Która postać komiksową przypominasz najbardziej?

Rozkładamy na czynniki pierwsze każdą postać, badamy powiązania między nimi i uważnie studiujemy drzewa genealogiczne.

Która postać komiksową przypominasz najbardziej?

Postprzez Angus » Śr lut 28, 2007 6:10 pm

Mam nadzieję że dobrze umiejscowiłem ten temat. Zapraszam do wypowiedzi.
Jeśli chodzi o mnie to chyba najbliżej mi do Donalda, jestem raczej leniem, lubię dużo spać, jestem wyzyskiwany przez rodzinę :D .
Często się wściekam, jestem wielkim fanem piłki nożnej (kibicuję FC Kaczogród :D ).
A Wy?? Kogo najbardziej przypominacie??
Angus
Stróż Kaczogrodu

GG: 0

Postprzez Fergus » Śr lut 28, 2007 6:41 pm

Bo ja wiem... chyba Donald :D Chociaż tak leniwy jak on nie jestem, ani tak długo nie śpię. Ale kilka z cech charakteru, które ma Donald pokrywają się z moimi :D

PS. W KD było kiedyś quiz w którym sprawdzało się do jakiej postaci jesteś podobny. Wyszło mi, że do Donalda.

PS. To był chyba numer do którego była dołączona losowawa figurka mieszkańców z Kaczogrodu i Myszogrodu. :wink:
http://www.carlbarks.pl - Moja strona poświęcona Carlowi Barksowi! (Aktualnie w budowie)
Fergus

Imię: Łukasz
GG: 1465562

Postprzez Arcer » Śr lut 28, 2007 7:40 pm

Fergus napisał(a):P.S. To był chyba numer do którego była dołączona losowawa figurka mieszkańców z Kaczogrodu i Myszogrodu. :wink:
Na pewno był też taki test sporo wcześniej, wiem, że przed 2000 rokiem coś takiego rozwiązywałem przynajmniej raz.

Ja jestem raczej Sknerusem, jeśli już na siłę przyrównywać. Jestem straszną liczykrupą i skąpiradłem, mam swoje zasady i się ich trzymam, ale mam też miękkie serducho, mimo wszystko :-).

P.S. Jeden mój kumpel, zupełnie nie wiem dlaczego, od kilku lat przypomina mi Diodaka :-). Nawet włosy ma w podobnym kolorze :-)
Arcer
el moderatoro

Postprzez Bolivar » Cz mar 08, 2007 7:46 pm

Ja utożsamiam się z maluchem, psem donalda. Leniwy tylko z pozoru, co pokazał między innymi w komiksie w którym to Donald i siostrzeńcy pojechali wraz z nim na farmę. Dość trudno przekopać drogę i utrzymać się na kole młyńskim, he he.
Bolivar

Postprzez Alex » N mar 11, 2007 11:40 am

Ja najbardziej jestem chyba podobny do Sknerusa :D Przede wszystkim mam dużo pieniędzy, nie lubię ich wydawać ani wyrzucać różnych rzeczy :P
Alex

Postprzez rysownik » N mar 11, 2007 2:03 pm

Ja jestem (chyba) podobna do Sknerusa;jestem skąpa, nie lubię nic wyrzucać, nie okazuje swoich uczuć i w ogóle mamy podobny ranking wartości. :)
rysownik

Imię: Agata

Postprzez mcrr » Wt mar 13, 2007 8:46 pm

Ja... raczej jestem podobny do Donalda. Lubie długo spać nie jestem aż takim leniem jak on ale chyba jestem najbardziej podobny do niego... :wink:
mcrr

Postprzez DONAld » Pt gru 28, 2007 5:27 pm

Ja jestem młodym sknerusem. Kocham rodzinę i cenię ją. Nie wiem czy czasami nie poświęciłbym się dla niej. Ale jak , by była wojna to bym brał nogi za pas. Ale rodziny bym nie zostawił.
Obrazek
DONAld
Kaczor o dwóch dziobach

Postprzez Mateusssz » Śr sty 09, 2008 4:12 pm

Wykapany Donald ze mnie - Leń, kasa się mnie nie trzyma, kłopoty same lecą, dziwna rodzinka, jak coś wynajdę (pomysł) to się rozwali, mam pecha przez cały rok...
Mateusssz
Stróż prawa z Pizen Bluff

Imię: Mateusz

Postprzez Hyzio » Pn sty 28, 2008 8:31 pm

Ja przypominam po części kilka postaci: Donalda, Sknerusa i Siostrzeńców. Donalda z powodu ogólengo: Pech, wyzysk i ogólnie podobne problemy, jednak co do lenistwa, to jestem zupełnie odwrotny. Sknerusa, z tego powodu, że nigdy niczego nie wyrzucam, zawsze się kłócę jak ktoś mi nie odddaje pieniędzy, czy też próbuję zdobyć pieniądze jak się tylko da i mam podobne poglądy. A do siostrzeńców to z wielu innych powodów. ;)
hyz/dyz/zyz
Hyzio
Szef HDZ

Postprzez Slawek777 » Pn lut 04, 2008 5:41 pm

Ja raczej przypominam Dziobasa [ale nie wyglądem] tylko jego sposobem życia.Tak jak on jestem bardzo roztrzepany :)
Slawek777
"Czas to pieniądz"

Re:

Postprzez goofy » So maja 30, 2009 2:28 pm

Hyzio napisał(a):Ja przypominam po części kilka postaci: Donalda, Sknerusa i Siostrzeńców. Donalda z powodu ogólengo: Pech, wyzysk i ogólnie podobne problemy, jednak co do lenistwa, to jestem zupełnie odwrotny. Sknerusa, z tego powodu, że nigdy niczego nie wyrzucam, zawsze się kłócę jak ktoś mi nie odddaje pieniędzy, czy też próbuję zdobyć pieniądze jak się tylko da i mam podobne poglądy. A do siostrzeńców to z wielu innych powodów. ;)

Wiesz co? Ja też.

Tylko zawsze przed pechem mam szczęście ( cecha Gogusia ) :D :D :twisted: :twisted: :evil: :evil:
Lubię komiksy z Myszogrodu!
Zaraz! Co ja gadam?
goofy

Re: Która postać komiksową przypominasz najbardziej?

Postprzez Brat Be 761 » So maja 30, 2009 3:40 pm

Ja przypominam Skneruso-Donalda.

Mam pecha, ale mam juz troche kasy na koncie i niezbyt chetnie ja wydaje ;)
Brat Be 761
D'Oh!

Imię: Igor

Postprzez wujek donald » Cz cze 18, 2009 5:59 am

JA jestem najbardziej podobny do siostrzeńców, ponieważ lubię piesze i rowerowe wycieczki.
Ale nie jestem młodym skautem.
wujek donald

Postprzez artist-yczna:) » N lip 05, 2009 8:24 pm

Ja jestem typową Daisy. Mam zmienne nastroje, łatwo mnie wyprowadzić z równowagi, ale szybko nawiązuje nowe kontakty, lubię o siebie dbać i jestem dobrym organizatorem. Mam raczej wszystkie jej cechy.
artist-yczna:)

Następna strona

Powrót do Postacie