William & Noel Van Horn

Dyskutujemy głównie o rysownikach komiksów, ale nie zapominamy o innych Wielkich pracujących dla Wytwórni Disneya z Wujkiem Waltem na czele.

William & Noel Van Horn

Postprzez Gilraina » N sie 28, 2005 6:40 pm

Kiedyś zdarzało mi się od czasu do czasu czytywać KD i pamiętam, że za komiksami tych dwóch rysowników nie przepadałam. Fabuła była jeszcze jako-taka, choć nie nadzwyczajna, ale rysunki - tak dziwaczne, że aż brzydkie. A co wy o nich sądzicie?
"Pragnę być tą, za którą walczyć chcesz..."
Gilraina

Postprzez Humperdink » N sie 28, 2005 6:56 pm

Niedawno była mała dyskusja na ten temat... Ale co tam...

Zgadzam się w pełni z twoim zdaniem. Nie widziałem brzydszych Kaczek niż Williama(chociaż może jednak... Comicup?), i z największą pewnością nie widziałem brzydzszych Myszy niż Noela.

Noel, nie dość że postacie wychodzą mu paskudnie jak jego Tatusiowi, to otoczenie też jest obrzydliwe.
Scenariusze są jednak lepsze.
Humperdink

Postprzez Maciek! » Pn sie 29, 2005 10:25 am

Scenariusze jak scenariusze.

Nie lubię krytykować, bo każdy rysownik ma swój styl, ale rysunki W.Van Horna są faktyczne trochę dziwne. Postacie jakieś takie krzywe... wyglądają jak by miały się zaraz rozpuścić.
Jedyne co mi się naprawdę w jego rysunkach podobało to te Astroludki i ich planeta w komiskie "Wybuchowi Znajomi" (całkiem ładne)
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez Pahan » So sty 28, 2006 11:09 am

Mi podobają się w rysunkach Williama piękne krajobrazy i tła. W rysunkach Noela nie podoba mi sie nic.

Mimo to twierdzę że obaj panowie, piszą bardzo dobre scenariusze.
Sądze ze gdyby do scenariusza Noela Van Horna wykonywał rysunki Rodriques, to komiks byłby przepiękny. :!:
Pahan

GG: 2266241

Postprzez Hyzio » Cz mar 02, 2006 6:26 pm

Pahan napisał(a):Mi podobają się w rysunkach Williama piękne krajobrazy i tła. W rysunkach Noela nie podoba mi sie nic.

Mimo to twierdzę że obaj panowie, piszą bardzo dobre scenariusze.
Sądze ze gdyby do scenariusza Noela Van Horna wykonywał rysunki Rodriques, to komiks byłby przepiękny. :!:

Całkowicie zgadzam się z Pahanem William rysuje ładne[tylko moim zdaniem Dla kaczek rysuje trochę szeroki dziób ][pozatym kocham jego komiks "Zima jak wulkan gorąca" oraz "Złote jajko"] .
Ostatnio edytowano Pt mar 03, 2006 12:12 pm przez Hyzio, łącznie edytowano 1 raz
hyz/dyz/zyz
Hyzio
Szef HDZ

GG: 0

Postprzez Pahan » Cz mar 02, 2006 7:28 pm

Też lubie ten komiks. William fajnie narysował wybuch wulkanu :)
Pahan

Postprzez Pahan » Wt sie 08, 2006 7:47 am

Kurczę znowu post pod postem... Może dostane na to pozwolenie? :lol:
Ale do rzeczy:

Potrzebny mi storycode komiksu Willliama Van Horna z KD 2/2006, oraz numer KD w ktorym wydrukowano jego komiks "Zielona strona mocy".
Z góry dziękuje :)
Pahan

Postprzez mentor » Wt sie 08, 2006 10:37 am

"Zielona strona mocy" - KD 51/52 z 2003
Story code komiksu "Zdrowa żywność" z KD 2 z 2006 AR 137 (chyba o to ci chodziło)
Story in a game is like a story in a - movie. It's got to be there, but it's not important.
~John Carmack
mentor
(dawniej kaczorex)

Postprzez Pahan » Wt sie 08, 2006 11:33 am

Tak, o to. Wielkie dzięki. :)
Pahan

Postprzez Żyżuwzuz » Pn sty 08, 2007 8:49 pm

Jak dla mnie Wiliam van Horn to jest coś wspaniałego. We wspaniały sposób uchwyca mimikę, jako jeden z niewielu rysowników potrafi stworzyć klimat i wprost uwielbiam te charakterystyczne dla jego komiksów niezwykle celne riposty :wink:

Nie widziałem brzydszych Kaczek niż Williama

Kari Korhonen! Na pohybel! To jest plama na honorze kaczości, profanacja i wszystko co najgorsze razem wzięte!!!
Żyżuwzuz

Postprzez rysownik » Wt sty 09, 2007 3:04 pm

Żyżuwzuz napisał(a):
Nie widziałem brzydszych Kaczek niż Williama

Kari Korhonen! Na pohybel! To jest plama na honorze kaczości, profanacja i wszystko co najgorsze razem wzięte!!!

Niby czemu? Każdy ma prawo do swojego zdania. I zgadzam się z Humperdinkiem! Nie lubię Williama! Nie podoba mi się jego styl rysowania, moim zdanie on jest tylko jednym z wielu... On sam wymyśla scenariusze?
rysownik

Imię: Agata

Postprzez Żyżuwzuz » Wt sty 09, 2007 3:18 pm

Niby czemu? Każdy ma prawo do swojego zdania

Otóż to, więc moim zdaniem Kari Korhonen rysuje brzydziej od Wiliama van Horna 8)

On sam wymyśla scenariusze?

Owszem
Żyżuwzuz

Postprzez Humperdink » Wt sty 09, 2007 3:53 pm

rysownik napisał(a):zgadzam się z Humperdinkiem! Nie lubię Williama! Nie podoba mi się jego styl rysowania

Humperdink był jeszcze młody, kiedy to pisał. :) Teraz powiedziałbym raczej: William Van Horn jest dobrym, wyróżniającym się rysownikiem i ma ciekawe scenariusze. A kiedy w nowym KD jest jego komiks, wiem, że mogę się spodziewać, że będzie dobry. Chociaż rysunki Williama są nietypowe i mogą komuś wydawać się brzydkie...
A wogóle jestem teraz daleki od kategorycznych osądów jakichkolwiek rysowników, pisania toplist i określania najlepszego i najgorszego...

Ale z drugiej strony ten Noel...
Humperdink

Postprzez rysownik » Wt sty 09, 2007 4:01 pm

Żyżuwzuz napisał(a):
Otóż to, więc moim zdaniem Kari Korhonen rysuje brzydziej od Wiliama van Horna 8)

Owszem

Sprawdziłam Korhonena w Inducksie i było tam napisane, że jego pierwszy komiks wydano kiedy Kari miał 14 lat? Fajnie, ja też tak chcę!
rysownik

Imię: Agata

Postprzez Humperdink » Wt sty 09, 2007 4:15 pm

Jego pierwszy komiks wydano w 1994 roku. A w 1987 tylko jeden rysunek. Zresztą, to może być jakaś pomyłka.

edit: W 1987 roku nie wydano nic. To tylko nowa okładka do przedruku komiksu z 2003 roku.
Ostatnio edytowano Wt sty 09, 2007 6:56 pm przez Humperdink, łącznie edytowano 1 raz
Humperdink

Następna strona

Powrót do Twórcy