Najgorsza postać z KD

Rozkładamy na czynniki pierwsze każdą postać, badamy powiązania między nimi i uważnie studiujemy drzewa genealogiczne.

Najgorsza postać z KD

Postprzez Jinks » Wt lip 17, 2007 1:39 pm

Tak jak w temacie. Którą postać najmniej lubicie z całego uniwersum o Kaczorze Donaldzie? Ja nie przepadam za Daisy. Ma wredny charakter! :twisted:

EDIT: Post trochę zmineniłem ponieważ były wątpliwości. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano Wt lip 17, 2007 5:28 pm przez Jinks, łącznie edytowano 1 raz
hello
Jinks

Postprzez Fergus » Wt lip 17, 2007 2:40 pm

Hmm... Jak rozumiem chodzi o to, żeby napisać której postaci nie lubimy, a nie najgorszego czarnego charakteru. Bo można tak wywnioskować, najpodlejsza, najgorsza, najwredniejsza, czyli wszystkie cechy jakie posiada czarny charakter :D

No więc... ciężkie pytanie, właściwie lubię wszystkie postacie, i nie ma takiej której nie darzyłbym sympatią, chociaż w niektórych komiksach bywały wkurzające. Daisy owszem jest czasami denerwująca, ale w wielu komiksach również bardzo sympatyczna :wink:
http://www.carlbarks.pl - Moja strona poświęcona Carlowi Barksowi! (Aktualnie w budowie)
Fergus

Imię: Łukasz
GG: 1465562

Postprzez Arcer » Wt lip 17, 2007 5:22 pm

Jeśli mamy rozmawiać o najbardziej wrednym czarnym charakterze, to mamy już taki temat, w dodatku z ankietą: Najgorszy z Najgorszych, :twisted:, który zapoczątkował Maciek.

Natomiast jeśli chodzi o najgorszą postać (cóż, nie wiem, jakie mają być kryteria wyboru), to myślę, że Dziobas w komiksach duńskich. O ile we włoskich jest jeszcze dosyć ciekawą postacią, to w tych z Kopenhagi jest najnudniejszą postacią pod słońcem. Nawet pomimo rumoru, jaki zawsze powoduje - a może właśnie dlatego.
Arcer
el moderatoro

GG: 0

Postprzez Jinks » Wt lip 17, 2007 5:29 pm

Już zmieniłem górny post. Chodziło nie o czarny charakter, lecz o postać najmniej lubianą. :wink:
hello
Jinks

Postprzez Bielo » Pn sie 06, 2007 3:24 pm

Jezeli mówimy o komiksach KD, to najbardziej nie lubie tego indianina, nawet imienia nie pamietam. A jeżeli chodzi o świat KD, to nie mam takich postaci, lubie wszystkich, jedyne co mi się nie podoba to niektóre motywy w gigantach gdzie rysownikowi i scenarzyście puszcza wyobraźnia i wymyślają nie możliwe do zrealizowania rzeczy, nie lubie tego.
Obrazek
Bielo

Imię: Maciej
GG: 6669842

Postprzez Wojtas » So mar 29, 2008 12:10 pm

Uważam że beznadziejną postacią jest Kwacjusz Mclump.
Wojtas

Imię: Wojtek

Postprzez Mateusssz » So mar 29, 2008 2:19 pm

Bielo chodzi ci chyba o Hiawatę. Co do Kwacjusza - też go nie lubię, lecz moją znienawidzoną postacią jest Wiedźma Mim. Nie cierpię jej!
Mateusssz
Stróż prawa z Pizen Bluff

Imię: Mateusz

Postprzez Wojtas » So mar 29, 2008 3:31 pm

Również nienawidzę Wiedźmy Mim. Na szczęście dawno nie było jej w KD :D
Wojtas

Postprzez Mateusssz » So mar 29, 2008 5:44 pm

Ja jeszcze bardzo, ale to bardzo nie lubię Minimy. Nigdy nie czytam komiksów z nimi.

