Strona 1 z 1

Toy Story

PostNapisane: Cz lip 03, 2008 9:08 am
przez KTZ
No tak, to może trochę dziecinne ale posiadam zabawki z filmu "Toy Story". Oczywiście jako kolekcjonerskie :P . Posiadam 38 cm Buzza Astrala oraz 40 cm Chudego, obaj firmy Think Way. Mam również ponad 30 centymetrową Jessie firmy Hasbro. Każda z nich mówi, a Buzz ma nawet głos samego Tima Allena. Poza tym, Buzz ma również wszystkie funkcje jak ten w filmie, poza ciosem karate i fluorescencyjnością.

PostNapisane: Cz lip 03, 2008 10:51 am
przez Lone Star
To te co allegro nazywają je "Prawdziwe ! Prosto z fimu !" ? Bardzo mi się one podobają, kupiłbym sobie szczególnie Chudego gdybym miał troszkę przypływu kasy i nie sprzedawali go tylko w necie :/ Choć i tak chyba za tą figurkę 100 zł to za dużo. Ja bym dał ok. 70.

Kasa

PostNapisane: Cz lip 03, 2008 12:33 pm
przez KTZ
100 zł to tylko u nas kosztują, bo są sprowadzane indywidualnie :P. Ja kupiłem za 19.99$ Buzza, za tyle samo Chudego, a Jessie dostałem, bo mam znajomą w Kalifornii :P A o Jessie wspomnę tyle, iż w Disney Store kosztuje 16$. Te zabawki są tak piękne i wypasione, że dwadzieścia dolarów naprawdę nie jest dużym wydatkiem, zwłaszcza dla takiego fana jak ja :). Tylko kiedy kupowałem Buzza i Chudego wyszli 60 zł, a nie 40, bo teraz tak dolar spadł.

Re: Toy Story

PostNapisane: Pn sie 31, 2009 1:18 pm
przez Buzz-Astral
Witam!!
Ja z kolei mam zamiar sobie kupić zabawki z " Toy Story Colletion " ale będę je musiał sprowadzać z zagranicy i właśnie tu mam problem i dylemat czy je sprowadzać czy nie??
Bo jak już każdy pewnie wie to za jakiś rok wychodzi Toy Story 3 więc może te zabaweczki pojawią się także u nas?? I teraz nie wiem co zrobić??? Poczekać cierpliwie czy raczej poprosić znajomych by mi je kupili i wysłali.
Przy okazji nasuwa się takie drugie pytanko , mianowicie czy ta kolekcja się powiększy ?? czy raczej nie i tylko będziemy mieli do dyspozycji żołnierzy chudego rex-a buzza i allienów :P
Pozdrawiam i Czekam na odpowiedz!!

Re: Toy Story

PostNapisane: Cz sty 07, 2010 7:58 pm
przez robinkate
Kiedy byłam mała moi rodzice przywieźli mi z Francji Chudego i Buzz'a...trochę są już starzy, bo (jak to ładnie ująć) bawiłam się nimi z siostrami prawie jak Andy xD I nawet mają podeszwy od butów podpisane xD świetne zabawki :)

Re: Toy Story

PostNapisane: N cze 27, 2010 7:54 am
przez FanToyStory2
Ja także mam zamiar kupić sobie Toy Story Collection .