Superkwęk

Rozkładamy na czynniki pierwsze każdą postać, badamy powiązania między nimi i uważnie studiujemy drzewa genealogiczne.

Wolisz Donalda w:

Zwykłej postaci (Donald)
43
60%
Herosowej postaci (Superkwęk)
13
18%
Trudno mi to określić !
16
22%

Liczba głosów : 72

Re: Superkwęk

Postprzez KamilSz96 » Cz sie 05, 2010 10:34 am

Nie chodziło mi oto, że we wszystkich komiksach są tacy, ale w niektórych jak mówisz jest to irytujące. Na przykład pamiętam komiks jak Magika ukradła 10 c Sknerusowi, a on się rozpłakał i zaczął przytulać worek z forsą i mówił, że nie ma nadziei. Oto mi chodziło.
"Urok cichych, spokojnych miejsc, majestat srebrnego księżyca i gwiazd... Gdzie wędrowiec widzi piękno wschodów i zachodów słońca w głuszy, nietkniętej ludzką stopą i kaczą płetwą. Miejsc, które zmienia tylko upływ czasu."
KamilSz96

Imię: Kamil
GG: 0

Postprzez BaL » Wt paź 19, 2010 10:49 pm

Więc tak, na początek chyba zaznaczę, że Superkwęk jest jedynym tolerowanym przez mnie superbohaterem w tym universum. Po prostu, sposób w jaki go przedstawiono jest niewłaściwy, ale poziom jest o wiele wyższy niż inne postaci, vide Goofy latający w piżamie :? (jeżeli to miał być żart, to w ogóle nie śmieszny.)
Ja chętnie bym przeczytał jakąś historię ukazaną bardziej poważnie i mrocznie. Np. Superkwęk może np. stawać się coraz bardziej brutalny i bezwględny, stawiający się ponad prawem, kierujący się emocjami itp. No i chciałbym żeby sam Donald/Superkwęk był bardziej aktywny a nie tylko używał sprzętu zbudowanego przez Diodaka.
P.S. Coś jest tutaj nie tak, kilka razy zapisało mi tę samą wiadomość, nie mogę jej o dziwo też usunąć :evil: Czy da się coś z tym zrobić.
Ostatnio edytowano Wt paź 19, 2010 10:52 pm przez BaL, łącznie edytowano 1 raz
BaL

Postprzez Angus McKwacz » Wt lis 09, 2010 5:34 pm

ja lubie superkwęka :D
Angus McKwacz

Postprzez Gęgul » Wt lis 09, 2010 6:00 pm

Angusie McKwaczu! Wiem, że jesteś nowy na forum, ale nie pisz więcej takich postów, jak ten poniżej. Nic nie wnosi on do dyskusji, a forum to nie czat.
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor

Postprzez Scarpomaniak » Wt lis 09, 2010 6:47 pm

I używaj dużych liter na początku zdania oraz kropek, ponieważ ułatwi to czytanie swoich postów przez innych użytkowników. Te kilka rzeczy i od razu zmienią twoje posty. Tj. Gęgul powiedział nie pisz postów które tworzy jedno zdanie i są potrzebne.
Jeden z ostatnich wojowników na polu popularyzacji komiksów Disneya w Polsce.
Prowadzi bloga Kacza Agencja Informacyjna, w którym informuje o komiksach Disneya wydawanych w Polsce i na świecie.
Ma nadzieję, że nastaną lepsze czasy dla komiksów Disneya.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Imię: Radosław

Postprzez McCzit » So kwi 16, 2011 5:20 pm

Phi... Ja tam nie uznaję Superkwęka :scrooge: Wole postać pechowego Donalda...
,,Itam! Przecież jadłem w zeszłym tygodniu! Regularne posiłki są dla mięczaków!''
McCzit

Postprzez kaczofan33 » N paź 14, 2012 9:18 am

Witam, ja proszę o pomoc. Czytałem kiedyś komiks w którym przychodzi superkwęk z przyszłości montuje na tym teraźniejszym superkwęku odważniki (muszą ważyć tyle samo) i przenoszą się w przyszłość. Potem okazuje się, że w przyszłości światem żądzi jakiś czarny charakter i oczywiście trzeba go obalić. Bardzo mi się podoał. Jeden z lepszych komiksów o superkwęku. Zna ktoś może jego nazwę?
kaczofan33

Imię: Tomek
GG: 23596328

Postprzez Young_McDuck » N paź 14, 2012 11:00 am

Masz na myśli komiks "Efekt lawiny" opublikowany w Gigancie "O jeden dach za daleko". http://coa.inducks.org/story.php?c=I+PK+++85-1
Young_McDuck

Postprzez solariskuba » N paź 14, 2012 11:08 am

Buuu... A ja go nie mam. Według mnie komiks fajny(sądząc po Inducksie). Jak go oceniacie? Będę wiedział czy kupować go w pierwszej kolejności, czy za parę lat. :lol:
solariskuba

Postprzez kaczofan33 » N paź 14, 2012 11:40 am

Ten komiks moim zdaniem jest genialny, ale niestety ja też go chyba nie mam gdyż czytałem go w gigancie pożyczonym od koleżanki (jak coś to powiedzcie jaki gigant to pożyczę jeszcze raz :D ). Świetny komiks. Coś jak dobry film akcji. Ciekawa fabuła i dość... oryginalny? Moim zdaniem kupuj w pierwsze kolejności.
kaczofan33

Imię: Tomek
GG: 23596328

Postprzez solariskuba » N paź 14, 2012 3:23 pm

Gigant Poleca 130: O jeden dach za daleko
solariskuba

Postprzez alohau » N lut 03, 2013 1:38 pm

Superkwęk jest fajny lecz moim zdaniem ciekawsze historie są ze zwykłym donaldem,ponieważ suerkwęk cały czas robi to samo,czyli walczy z przestępcami. według mnie to się zaczyna robić nudnie ale lubię komiksy z nim w roli głównej
Czy wiecie wszystko o gigant poleca? zróbcie Qwiz! http://testwiedzy.pl/test/59135/gigant-poleca.html
alohau

Imię: Marcin

Poprzednia strona

Powrót do Postacie