Moja nie-top-lista:
1. Wiedźma Mim
2. Minima
3. I-Team (siostrzeńców lubię, ale innych nie!)
Mateusssz

Postprzez Angus » Wt kwi 15, 2008 5:24 pm

Wiedźma Mim to rzeczywiście niezbyt ciekawa postać. Kwacjusz McLump? Nie zbieram KD, widziałem go w kilku komiksach u kuzyna, nie zrobił jakiegoś wielkiego wrażenia.
Co do Dziobasa to może i w duńskich komiksach nie jest jakąś ciekawą postacią (szczerze mówiąc trudno powiedzieć jak sie nie zbiera KD) ale włoskich komiksów bez niego sobie nie wyobrażam. Genialna postać jak dla mnie.
Tutaj należy chyba coś napisać... Chwilowo nie mam weny.

Obrazek
Angus
Stróż Kaczogrodu

Postprzez Pahan » Wt kwi 15, 2008 6:05 pm

Wiedźma Mim, podobnie jak Hiawata nie powinna być przenoszona z ekranu na papier. No bo spójrzmy prawdzie w oczy: o ile komiksy z Wiedźmą Mim czasami da się przełknąć, to kto lubi komiksy z Hiawatą? :?

Osobiście lubię "prawdziwą" Wiedźmę Mim. Ta wkomiksowa jest zbyt sympatyczna. Filmowa wersja była straszliwie wredna. :)

Kwacjusz McLump to postać stworzona przez Williama Van Horna, i występuje tylko w jego komiksach (chyba). Jest Nie do zaakceptowania dla tych którzy przyzwyczaili się się do "kanonu" (bo pomysły Barksa i Rosy stają się właśnie tym dla Disneyowskiego komiksu), ponieważ jest przyrodnim bratem Sknerusa.

A co do Dziobasa to w pełni zgadzam się z przedmówcą: świetna postać, ale tylko w specyficznym świecie włoskich komiksów :D.
Obrazek
Pahan

GG: 2266241

Postprzez Mateusz Kubiak » Wt kwi 15, 2008 7:09 pm

Ja tam lubię komiksy z wiedźmą Mim, powiem więcej - zawsze mnie jakoś wciągały i wolę już wiedźmę Mim od tych słabszych komiksów, które wydają aktualnie w Kaczorze Donaldzie - szczególnie te Noela Van Horna. Co do Hiawaty zgadzam się z wami - też za nim nie przepadam :?
PS: Pahan w jakich bajkach występowały te postacie? Czy Mim nie występowała przypadkiem w "Miecz w kamieniu"?
Mateusz Kubiak
Ostatni z klanu McKwaczy

Postprzez Pahan » Wt kwi 15, 2008 7:26 pm

Hiawata to główny bohater jednej z krótkometrażówek z serii "Silly Symphony" z 1937 roku, a Mim - rzeczywiście "Miecz w Kamieniu" (1963). (Świetny film nawiasem mówiąc :wink: )
Obrazek
Pahan

GG: 2266241

Postprzez Wojtas » So maja 03, 2008 9:42 am

Pahan napisał(a):
Kwacjusz McLump to postać stworzona przez Williama Van Horna, i występuje tylko w jego komiksach (chyba).

Chyba tak, jednak tutaj jest rysunek Kwacjusza który zdecydowanie nie wygląda na zrobiony przez Wiliama...
Wojtas

Postprzez Mateusssz » So maja 03, 2008 9:52 am

Wojtas napisał(a):
Pahan napisał(a):
Kwacjusz McLump to postać stworzona przez Williama Van Horna, i występuje tylko w jego komiksach (chyba).

Chyba tak, jednak tutaj jest rysunek Kwacjusza który zdecydowanie nie wygląda na zrobiony przez Wiliama...

Tu jest dowód, że tylko van Horn rysował tak serio Kwacjusza:
http://coa.inducks.org/character.php?c= ... =4&c1=date
Mateusssz

Następna strona

Powrót do Postacie