Doubleduck

Rozkładamy na czynniki pierwsze każdą postać, badamy powiązania między nimi i uważnie studiujemy drzewa genealogiczne.

Re: Doubleduck

Postprzez doubleduck777 » Pn mar 14, 2011 7:11 pm

Ej ja mam pytanie.
W komiksie żyje się tylko dwa razy pod koniec okazuje się, że Kay K podszywała się pod Jay J.
No i DD ściąga rękaw Jay J i tam jest skaleczony łokieć.
Tylko co ten skaleczony łokieć ma związane? :?:
doubleduck777

GG: 0

Postprzez Doubleduck 07 » N mar 20, 2011 12:05 pm

doubleduck777: to ma to do rzeczy że jak byli w bibiotece to na Kay K spadł stos książek. I dlatego ten skaleczony łokieć, a poza tym przecięż on skojarzył fakty jeszcze na podstawie tych petard łzawiących
Doubleduck 07

Postprzez doubleduck777 » Pn mar 21, 2011 6:00 pm

aha
Dzięki za odpowiedź. :)
doubleduck777

Postprzez Doubleduck 07 » Śr mar 23, 2011 4:40 pm

ej mógłby mi ktoś streścić licencję na przygrywanie bo nie czytałem.. ale nie w 2 zdaniach tylko tak dokładniej plz!!! :D :D
Doubleduck 07

Postprzez miklisx » So kwi 16, 2011 6:54 pm

nie czytalem za wiele DD, ale moze klon??
ja bym wolal tylko DD, tej reszty wcielen nie lubie, no i oczywiescie samo wcielenie donalda tez jest extra.
PS.: nie wie ktos, gzie na necie mozna przeczytac komiksy DD?
i jeszcze jeden PS.: co myslicie o Kay-K. jest wedlug was ladna? bo wg. mnie jak na kaczke to bardzo, az sie dziwie, ze donald daisy woli, eh... co zrobic, glupi kaczor :D
miklisx

GG: 594019

Postprzez Doubleduck 07 » N kwi 17, 2011 5:45 pm

wiesz co? On woli Daisy dlatego bo nie chce jej zdradzić, napewno gdyby miał je do wyboru zanim by je poznał to wybrał napewno Kay K i jesli chodzi o twoje pytanie czy da się przeczytać na internecie to chyba nie!! Ja dużo szukałem i mi sie nie duało nic znaleźć
Doubleduck 07

Postprzez rysownik » N kwi 17, 2011 6:27 pm

W tematach o innych wcieleniach Donalda dość dosadnie wyraziłam się co myślę na ich temat, a Doubleduck w żadnym razie nie jest wyjątkiem. Moim zdaniem to kolejna alternatywa, tylko po to żeby wybić z jej udziałem jak najwięcej historyjek, w razie gdyby zabrakło pomysłów na realizacje zwykłych, kaczogrodzkich komiksów. I niestety odnoszę wrażenie, że w pewnym sensie mieliśmy coś podobnego, mianowicie w serii z KAWA. Tak, tak, pewnie, różnic było sporo, jak chociażby brak tej atmosfery wytworzonej wokół superagenta Donalda, ale tematyka była zbliżona. Jestem ciekawa kiedy scenarzyści rozejrzą się w końcu za innymi rozwiązaniami niż kolejne alter-ega przeżywające niesamowite przygody i ratujące na każdym kroku świat.

I drobny offtop:
Panowie, ja wiem, że Donald do najbystrzejszych gości nie należy, ale żeby zaraz tak szaleńczo miał się kierować jedynie względami wizualnymi i wyglądem? Po prostu kocha Daisy, co chyba nie jest dla czytelników komiksów z jego udziałem żadną tajemnicą, więc raczej nie zwraca tak wielkiej uwagi na to jak wyglądają inne kaczki w jego otoczeniu.
rysownik

Imię: Agata

Doubleduck-nieścisłości

Postprzez Sir Kwaksterier » Pn mar 19, 2012 2:40 pm

Być może ten temat powinien być w postaciach, być może mogłem się dopisać w istniejącym temacie...
Chciałem zapytać się o pewną nieścisłoś. W komiksie "Doubleduck" jest powiedziane, że donald nie pamięta co się działo przez ostatnie trzy dni.
Potem jest mowa o byłym dyrektorze agencji- Felinisie, a potem w "Pierwszej misji" o Hecks X-sie. W 1 części gość od mandató mówi: "Pana samochód był zaparkowany przez 3 dni i 3 noce(...)". Rozumiem, że donald przywiózł Daisy do kina, no to nie jest oczywiste. Ale samochód stał tam trzy dni z rzędu. Jeśli Hecks był pierwszy dyrektorem agencji przez te trzy dni, to jakim cudem Jay przechodzi na emeryturę niewiele później? I jeszcz Felinis... A w pierwszej misji Gizmo wygląda trochę młodziej, wiem, że jest tam inaczej narysowany, no i jest bez okularów ale... No i jak to możliwe, że następnego dnia ma już okulary?
Dlaczego Donald niewidział Liz, ani i nnych agentów? No to akurat nie jest nic takiego, ale takich pytań jest więcej. Co tym myślicie?
Wszedłem na DiPol z drugiego laptopa i pokazała się inf. od Avast, że to forum jest zawirusowane!
Sir Kwaksterier

Postprzez solariskuba » Cz sie 02, 2012 5:10 pm

Jaki jest według was najlepszy komiks z DD? Według mnie ostatni - ten z GP146.
solariskuba

Postprzez alohau » N lut 03, 2013 7:15 pm

Osobiście nie zabardzo lubię wcielenia donalda( najbardziej nie lubię CAP) ale superkwęk nawet fajny a reszto to może być(najbardziej lubię zwykłego donalda! :D)
Czy wiecie wszystko o gigant poleca? zróbcie Qwiz! http://testwiedzy.pl/test/59135/gigant-poleca.html
alohau

Imię: Marcin

Re: Doubleduck-nieścisłości

Postprzez solariskuba » Wt kwi 02, 2013 9:44 am

Tak wogóle chciałem was spytać, czy lubicie serię o Doubleducku i który komiks wam się najbardziej podoba, a który najmniej.
Najbardziej: "Olimpijski spokój" - GP 146
Najmniej: "Licencja na przygrywanie" - GP 110
solariskuba

Poprzednia strona

Powrót do Postacie