Księżniczki Disneya

Rozkładamy na czynniki pierwsze każdą postać, badamy powiązania między nimi i uważnie studiujemy drzewa genealogiczne.

Księżniczki Disneya

Postprzez Francie » Wt lut 12, 2013 8:49 pm

Nie wiem czy to dobry dział, ale...
Co sądzicie o słynnej franczyzie Disneya, o księżniczkach? Dla przypomnienia, 10 oficjalnych "Disney Princess" to Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Aurora, Ariel, Bella, Dżasmina, Pocahontas, Mulan, Tiana i Roszpunka. W lipcu dołączy Merida. Od stycznia wszystkie księżniczki mają nowe wyglądy.
Obrazek
Obrazek
Francie

GG: 0

Re: Księżniczki Disneya

Postprzez izaulka » N lut 17, 2013 12:14 pm

Mam do nich sentyment... miałam (a nawet mam do tej pory) karteczki z podstawową 6-tką księżniczek i mini segregator ze Śpiącą Królewną. Ja wiem, że to marketingowy krok, ale Merida nie pasuje do DP. 1 - jest z Pixara, nie mieszajmy zbytnio Pixara z WDAS. 2 - nie ma żadnego "księcia". 3 - historia Meridy różni się od reszty DP. 4 - to troche niezgodne z fabułą filmu dawać do DP księżniczkę, ktôra wcale nie chce nią być. Moim zdaniem księżniczek powinno być 12 - do DP powinny dołączyć Anna i Elsa (wydaje mi się, że w filmie pod koniec stanie się dobra, ale jeśli nie, to powinien powstać film z nową, ostatnią księżniczką)
izaulka

Imię: Iza

Postprzez rarity » So cze 15, 2013 3:02 pm

Ja uwielbiam księżniczki Disney'a bo dorastałam oglądając ich filmy będąc jeszcze małą dziewczynką :) Ogólnie filmy księżniczek zawsze były dobrze zrobione pod względem animacji i muzyki węc czego w tych filmach nie lubić?
Dzięki franchisowi wydawane jest pełno rzeczy które chętnie kupuję jako kolekcjonerka, gdyby nie sam franchise podejrzewam że księżniczki pokroju Mulan nie dostawały by tyle uwagi i nie produkowano by rzeczy z ich podobiznami (patrząc na Megarę i Esmeraldę które zostały zapomniane na przykład).
Blog z moją kolekcją Disney:
http://kawaiiania.blogspot.com
rarity

Imię: Ania

Postprzez Maciek! » Wt lip 16, 2013 9:35 pm

GENIALNE...
https://www.youtube.com/watch?v=i6cb0ggl8bQ

Tylko nie dla osób o słabych żołądkach ;)
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez Maciek! » Pt sie 09, 2013 4:52 am

Jak kotoś się fanem "Avatar : The last airbender" powininen być urajcowany :D :

http://imgur.com/gallery/dlp1Z !!!!
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez wiola89 » Pn wrz 16, 2013 6:46 am

wszystkie księżniczki Disneya są słodkie..ja lubię Arielkę:)
wiola89

Postprzez milenkaschroter » N paź 27, 2013 7:11 pm

Hej, ja najbardziej lubie z Bellę. W kazdym razie mam pytanko, czy wyjdzie niebawem kolejna bajka z nowa ksiezniczka. Nie wiem gdzie szukac info.
milenkaschroter

Imię: Milenka

Postprzez maryty » Cz paź 31, 2013 11:12 pm

Wygląd nieznacznie poprawiony :)
maryty

Postprzez gamertr9 » Pt lis 01, 2013 7:31 pm

Pocahontas i Mulan wyglądają jak nie one :shock:
gamertr9

Postprzez DarleenEnchanted » Śr lis 06, 2013 7:13 pm

Fanką Księżniczek Disneya jestem od najmłodszych lat. Moimi ulubionymi księżniczkami zawsze były Ariel i Dżasmina. Teraz do grona ulubionych dołączyła Roszpunka, chociaż podejrzewam, że moje serce podbije również Elsa z filmu "Kraina Lodu". Jednakże widząc na to jak seria się zmieniła (na gorsze według mnie) pozostaję wierna Księżniczkom z filmów, nie zwracając tak szczególnej uwagi na produkty z ich wizerunkami (których nie zbieram już od bardzo dawna). Mimo to nadal śledzę uważnie losy line-upu.

milenkaschroter napisał(a):Hej, ja najbardziej lubie z Bellę. W kazdym razie mam pytanko, czy wyjdzie niebawem kolejna bajka z nowa ksiezniczka. Nie wiem gdzie szukac info.

Prawdopodobnie do grona Księżniczek dołączą Anna i Elsa z filmu "Kraina Lodu". A raczej na pewno, patrząc na to jak ludzie o tym tak trąbią.

gamertr9 napisał(a):Pocahontas i Mulan wyglądają jak nie one :shock:

Większość księżniczek w nowych strojach wygląda jak nie one. Spójrz na Kopciuszka.
DarleenEnchanted

Imię: Darla

Postprzez izaulka » Wt lis 19, 2013 8:25 pm

DarleenEnchanted napisał(a):Większość księżniczek w nowych strojach wygląda jak nie one. Spójrz na Kopciuszka.

Kopciuszek zdecydowanie na plus - nowa fryzura dodała trochę świeżości do jej wizerunku.
izaulka

Postprzez Mika » Śr lis 20, 2013 11:31 am

Ja najbardziej lubię Arielkę i Mulan :ariel:

Ktokolwiek wrzucił ten crossover z Avatara, just made my day.
Mika

Postprzez DarleenEnchanted » Śr lis 20, 2013 4:12 pm

izaulka napisał(a):
DarleenEnchanted napisał(a):Większość księżniczek w nowych strojach wygląda jak nie one. Spójrz na Kopciuszka.

Kopciuszek zdecydowanie na plus - nowa fryzura dodała trochę świeżości do jej wizerunku.

Może polubiłabym jej nową fryzurę gdyby nie to, że kojarzy mi się z Barbie. Do tego brakowałoby jeszcze różowej sukienki. Już bardziej podoba mi się odnowiona Bella.
DarleenEnchanted

Imię: Darla

Postprzez izaulka » Śr lis 20, 2013 4:21 pm

Fajnie wyglądają te fale w fryzurze Belli.
Kopciuszka do Barbie nigdy nie porównywałam, ale rozumiem o co ci chodzi :)
izaulka

Postprzez rarity » Cz lis 21, 2013 3:49 pm

Uważam że po zmianie fryzury Kopciuszek najkorzystniej wygląda. Ta grzywka na boku sprawia że wygląda młodziej. Nie miałabym nic przeciwko gdyby Kopciuszek miał tę fryzurkę w samym filmie :wink:
Zawsze sobie wyobrażałam że gdyby Kopciuch był prawdziwą kobietą z pewnością wyglądałaby jak Grace Kelly :D
Blog z moją kolekcją Disney:
http://kawaiiania.blogspot.com
rarity

Imię: Ania

Powrót do Postacie