DISNEY MP3 iRiver

Tutaj opisujemy wszystkie interesujące gadżety, które wpadły w nasze ręce.

DISNEY MP3 iRiver

Postprzez duśka » Wt sie 05, 2008 6:52 pm

jestem szczęśliwą posiadaczką tego sprzęciku. nie dość że gra moi zdaniem fantastycznie i na wysokim poziomie to nie potrzeba do niego baterii, gdyż ma akumulatorek, który ładuje się przez USB. z mojej strony na prawdę polecam osobom, które lubią słuchać swoich ulubionych piosenek podczas spaceru czy podróży. o tyle jest to słodkie urządzonko, gdyż wszystko reguluje się uszami :D jedno ucho ustawia piosenki a drugie głośność. nie ma osoby, która by się nie spojrzała :D mój mPlayer (są w różnych kolorach - ja mam czarny) kosztował ok. 180 zł

a wygląda tak:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a jak wasze wrażenia ???
Ostatnio edytowano So paź 18, 2008 9:07 am przez duśka, łącznie edytowano 1 raz
duśka

GG: 0

Re: DISNEY MP3 iRiver

Postprzez duśka » So paź 18, 2008 8:56 am

Oczywiście Swarovski nie mógł przejść obojętnie obok takiego gadżeciku i zrobił swoje :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Po raz pierwszy widzę blask...
duśka

Postprzez kamiak » So mar 05, 2011 8:13 pm

jejku to jest prześliczne :o prosze podaj mi gdzie można takie cacko kupić... jesli tego nie zdobędę to po prostu nie będę sobą :D mam słabość do takich gadżetów
kamiak
kamiak

Imię: Kamila

Postprzez duśka » Wt wrz 20, 2011 1:26 pm

Przepraszam, nie zaglądałam tu dawno i nie widziałam , że ktoś tu coś napisał. Ja dostałam mp3 w prezencie, wiem że był jeden rzut do ElectroWorld. Teraz chyba już nie ma, ale na allegro można czasem trafić na pojedyncze sztuki. Jeżeli już posiadasz swój sprzęcik to napisz jak wrażenia :mrgreen:
duśka

Postprzez cziksel » Wt wrz 20, 2011 4:43 pm

No nie! Muszę to mieć!!!
Cena nie jest taka straszna, (te Svarowskiego mi sie mniej podobają) ile ten odtwarzacz ma pamięci?!?!
cziksel

Imię: Ada
GG: 461091

Postprzez duśka » Śr paź 19, 2011 4:10 pm

UWAGA!!! trzeba bardzo uważać na aukcje na allegro z tymi grajkami, ponieważ moja znajoma kupiła 4GB za ok. 70 zł ale okazało się, że kształtem przypomina oryginał ale nie ma nigdzie sygnatury Disneya ani znaczka iRiver na słuchawkach :evil: można zatem się domyślać, że ktoś robi podróby!!! Uważajcie zatem moi drodzy!!!! :!:

Co do pamięci to są chyba 2GB i 4GB
duśka

Powrót do Gadżety