Najgorsi rysownicy komiksów KD

Dyskutujemy głównie o rysownikach komiksów, ale nie zapominamy o innych Wielkich pracujących dla Wytwórni Disneya z Wujkiem Waltem na czele.

Najgorsi rysownicy komiksów KD

Postprzez mcrr » Pn kwi 02, 2007 6:05 pm

Według mnie okropnie rysuje Bernardo. Kto widział komiks Bernarda "Niezapowiedziana wizyta" z giganta LXXIV? Jak to zobaczyłem to się przestraszyłem. A jacy są według was najgorsi rysownicy? Piszcie tutaj.
Jak by nie było jest bardzo miło:D
mcrr

Postprzez Fergus » Pn kwi 02, 2007 9:06 pm

Widziałem rysunki Bernando, ale moim zdaniem nie rysuje gorzej od niektórych włoskich rysowników. Nie żeby nie podobały mi się rysunki twórców włoskich, wiele jest bardzo ładnych, ale niektóre niestety nie za dobre. Więc, gdybym miał wybierać najgorszego rysownika (chociaż i tak wszyscy ładnie rysują) to byłby to któryś tworzący dla Giganta chociażby Alberto Lavoradori, autor (współautor :) ) np. "Słodkiej niespodzianki" i "Kosmiczna gościnność" z "Komiks Gigant" 1/2000
http://www.carlbarks.pl - Moja strona poświęcona Carlowi Barksowi! (Aktualnie w budowie)
Fergus

Imię: Łukasz
GG: 1465562

Postprzez rysownik » Pn kwi 02, 2007 9:43 pm

Czy mógłbyś pokazać jakiś przykład jego twórczości? Bo jestem bardzo ciekawa.
rysownik

Imię: Agata
GG: 0

Postprzez mentor » Pn kwi 02, 2007 9:48 pm

Moim zdaniem Bernardo nie rysuje ładnie. Ale innych rysowników lubię, jednych bardziej, drugich gorzej :wink:
Story in a game is like a story in a - movie. It's got to be there, but it's not important.
~John Carmack
mentor
(dawniej kaczorex)

Postprzez Donaldo » Pt kwi 06, 2007 3:31 pm

Taaa... widzieliście kiedyś rysunki Vickara?????
Donaldo
banicja
banicja

Postprzez tapir » Pt kwi 06, 2007 6:04 pm

Popierwsze Vicara, nie Vickara. Po drugie małe są szanse, żeby ktoś z nas nie widział jego rysunków.

No i znowu rozwineła się się rozmowa w kórej udział ma Bernardo. I ja znowu powtórze, co o tym sondze. Jak dla mnie Bernado wcale źle nie rysuje. Poprostu ma swój styl. Rozumiem, że jego rysunki mogą wydać się koślawe, ale nie ma w nich agresji. Jest taka niestety w rysunkach Andersena, którego jako rysownika nie znosze. Owszem, lubie jego komiksy, ale tylko i wyłącznie przez scenariusz. Same rysunknki są zdeformowane i bardzo agresywne. Coprawda jest kielka niezłych (wszyscy sobie zachwalają Donalda na pustyni, z komiksu "Piekielny spadek", i ja też uważam, że jest dobry), ale na ogół jego kaczki się jeżą, oczy wyłażą im z orbit i ogulnie są straszne. Uważam, że Bernado (czy jak tam się pisze jego nazwisko?) rysuje od niego o niebo lepiej.
tapir

Postprzez mcrr » So kwi 07, 2007 8:49 am

A ja nawet lubię Andersena nie jest on najlepszy ale rysuje fajnie. :)
Ostatnio edytowano Wt kwi 10, 2007 12:10 pm przez mcrr, łącznie edytowano 1 raz
mcrr

Postprzez Fergus » So kwi 07, 2007 9:11 am

A ja tam nie wiem dlaczego nie lubicie Andersena. Ja tam lubię i Bernando i Flemminga, chociaż wolę tego drugiego :D Ogólnie rzecz biorąc uważam, żę jest to najlepszy rysownik do Giganta.

Flemming Andersen rysuje hm... koślawie? Raczej orginalnie, ja tam po prostu uwielbiam jego komiksy, zwłaszcza za mimikę i dynamikę. A i scenariusze ma bardzo dobre, bo im lepszy scenariusz, to (zazwyczaj) trafia do lepszego rysownika.
http://www.carlbarks.pl - Moja strona poświęcona Carlowi Barksowi! (Aktualnie w budowie)
Fergus

Imię: Łukasz
GG: 1465562

Postprzez tapir » So kwi 07, 2007 10:35 am

Pogubiłam się już w waszych wypowiedziach... Nie wiem kto mówił o kim, ale mi chodziło oczywiście o Fleminga Andersena.
tapir

Postprzez Angus » N kwi 08, 2007 11:38 am

Mnie Andersen do niedawna strasznie drażnił. Jednak od jakiegoś czasu jego rysunki całkiem mi sie podobają, te w "Pozegnaniu z bryką" były całkiem miłe dla oka. Widac że styl Andersena ewoluuje.
Tutaj należy chyba coś napisać... Chwilowo nie mam weny.

Obrazek
Angus
Stróż Kaczogrodu

Postprzez mcrr » Pn maja 14, 2007 7:31 pm

A ja gdy mówiłem o najgorszych rysownikach zapomniałem u siebie dodać Noela Van Horna. :)
mcrr

Postprzez Walther » N lip 29, 2007 9:30 am

Nie przepadam za Andersenem. Ten chaos w jego rysunkach mnie wyjątkowo drażni, a tych krzywych ryjów nie nazwałbym świetną mimiką. Ale każdy ma swój gust i trzeba to uszanować ;)
Walther

Postprzez mcrr » Pn wrz 24, 2007 5:10 pm

Ostatnio jak się zastanowiłem trochę nad rysunkami Noela, to uważam że on ma talent do rysowania, tylko że nie powinien rysować Disneya...
mcrr

Postprzez Arcer » Pn wrz 24, 2007 5:56 pm

Mam podobne odczucia. Ciekawi mnie jeszcze, jak wyglądałyby komiksy jego autorstwa z kaczkami. Bo jeśli chodzi o Mikiego, zdecydowanie mija się z powołaniem :-).
Arcer
el moderatoro

Postprzez mcrr » Pn wrz 24, 2007 6:06 pm

Właśnie. Jego Miki wygląda jak obłąkany, ma taki dziwny wyraz twrzy.
mcrr

Następna strona

Powrót do Twórcy