Chaps i jego rodzinka

Rozkładamy na czynniki pierwsze każdą postać, badamy powiązania między nimi i uważnie studiujemy drzewa genealogiczne.

Chaps i jego rodzinka

Postprzez Gęgul » So lis 14, 2009 6:40 pm

Bardziej postać filmowa*, niż komiksowa, ale na temat zasługuje.

*- na filmach się nie znam, więc nic więcej nie powiem ;)
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor
GG: 0

Re: Chaps i jego rodzinka

Postprzez Arcer » So lis 14, 2009 8:31 pm

Z samym Chapsem miałem do czynienia na wiele lat przed obejrzeniem "Zakochanego Kundla" oraz sequelu (wstyd się przyznać, ale oba filmy obejrzałem jeden po drugim dopiero w 2003 roku) i nie miałem pojęcia, co to za postać. Zobaczyłem go wtedy w towarzystwie pewnego ptaszka (nie chce mi się sprawdzać imienia) w paskach gazetowych drukowanych w kolorze w magazynie Dumbo. Komiksy w KD... Czytałem jeden lub dwa.
Ktoś z was czytał te paski?
Arcer
el moderatoro

Postprzez WDCmaniak » So lis 14, 2009 8:33 pm

Paski są na http://d23.disney.go.com IMO słabe, ale rysunki Mooresa wynagradzają nikłą fabułę ;)
WDCmaniak

Postprzez maniakdonald » N lis 15, 2009 12:03 pm

Uff,co i rusz wypowiem sie w jakims temacie-zaraz powstaje nowy. :D Gegul chyba chce do upadlego rozruszac forum.

Na temat Chapsa i jego rodzinki zbyt wiele nie wiem,czytalem 2 komiksy z nim KD.Byly to "'Jaki ojciec nie taki syn", "Co za malpa,prosze pana".Takie sobie,nawet troche fajne.Juz jednak lepsze od tych Hiawat.
Troche mi sie za zrobilo ze nie daja z nim komiksow bo chyba tez bylo malo czytelnikow.W takim razie wspolczuje. :( Ale calkiem fajny pomysl na komiks.
No szkoda,szkoda.Komiksy ktore wymienilem wyzej to jeden z 2005 roku jeden z 2006.Ale podarte ma troche juz te numery bo mialem wtedy 6,7 lat. No ale nawet pomysl na komiks fajny. :wink:
wez nie pie*dol bejbe
maniakdonald
Wolność wyobraźni

Imię: Juliusz
GG: 10884073

Postprzez Pahan » N lis 15, 2009 12:19 pm

W "Zakochanym kundlu" Chapsa widzimy tylko przez chwilkę, w końcówce. Większą rolę ma w kontynuacji, którą widziałem tylko raz, lata temu i pamiętam jedynie, że trzymała klasę (jak na sequel). Z komiksów czytałem wspomniany "Jaki ojciec taki syn" - niezła historyjka, o wiele lepsza niż te z Hiawathą. Jeśli drukowane miały by być częściej - nie miałbym nic przeciwko. :)
Obrazek
Pahan

GG: 2266241

Postprzez Yua » Wt lis 17, 2009 2:09 pm

Hmm, kiedyś miałam okazję obejrzeć kontynuację Zakochanego Kundla, uznałam go za świetny film i w ogóle. Lecz kiedy ostatnio zaczęłam go oglądać, usnęłam po rekordowym czasie pół godziny.Nie wiem, czy wpłynęła na to nazbyt szybka akcja ( ach, te biegł, upadł, wstał i biegł dalej ), czy też późna pora ( 19, czy coś takiego ).
A może po prostu się starzeję :)
ajm sory !
próbowałam wejść na forum, ale moje lenistwo wzięło górę.
Yua
Tamtirda Tym Tirimdomda!

Imię: Zuzanella :)

Powrót do Postacie