Fisio

Rozkładamy na czynniki pierwsze każdą postać, badamy powiązania między nimi i uważnie studiujemy drzewa genealogiczne.

Fisio

Postprzez Slawek777 » Pn lut 04, 2008 6:41 pm

Możecie mi przybliżyć sylwetkę Fisia ??? Występował kiedyś w Gigancie nie pamiętam w którym ale wiem, że był to jakiś krewny Gęgula <--opiekował się nim gdy złapała go migrena.Macie jakieś info o nim ???
Slawek777
"Czas to pieniądz"

Postprzez Arcer » Pn lut 04, 2008 7:45 pm

W Polsce jak dotąd wyszły tylko 3 komiksy z jego udziałem (vide), a ogólnie tylko 25, więc malutko w porównaniu z Dziobasem, jego amerykańskim odpowiednikiem. Historia jego powstania była zresztą opisana w artykule w "Kaczogrodzie" Romano Scarpy i wychodzi na to, że Al Hubbard złożył projekty Dziobasa równolegle z pomysłami Scarpy. Natomiast te komiksy z jego udziałem, które czytałem, nie wywarły na mnie wielkiego wrażenia. To jak na razie postać prawie epizodyczna.
Arcer
el moderatoro

GG: 0

Re: Fisio

Postprzez Angus McKwacz » N lis 06, 2011 6:09 pm

O ile pamiętam to było wokół tej sprawy dosyć kontrowersji. Bo w prawie tym samym czasie powstały dwie postacie o identycznym charakterze. Zarówno Dziobas jak i Fisio byli... dosyć ekscentryczni że tak powiem. Ale to Dziobas się przebił i został bardziej popularny (moim zdaniem).
Angus McKwacz

GG: 0

Powrót do Postacie