"Głosy" Komiksowych Bohaterów w Kaczych Opowieścia

Od "Gumisiów", poprzez "Kacze Opowieści" i "Super Baloo", aż po najnowsze produkcje z Wytwórni Disneya.

"Głosy" Komiksowych Bohaterów w Kaczych Opowieścia

Postprzez Maciek! » Cz gru 30, 2004 11:01 pm

Tak sobie myślę, czy według was głosy komiksowych postaci w Kaczych opowieściach (i w jakichś innych serialach w których zadebiutowały postacie z komiksów) postacie wcześniej znane z komiksów mają takie głosy jak sobie wyobrażaliście?
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez kondzior » Pt gru 31, 2004 8:09 pm

Śmigacz Diodak Sknerus KAczuch idealnie a siostrzeńcy w oryginale były podłożone lepiej
kondzior

Re: "Głosy" Komiksowych Bohaterów w Kaczych Opowie

Postprzez lis » Pt gru 31, 2004 8:28 pm

Maciek! napisał(a):Tak sobie myślę, czy według was głosy komiksowych postaci w Kaczych opowieściach (i w jakichś innych serialach w których zadebiutowały postacie z komiksów) postacie wcześniej znane z komiksów mają takie głosy jak sobie wyobrażaliście?

Hmm...
Ciężko mi Maćku odpowiedzieć na to pytanie, gdyż albowiem "Kacze Opowieści" poznałem niemal na równi z komiksami - pierwszy numer "Mickey Mouse" dostałem 3 stycznia, "DuckTales" po raz pierwszy z dubbingiem wyemitowano dwa dni później. A przecież wcześniej była jeszcze wersja z lektorem. Tak więc większość postaci poznałem podczas oglądania telewizji, dopiero później odkryłem je na kartach komiksu.

kondzior napisał(a):Śmigacz Diodak Sknerus KAczuch idealnie a siostrzeńcy w oryginale były podłożone lepiej

W oryginale komiksowym? ;-)
lis
administrator

Imię: Mateusz
GG: 3889388

Postprzez Maciek! » Pt gru 31, 2004 8:58 pm

W moim przekonaniu (mówię o Angielskiej wersji) :

- Głos Magiki - mi nie pasuje (taki... ochrypły i jeszcze ten akcent).

- Fantomen – W ogóle nie pasuje do tej postaci. Zresztą głupio wygląda z ustami.

- Granit Forsant - pasuje idealnie. Nie zamienił bym go na żaden inny.

- Goguś - Tak jak sobie wyobrażałem. Znacznie lepiej niż w "Szalonych przygodach Kaczora Donalda".

- Diodak - Morze nie do końca ale morze być.

- Bracia Be - Zależy którzy. Lepiej mi pasowały głosy tych z „Trzech Muszkieterów”.

- Złotka - Jej głos gdy była młoda średnio mi pasi, ale świetny jako staruszka.
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez kondzior » Pt gru 31, 2004 9:18 pm

w oryginalnej ścieżce dzwiękowej
kondzior

Postprzez Maciek! » Pt gru 31, 2004 9:36 pm

kondzior napisał(a):Śmigacz Diodak Sknerus KAczuch idealnie a siostrzeńcy w oryginale były podłożone lepiej

Tak wlasciwie to że Śmigacz i Kaczuch akurat nie są postaciami które wpierw były w komiksach, tylko "poczeły się" z Serialu Kacze Opowieści.

Inne postacie które mają swoje korzenie w "Kaczych Opowieściach" to : Pani Dziubek, Tasia, Robo-Kwak, Cezar* i Bubba.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
*Znaczy się w komiksach Sknerus miał lokaja od samego początku (w tym Harpagon) ale ten jeden konkretny wzioł się z "Kaczych Opowieści".
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez Quacky » Pn sty 17, 2005 10:05 am

No... całkiem mi pasują (u pierwszej przetłumaczonej wersji KO (nie myśle Knock Out, ale Kacze Opowieści :lol: )

Zwłaszcza mi się posobał dubbing Mirko Musila, który dubbował Sknerusa. Śmigacz był właściwie też super, zarówno, jak siostrzeńcy.

Ach... przecież mie podoba się wszystko, co dotyczy KO... :D

Ale ja właściwie u komiksów wyobrażam sobie głosy z Duck Tales :D
Dulík: Zítra je první den školy. Deset měsíců budeme čučet na třídní zdi!
Kulík: Taková ztráta času, stejně toho víme víc než učitelé!
KD: W/WDC 169 A
Quacky

Głos Magiki niezbyt fajny ;/

Postprzez Andre » Śr maja 11, 2005 2:28 pm

Głosy są siuper I McKwacza i siostrzeńczów Śmigacza jedynie nie pasuje mi głós Magiki jest jakis za stary i za niski powinien byc wyższy i bardziej piszczący jak reszta mieszkańców Kaczogrodu :D :D
Andre

Re: "Głosy" Komiksowych Bohaterów w Kaczych Opowie

Postprzez Retlaw » Wt sty 16, 2007 9:49 am

lis napisał(a):Ciężko mi Maćku odpowiedzieć na to pytanie, gdyż albowiem "Kacze Opowieści" poznałem niemal na równi z komiksami... ...A przecież wcześniej była jeszcze wersja z lektorem. Tak więc większość postaci poznałem podczas oglądania telewizji,

W moim przypadku było podobnie ja najpierw widziałem Kacze Opowieści w TV, a potem dotarły do mnie komiksy. Uwielbiałem wersję z lektorem chociaż była do d... kupra, bo prezcież fabuła była porywająca, ale jak wszedł dubbing, to było coś pięknego, wszystkie głosy w Duck Tales mi się podobają, ale moźe to sentyment przez wzgląd na stare czasy.
this time the magic is real
http://lucasfilm.pl/
http://www.beelive.pl
http://www.studioant.pl - tym się zajmuję :-]
Retlaw

GG: 0

Re: "Głosy" Komiksowych Bohaterów w Kaczych Opowieścia

Postprzez archie53 » Śr paź 13, 2010 3:13 pm

Najlepiej zdubbingowali Sknerusa, Siostrzeńców i Śmigacza.
Samodzielnie zepsute służy najlepiej.
archie53

Re: "Głosy" Komiksowych Bohaterów w Kaczych Opowieścia

Postprzez niejaki don jm » Śr lis 10, 2010 7:14 pm

Będę musiał się KO przysłuchać. Ale Donald to wpadka - nienawidzę tego skrzeczącego głosu. Donald ma według mnie ciepły, niski głoski, choć lekko chrypiący przy wrzasku, a nie to coś ;)
niejaki don jm
Byłem hardkorem ;)

Imię: Jacek

Powrót do Seriale