Don Rosa w Polsce!

Dyskutujemy głównie o rysownikach komiksów, ale nie zapominamy o innych Wielkich pracujących dla Wytwórni Disneya z Wujkiem Waltem na czele.

Re: Don Rosa w Polsce!

Postprzez donald duck665 » So paź 05, 2013 7:33 pm

Arcer napisał(a):Osoby które jutro wybierają się do Łodzi z Warszawy proszę o kontakt, mamy 2 wolne miejsca w aucie. Można pisać na PW.
Ja już zakupiłem bilety na pkp :) (martwi mnie tylko jutrzejsza pobudka - 4:30)
Kilka pytań po sobocie:
Czy Don coś rysował, czy tylko dawał autografy?
Jak to jest z tymi numerkami, gdzie się je dostaje?
Czy jest kolejka po numerki?
Czy z Donem można porozmawiać, czy tylko daje autografy i się odchodzi?
donald duck665

GG: 0

Postprzez Hyzio » So paź 05, 2013 8:00 pm

1. Rysował, ale tym co byli wcześniej.
2. Chyba gdzieś w miejscu gdzie je rozdają, ale to śpieszyć się trzeba.
3. Pewnie będzie.
4. Można pogadać, sami to robiliśmy, tylko raczej po autografach. ;)

Wg planu o 16:00 jest chyba koniec panelu z Donem, trochę lipa bo pkp mam o 15:35. Ale chyba będę na większości. A dzisiaj było extra, miło pogadać o starych Gigantach albo komiksach Dona, co u mnie wydaje się nieprawdopodobne. :P Ekipę dość szybko znalazłem, tylko to czekanie strasznie długo. Po niedzieli oczywiście większa refleksja. :) Do hotelu dotarłem bez problemu i idę po herbate teraz. :P

Na jutro jest zaplanowane spotkanie w konkretnym miejscu/chwili? Bo wychodzę po 8.
hyz/dyz/zyz
Hyzio
Szef HDZ

Postprzez donat98 » So paź 05, 2013 8:37 pm

A ja nie jestem zadowolony :x
Jechałem z Lublina, to prawie pięć godzin do Łodzi. Wyczekałem się dwie godziny, a chciałem wrócić przed jedenastą do domu. W końcu zrezygnowałem... Głównie dlatego, że kiedy odchodziłem, był dopiero numerek 127. Na dwieście. No, ale Don uparty, oj uparty... :scrooge: Mogłem oczywiście skorzystać z okazji i, jak pewien chłopiec poprosić kogoś o wzięcie mi autografu (tamten facet co mu wziął autograf wyglądał trochę jak Maciek!... Pan Miluś), ale jakaś kobieta ze stosześćdziesiątką zaczęła się burzyć.
Następnym razem trzeba koniecznie wziąć rolki!
donat98

Postprzez Retlaw » So paź 05, 2013 9:08 pm

Ekipa, kołować dla mnie rysunek jutro!
Obrazek
Ostatnio edytowano Pn paź 07, 2013 3:48 am przez Retlaw, łącznie edytowano 1 raz
this time the magic is real
http://lucasfilm.pl/
http://www.beelive.pl
http://www.studioant.pl - tym się zajmuję :-]
Retlaw

Postprzez kaczofan33 » N paź 06, 2013 5:13 pm

No wreszcie się odzywam. Było bardzo fajnie, życzę sobie i wam więcej takich spotkań. Don (pierwszy raz go spotkałem) bardzo miły dla fanów, papryczki bardzo ostre, a cena mojej koszulki wzrosła o jakieś kilkaset złotych po podpisaniu jej przez Dona :D. Czekamy tylko na zdjęcia od Walthera. Dostaliście w końcu te rysunki dziś?
P.S. Gal, ja nie miałem problemów z odnalezieniem ekipy. Dzięki za załatwianie numerków do Dona :D
kaczofan33

