Enrico Faccini

Dyskutujemy głównie o rysownikach komiksów, ale nie zapominamy o innych Wielkich pracujących dla Wytwórni Disneya z Wujkiem Waltem na czele.

Enrico Faccini

Postprzez DONAld » Cz lut 07, 2008 6:40 pm

O ile mnie wyszukiwarka nie oszukuje tematu o nim jeszcze nie było . Nie lubię jego rysunków. Rysuje kaczorom takie szeroko rozstawione oczy . Ulubiony jego komiks to Ostrożnie z czereśniami , ale to z powowdu scenariusza . Ja przedstawiłem swoje zdanie , a co Wy o nim sądzicie ?
Obrazek
DONAld
Kaczor o dwóch dziobach

GG: 0

Postprzez Superkwęk - meho » Cz lut 07, 2008 7:02 pm

A czytalem ten komiks i jest w miare niezly i tez ze wzgleduy na fabule. Rysunki tez nie sa az tak zle.
Brak podpisu, gdyż litery wyjechały na wakacje...
Superkwęk - meho
Heros forum

Postprzez mcrr » Pt lut 08, 2008 1:09 pm

Uwielbiam jego komiksy (rysunki). Jego styl jest oryginalny i... jakoś tak mi się podoba :) .
Jak by nie było jest bardzo miło:D
mcrr

Re: Enrico Faccini

Postprzez Kwalutek » Pn lip 13, 2009 1:28 pm

Nie lubię tego rysownika. Rysuje jakieś takie kwadratowe dzioby. Jak dla mnie to jeden z najgorszych rysowników z Giganta.
Kwalutek

Postprzez Gęgul » Pn lip 13, 2009 1:36 pm

A dla mnie jeden z najlepszych! Jako pierwszego rozpoznawałem styl, te gagi, to wszystko... szczególnie podobał mi się "Ostrożnie z czereśniami", "Młodzi, zdolni, kreatywni", "Gość z prehistorii", "Bal przebierańców" i "Puste głowy, pełne brzuchy". Dobra jest też wymyślona przez niego postać - Piccione zadający mnóstwo pytań (jak on się nazywa po polsku?)
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor

Postprzez Kwalutek » Pn lip 13, 2009 1:43 pm

Gęgul napisał(a):. Dobra jest też wymyślona przez niego postać - Piccione zadający mnóstwo pytań (jak on się nazywa po polsku?)

To chyba ta postać. Po Polsku Gołąb Tymoteusz. Rzeczywiście jest fajna liczę na jeszcze jeden komiks z nim.
Napisałem, że nie lubię jego rysunków. Ale za to scenariusze uwielbiam. :D
Kwalutek

Postprzez maniakdonald » Pn lip 13, 2009 2:34 pm

Ale rysowal to Andrea Freccero,a ja za nim przepadam.Ale licze na dalsze czesci z Tymoteuszem Turkawka(nazywal sie tak w 'Dzelmenten w kazdym calu')
wez nie pie*dol bejbe
maniakdonald
Wolność wyobraźni

Imię: Juliusz
GG: 10884073

Postprzez Magdalena » Pn lis 22, 2010 11:50 am

A ja lubię Enrico Facciniego. Dziobas ma śmieszny wyraz twarzy, co przy jego tekstach doprowadza do wybuchu śmiechu :) Mój ulubiony komiks to chyba ,,Młodzi, zdolni, kreatywni".
Magdalena

GG: 6880009

Postprzez Gladstone » Śr wrz 07, 2011 3:18 pm

Jeden z moich ulubionych "gigantowych" rysowników. Świetne scenariusze, sporo humoru, nieszablonowe rysunki. Posiada rzadką umiejętność tworzenia bardzo śmiesznych historyjek w których nie pada ani jedno słowo. Rzućcie okiem na to (mediafire - cbr)
DiPol - przeczytaj wydane numery fanzinu i odwiedź jego stronę internetową fanzindipol.pl
Gladstone

Postprzez maniakdonald » Cz wrz 22, 2011 7:30 pm

Magdalena napisał(a):A ja lubię Enrico Facciniego. Dziobas ma śmieszny wyraz twarzy, co przy jego tekstach doprowadza do wybuchu śmiechu :)

Dokladnie!
Magdalena napisał(a): Mój ulubiony komiks to chyba ,,Młodzi, zdolni, kreatywni".

Tak. Fajne bylo tez "Motodramat" i "nocny patrol"(chyba taki byl tytul) ktory ukazal sie calkiem niedawno,chyba rok temu.
Gladstone napisał(a): Posiada rzadką umiejętność tworzenia bardzo śmiesznych historyjek w których nie pada ani jedno słowo. Rzućcie okiem na to (mediafire - cbr)

Haha! a to dobre! :D
wez nie pie*dol bejbe
maniakdonald
Wolność wyobraźni

Imię: Juliusz
GG: 10884073

Powrót do Twórcy