Pt kwi 29, 2005 8:00 pm

3 słowa:

WIELKA KSIEGA ZAGADEK

To byla genialna rzecz. Nawet na ktores pozniejsze urodziny dostalem czesc trzecia w ramach zartu... co nie przeszkodzilo mi rozwiazac paru labiryntow ;)

Mialem tez ksiazke z quizami Pocahontas i Lamacze Glowy. [/b]
Obrazek
Jakijajah

Postprzez Iris » Pt kwi 29, 2005 9:12 pm

Oł, Księgę i ja posiadałam ;) Pamiętam, jak maniakalnie rozwiązywałam te wszystkie zadania... Osz, się rozmarzyłam xP

Malowanki oczywiście tez miałam. Do dziś trzymam w szafce niepokolorowane do końca "Goffie na wakacjach" i "Mulan" ;)
Możesz patrzeć, nie tykaj.
Iris

Re: kolorowanki,ksiazeczki i magazyny

Postprzez Kamisha » Pn paź 24, 2011 11:33 am

A kupujecie "Disney Przedstawia"? Ja nie wiedziałam, ze taka gazeta istnieje, dopóki mi siostra nie powiedziała, że aktualny numer [piąty] jest z Królem Lwem ;) Każdy numer jest poświęcony w 100% jakiejś bajce i dają naklejki... :)
Kamisha

GG: 0

Postprzez cziksel » Wt lis 01, 2011 4:46 pm

Nie słyszałam o tym, ale trzeba sie będzie zainteresować :)
Ja miałam chyba najwięcej kolorowanek z Kubusia Puchatka, a teraz chciałabym wszystkie empikowe z Zaplątanych i Małej Syrenki, ale drogo, drogo ;) (A lewych skanów na necie nie ma :P)
cziksel

Imię: Ada
GG: 461091

Postprzez Kamisha » Cz lis 03, 2011 2:24 pm

cziksel napisał(a):(...) teraz chciałabym wszystkie empikowe z Zaplątanych i Małej Syrenki, ale drogo, drogo ;)

Ja bym dała nawet bardzo drogo, jakby tylko zechciało być cos sensownego z Królem Lwem :( Póki co szukam fajnych staroci na eBayu ;)
Kamisha

Postprzez cziksel » N lis 06, 2011 12:40 pm

A gdzie mogę dostać tę gazetę ,,Disney przedstawia"? W internecie trochę głucho... Orientujecie się w cenie? To chyba kwartalnik, nie?
cziksel

Imię: Ada
GG: 461091

Postprzez Kamisha » N lis 06, 2011 1:44 pm

cziksel napisał(a):A gdzie mogę dostać tę gazetę ,,Disney przedstawia"? W internecie trochę głucho... Orientujecie się w cenie? To chyba kwartalnik, nie?

Ja kupiłam w saloniku prasowym ale widziałam też w Empiku wczoraj. Cena to 8zł, tak, to kwartalnik.
Kamisha

Powrót do Gadżety