Imię: Tomek
GG: 23596328

Postprzez Walther » N paź 06, 2013 5:32 pm

Dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas na Festiwalu! Było naprawdę świetnie i mam nadzieję, że i bez Dona uda się zorganizować jakieś spotkanie ;) Co do Dona, to nie ma co się rozpisywać - Mistrz i tyle! Jednocześnie z tego miejsca chciałbym przywołać do tablicy naszych dwóch VIP-ów, z którymi nie miałem okazji się pożegnać, bo musiałem lecieć do domu - dajcie znać, czy Ostatnia podróż do Meandrów Areny dała jakieś rezultaty :P Co do zdjęć - postaram się wstawić je jak najszybciej, może uda mi się to zrobić jutro :)
"...someone without a taste for adventure would never try jumping a dinosaur!"
Walther

Postprzez kendo » N paź 06, 2013 6:30 pm

Dobra ludzie, wrzucajcie foty rysunków Rosy, żebym wiedział jak bardzo mam was nienawidzić. :D
kendo

Imię: Krzysztof

Postprzez kaczofan33 » N paź 06, 2013 6:36 pm

No właśnie, dostaliście dziś (niedziela) te rysunki czy nie? Bo ja dałem numerek tej dziewczynie w bluzce z myszką Miki i zwinąłem się.
kaczofan33

Postprzez Walther » N paź 06, 2013 6:38 pm

Nie wiem, czy ktoś od nas załapał się na rysunki. Trzeba było być chyba o 7 rano - a o 8 na pewno - żeby ustawić się w kolejce i załapać się na odpowiednio wczesny numerek... Miałem plany być wcześnie (i tak zaspałem), ale to i tak byłoby już za późno. ;)
Walther

Postprzez kaczofan33 » N paź 06, 2013 6:49 pm

Ja byłem około 9:15 (przy czym zaczynali numerki rozdawać o 10:00) i kolejka była chyba ponad 10 metrów :D (ciężko określić, w każdym razie długa) ale za sprawą naszego wspaniałomyślnego admina ( :idea: ) dostałem numerek trochę wcześniej. Don miał jeszcze coś rozdawać po spotkaniu Don Rosa vs. Kaczor Donald (30 min przerwy i chyba do 17:30) ale nie wiem czy tylko autografy czy również obrazki rysował (bo się zwinąłem).
kaczofan33

Postprzez Mateusssz » N paź 06, 2013 7:05 pm

Rosa rozdawał autografy. Byłem od 8:50, a i tak się na rysunki nie załapałem. Za to dostałem naprawdę trzy gigantyczne autografy (z czego jeden jutro poleci do ramki), a jego sympatyczny uśmiech jest chyba cenniejszy niż obrazek. Szkoda tylko, że obrazki dostawały też takie osoby, które całkowicie nie znają się na uniwersum Barksa (i Rosy, vide babeczka od Złotki) lub zamierzały je sprzedać (przemiła pani Justyna, Jacek będzie wiedział, o którą chodzi, donosiła mi, że na straganach były rysunki Rosy po 60-80 zł).
Mateusssz
Stróż prawa z Pizen Bluff

Imię: Mateusz

Postprzez kaczofan33 » N paź 06, 2013 7:08 pm

Czyli nic nie przegapiłem bo autografy wziąłem już w sobotę - na Życiu i Czasach, życiorysie z Dipola i na koszulce :D. Dobrze wiedzieć.
kaczofan33

Postprzez KamilSz96 » N paź 06, 2013 7:11 pm

Hej, wrzucajcie zdjęcia. Jestem ciekaw jak było.

Eh... jak zwykle nici wyszły z wyjazdu.
"Urok cichych, spokojnych miejsc, majestat srebrnego księżyca i gwiazd... Gdzie wędrowiec widzi piękno wschodów i zachodów słońca w głuszy, nietkniętej ludzką stopą i kaczą płetwą. Miejsc, które zmienia tylko upływ czasu."
KamilSz96

Imię: Kamil

Postprzez kaczofan33 » N paź 06, 2013 7:16 pm

Walther, tak ładnie prosimy... :D. Można by pokazać na facebookowym profilu Dona nasze zdjęcia (m.in. to z kurtką, którą nam dał) żeby sobie nas przypomniał :D.
kaczofan33

Postprzez Walther » N paź 06, 2013 7:22 pm

Ze względu na liczne i gorące prośby :D zgrywam właśnie zdjęcia na komputer, ale jest ich sporo do przejrzenia, więc jeszcze chwil parę proszę wytrzymać ;)
Walther

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twórcy