Indiana Goofs

Rozkładamy na czynniki pierwsze każdą postać, badamy powiązania między nimi i uważnie studiujemy drzewa genealogiczne.

Indiana Goofs

Postprzez Slawek777 » Pt lut 08, 2008 6:53 am

No właśnie,co o Nim myślicie,jak jest przez Was odbierany - pozytywnie czy negatywnie,co Wam się w nim podoba ???
Moim zdaniem Indiana Goofs jest bardzo pozytywnym bohaterem komiksów.
Podoba mi się w nim przede wszystkim jego zamiłowanie do odkrywania różnych cennych rzeczy. Nieraz,jego cechy charakteru przypominają postawę Goof'iego - niezdarnego i śmiesznego. :lol:
A jego pojazd - Gumifibia - to po prostu cudeńko motoryzacji. :lol: :lol:

Aha....Mam do Was jeszcze jedno pytanie....Kto to jest : Kranz ??? Który jak zauważyłem w komiksach wiecznie go śledzi aby odebrać mu to co on znalazł???Wiecie coś o nim :?: :idea:
Slawek777
"Czas to pieniądz"

Postprzez Gigomaniak » Pt lut 08, 2008 10:38 am

Ja osobiście bardzo lubię Indianę Goofs'a, i już chyba pisałem że jest to mój ulubiony bohater z Myszogrodu.

O Krazie, nie mam za dużo informacji, ale chyba był:P razem z Indianą na studiach, bo w komiksie o sandałach Lancelota było pokazane jego zdjęcie z Indianą w togach...
Ostatnio edytowano Pt lut 08, 2008 5:31 pm przez Gigomaniak, łącznie edytowano 1 raz
Gigomaniak
Gość z PG-ku :D

Re: Indiana Goofs

Postprzez KamilSz96 » Śr sie 04, 2010 3:01 pm

A czy wystąpił on w jakimś komiksie gdzie walczył z Indianą?
"Urok cichych, spokojnych miejsc, majestat srebrnego księżyca i gwiazd... Gdzie wędrowiec widzi piękno wschodów i zachodów słońca w głuszy, nietkniętej ludzką stopą i kaczą płetwą. Miejsc, które zmienia tylko upływ czasu."
KamilSz96

Imię: Kamil
GG: 0

Postprzez Gęgul » Cz sie 05, 2010 9:59 am

I to w ilu! Chociażby w "Poszukiwaczach zaginionych sandałów", "Dolinie 7 słońc" oraz "Indianie Hip-Hip". Pełną listę znajdziesz na INDUCKS.
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor

Postprzez KamilSz96 » Cz sie 05, 2010 10:30 am

Ok dzięki
"Urok cichych, spokojnych miejsc, majestat srebrnego księżyca i gwiazd... Gdzie wędrowiec widzi piękno wschodów i zachodów słońca w głuszy, nietkniętej ludzką stopą i kaczą płetwą. Miejsc, które zmienia tylko upływ czasu."
KamilSz96

Imię: Kamil

Postprzez Angus McKwacz » Pt lis 19, 2010 6:06 pm

Indiana Goofs ma bardzo ciekawe przygody i bardzo go lubię :)
Angus McKwacz

Postprzez solariskuba » N paź 14, 2012 10:15 am

Slawek777 napisał(a):No właśnie,co o Nim myślicie,jak jest przez Was odbierany - pozytywnie czy negatywnie,co Wam się w nim podoba ???
Moim zdaniem Indiana Goofs jest bardzo pozytywnym bohaterem komiksów.
Podoba mi się w nim przede wszystkim jego zamiłowanie do odkrywania różnych cennych rzeczy. Nieraz,jego cechy charakteru przypominają postawę Goof'iego - niezdarnego i śmiesznego. :lol:
A jego pojazd - Gumifibia - to po prostu cudeńko motoryzacji. :lol: :lol:

Aha....Mam do Was jeszcze jedno pytanie....Kto to jest : Kranz ??? Który jak zauważyłem w komiksach wiecznie go śledzi aby odebrać mu to co on znalazł???Wiecie coś o nim :?: :idea:

Zgadzam się z tym. Indiana to fajna i zabawna postać (tylko szkoda, że tak mało komiksów z nim dają). Jak myślicie, od czego w Gigancie "Bilet numer jeden" miał on przezwisko "dziób"?
solariskuba

Powrót do Postacie