Co by zrobił Donald? Czyli what if...

Rozkładamy na czynniki pierwsze każdą postać, badamy powiązania między nimi i uważnie studiujemy drzewa genealogiczne.

Co zrobił by Donald?

Pojednał by się i przebaczył
13
68%
Nie zrobił by nic
3
16%
Pogrązył by biednego kuzyna.
3
16%

Liczba głosów : 19

Co by zrobił Donald? Czyli what if...

Postprzez BaL » Pt paź 23, 2009 12:26 am

Z pewnych dość oczywistych powodów Donald nie przepada za Gogusiem, denerwuje go że Goguś dostaje wszystko za free, podczas gdy Donald ledwo wiąże koniec z końcem. Donaldowi nie podoba się to, iż jego Kuzyn zawsze ma miękkie lądowanie i że Kwabotyn próbuje odebrać mu dziewczynę. W sumie niechęć Donalda jest w miarę uzasadniona, zaś szczęścia czasami odchodzi od Gogusia, zastanawia mnie co by było, gdyby podczas jednego z tych momentów Gogusia spotkała jakaś nieodwracalna tragedia np. został by do końca życia inwalidą lub okazało by się, że niedługo Goguś umrze. Nawet niezwykłe szczęścia Gogusia mu nie pomorze, czeka go śmierć lub trwałe inwalidztwo. Co wówczas zrobił by Donald, jaka by byłą jego reakcja, czy przebaczył by w trudnych chwilach swojemu znienawidzonemu krewnemu, czy były by szanse na pojednanie? Czy wspierał by Gogusia wtedy, gdy temu jego szczęście nic by nie pomogło i napewno nic więcej nie moglo by zrobić? Jaka jest wasza opinia(mam świadomość że takie zdarzenie jest mało prawdopodobne, ale ciekawei mnie jaka jest wasza opinia, pogdybać zawsze można nie?)
BaL

GG: 0

Re: Co by zrobił Donald? Czyli what if...

Postprzez jupix » Pt paź 23, 2009 1:09 pm

Szczerze mówiąc to trochę głupawy temat (przypomiam sobie temat: Co by było gdyby był Król Lew 4), ale niech tam. Głosuję za przebaczeniem, bo Donald mimo dużej dozy złośliwości nie jest zły :)
600 postów w 6 lat, dwudziestka na karku, ale miłość do Disneya - dozgonna!
jupix

Imię: Wojtek

Re: Co by zrobił Donald? Czyli what if...

Postprzez Yua » Pt paź 23, 2009 3:34 pm

Rany julek, wy chyba naprawdę chcecie ożywić to forum :) Ale temat to jest chyba zbędny.
Z poważaniem,
Sami-wiecie-kto.
ajm sory !
próbowałam wejść na forum, ale moje lenistwo wzięło górę.
Yua
Tamtirda Tym Tirimdomda!

Imię: Zuzanella :)

Powrót do Postacie