Ferioli

Dyskutujemy głównie o rysownikach komiksów, ale nie zapominamy o innych Wielkich pracujących dla Wytwórni Disneya z Wujkiem Waltem na czele.

Re: Ferioli

Postprzez Arcer » Pn lip 13, 2009 3:15 pm

Filmik dla mnie mało interesujący bo to widziałem na żywo :-), ale mimo to fajny. Powiedz mi, jak nazywa się utwór odtwarzany w tle?
Arcer
el moderatoro

GG: 0

Postprzez DONAld » Pn lip 13, 2009 8:02 pm

Przykro mi, ale... nie wiem co to za piosenka. W oryginalnej wersji u mnie na dysku jest "Nothing Else Matters", ale gdy dodałem film, był problem z prawami autorskimi i musiałem wybrać jakiś utwór z listy nielicencjowanych nagrań i nie pamiętam jej tytułu :( .
Obrazek
DONAld
Kaczor o dwóch dziobach

Postprzez Rybarota » Wt wrz 01, 2009 1:31 pm

Ferioli rysuje bardzo dobrze, jego komiksy mają taki jakiś swój nastrój. Lubię go ;p
Każde motto jest dobre w zależności od sytuacji.
Bo kto umarł, ten nie żyje...
Rybarota
Twarz Netii

Postprzez Margot » Pn lis 30, 2009 11:12 pm

Ja też bardzo lubię rysunki Ferioliego, chyba nikogo nie zdziwi jak powiem, że najbardziej podobała mi się "Tajemnicza wyspa" i ten cykl na nowe tysiąclecie. Zresztą fajne było też to, że te komiksy układały się w dłuższą opowieść no i łączyły światy Myszogrodu i Kaczogrodu.

Też jak niektórzy z Was miałam okazję spotkać Ferioliego na Spotkaniach Komiksowych; przede wszystkim zrobił na mnie strasznie sympatyczne wrażenie. Był już na pewno zmęczony, ale pozwolił zrobić sobie fanowską fotę i zadać kilka pytań :D Rysunek mój brat dostał bardzo typowy, zwykła główka Donalda http://donaldkomiks.republika.pl/feriolimaly.jpg , no ale zawsze to oryginalna pamiątka :)
Fajne są te zdjęcia, które wrzucił DONAld. Ja mam fotki i filmiki, ale chyba z innego dnia (jak F. rysował wściekłego Donalda i Sknerusa). Jakość taka sobie, ale coś tam widać i słychać co mówi - gdybyście byli zainteresowani, mogę wrzucić na youtube :)
Donaldowe komiksy mojego brata :) http://donaldkomiks.republika.pl/index.html
Margot

Imię: Gosia

Postprzez lis » Wt wrz 07, 2010 12:54 pm

Na stronie Alei Komiksu przeczytać można:

"Na 21 MFKIG będzie można zobaczyć m. in.:
* Norma Breyfogle'a
* Alexa Robinsona
* Yvesa Swolfsa
* Mawila
* Saschę Hommera
* Uliego Oesterlego
* Cesare Ferioli
* Macieja Wojtyszkę
* Marka Szyszkę
* Igora Barankę"

Impreza odbędzie się w dniach 1-3 października w Łodzi.

Więcej: http://komiks.nast.pl/nowosci/13595/MFK ... sta-gosci/

Kto z Was się wybiera? Oczywiście oprócz Łodzian, których obecność biorę za pewnik. :)
lis
administrator

Imię: Mateusz
GG: 3889388

Postprzez rysownik » Śr wrz 08, 2010 8:36 pm

lis napisał(a):Kto z Was się wybiera? Oczywiście oprócz Łodzian, których obecność biorę za pewnik. :)

Możliwe, że się tam zjawię, ale ponieważ do imprezy zostało jeszcze sporo czasu, nic nie jest na razie pewne. :wink:
rysownik

Imię: Agata

Postprzez Gladstone » Śr sty 12, 2011 8:22 pm

Prośba: jeżeli ktoś posiada rysunek (lub jego skan) autorstwa Ferioliego, a nie umieścił go na forum (np. w dziale o WSK) prosiłbym o kontakt na PW.
DiPol - przeczytaj wydane numery fanzinu i odwiedź jego stronę internetową fanzindipol.pl
Gladstone

Poprzednia strona

Powrót do Twórcy