Najgorsza postać z KD

Rozkładamy na czynniki pierwsze każdą postać, badamy powiązania między nimi i uważnie studiujemy drzewa genealogiczne.

Re: Najgorsza postać z KD

Postprzez Mika » Śr lis 20, 2013 11:55 am

Szczerze mówiąc najbardziej mdłą postacią z komiksów jest dla mnie Myszka Miki... Jest zbyt doskonały i nijaki.Nigdy nie lubiłam komiksów z nim w roli głównej i je pomijałam często przy czytaniu...
Mika

GG: 0

Re: Najgorsza postać z KD

Postprzez kuperkowo » Pt cze 27, 2014 5:37 pm

alohau napisał(a):Wszystkie lubię, ale najmniej historyjek z Czarnym Piotrusiem(np.w gigant poleca)

W sumie ja też nigdy jakoś specjalnie nie lubiłem komiksów z nim. Bardziej wołałem choćby komiksy z Braćmi Be (kiedy jeszcze twórcy włoscy nie zrobili z nich gamoni) zwłaszcza z KD. Bardziej go lubię jako sąsiada Goofiego w niektórych kreskówkach i w serialu ,,Goofy i inni''
.O tyle ciekawe , że w czasach kiedy tworzył Gotffredson (lata 30-50 XX) była to postać bardzo popularna i lubiana. Miała ona jednak trochę inny charakter bardziej zbliżony do tego znanego z kreskówki ,,Parowiec Willie''.

EDIT : (09.04.2017r.)
kuperkowo napisał(a):A czy przypadkiem w oryginale nie było,że Kwacjusz jest dalszym kuzynem Sknerusa i tylko w polskim tłumaczeniu było,że to jego brat?
PS:Też nie lubię tej postaci.

Obrazek
Kadr pochodzi z tego komiksu : https://coa.inducks.org/story.php?c=D+98154
"I remember it as if it was yesterday.
My papa took me to see the ancestral home of our clan.
The desolate castle on Dismal Downs, abandoned since the 17th century "
kuperkowo

GG: 0

Poprzednia strona

Powrót do Postacie