twój ulubiony odcinek Kaczych opowieści

Od "Gumisiów", poprzez "Kacze Opowieści" i "Super Baloo", aż po najnowsze produkcje z Wytwórni Disneya.

twój ulubiony odcinek Kaczych opowieści

Postprzez kondzior » Śr gru 29, 2004 9:41 pm

Ciekaw jestem jakie wasze. Moje to Trzy dni Kondora Każdy ma Sfinksa
kondzior

Postprzez Maciek! » Cz gru 30, 2004 2:39 pm

1) "Oszust Oszukany" - Wspominałem za co...

Na równi :

2) "Puki Siostrzeńcy was nie rozłączą" - Bardzo zabawny. Pozatym miło że prawie wszystkie postacie z pierwszego sezonu się w nim pojawią, przynajmniej na chwile.

2) "Hotel Strange Duck" - Czuje do niego Sentyment (przywołuje moje wspomnienia z dzieciństwa, pamiętam jak byłem mały i to oglądałem i trochę nawet się bałem) Poza tym bardzo dobry, zwłaszcza animacja.

2) "Wybrańcy Losu" - Głównie ze względu na (bardzo udany) apering Gogusia ;-) Wdłg. mnie przedstawili tą postać jak nalerzy i ma idealny głos (lepiej pasuje do niego nisz ten z gry "Szalone przygody Kaczora Donalda"). Poza tym ogólnie dobry odcinek, ciekawe gagi i animacja.

2) "Working for Scale" (czy jakoś podobnie) - Takrze przywołuje moje spomnienia. Poza tym bardzo dobry.

2) "Spinx for the Memoris" - I z tym mam związek sentymentalny. Poza tym jest prostu świetny i świetna muzyka.
Ostatnio edytowano Cz gru 30, 2004 10:58 pm przez Maciek!, łącznie edytowano 1 raz
Maciek!
Dr Moderator

Re: twój ulubiony odcinek Kaczych opowieści

Postprzez lis » Cz gru 30, 2004 10:58 pm

kondzior napisał(a):Każdy ma Sfinksa

Yyyyy!!!
Czy to pod takim właśnie tytułem był wyświetlany w polskiej telewizji "Sphinx for the Memories"? Znasz jeszcze jakieś inne polskie tytuły?
lis
administrator

Imię: Mateusz
GG: 3889388

Postprzez Retlaw » Pt gru 31, 2004 12:42 am

Panowie, może macie polskie odcinki na płytkach, kilka było w necie i kilka sam zgrałem z taśmy, ale może więcej tego by było.
this time the magic is real
http://lucasfilm.pl/
http://www.beelive.pl
http://www.studioant.pl - tym się zajmuję :-]
Retlaw

GG: 0

Postprzez Maciek! » Pt gru 31, 2004 11:18 am

Ja miałem nawet sporo na kasetach ale jedna kaseta się zepsuła, z innej przez omyłkę się skasowało.... Obecnie mam na kasetach po polsku tylko cztery odcinki.
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez kondzior » Pt gru 31, 2004 8:04 pm

te co były wnecie to moje dzisiaj jeszcze nowe będą. A wyślesz mi te co ty zgrałeś
kondzior

Postprzez kondzior » Pt gru 31, 2004 8:08 pm

Working for Scales Praca na Wagę Złota Ten w atlantydzie pod wodą to głębiej niż na dnie MAgica Shadow War to w cieniu cienia. Z rodziną Śmigacza Wysokie loty. W studiu filmowy podczas kręcenia kapitana odwagi Gwiazdor wśród Gwiazd. Sir Gyro Gearlose Ser Gyro Złotarączka
kondzior

Postprzez lis » Pt gru 31, 2004 8:15 pm

kondzior napisał(a):Working for Scales Praca na Wagę Złota

A nie "Uczciwość na wagę złota"?

głębiej niż na dnie

Dzięki, tego nie wiedziałem. To tytuł w wersji z dubbingiem, prawda?

Sir Gyro Gearlose Ser Gyro Złotarączka

E, nie, ten to "Sir Diodak z Maszylandii".

Ser lubię...
Gyros też...
Złotą rączką chciałbym być...
lis
administrator

Postprzez kondzior » Pt gru 31, 2004 8:24 pm

to tytuł z dubbing a sir diodak z lektora
Rzeczywiście było uczciwość
kondzior

Postprzez lis » So sty 01, 2005 3:55 pm

kondzior napisał(a):te co były wnecie to moje dzisiaj jeszcze nowe będą.

A mógłbyś to umieścić także na DC++, bo wieki miną, zanim to ściągnę przez Osiołka?
Przy okazji, świetnie edytujesz te filmy, najlepiej wygląda odcinek "Trzy dni kondora".

Ja posiadam około 80 odcinków na wideo, ale niestety nie mam technicznych możliwości, aby je przenieść na nośnik cyfrowy. :-(
lis
administrator

Postprzez kondzior » So sty 01, 2005 6:17 pm

nagrywam bezstratnie w IuVCR i potem kompresja w Virtual Dub. A w DC++ siedze czasami na freego.no-ip.org
kondzior

Postprzez lis » So sty 01, 2005 7:13 pm

kondzior napisał(a): A w DC++ siedze czasami na freego.no-ip.org

Przepraszam forumowiczów za zaśmiecanie forum, ale mam pytanie: jak się podłączyć do tego serwera? Bo informacja " Minimum share size is: 4294967295 MB and Maximum is: 1048576 MB" jest dla mnie cokolwiek niezrozumiała...
lis
administrator

Postprzez kondzior » So sty 01, 2005 7:41 pm

wymagane trymanie 10 gb udostępnionych danych
kondzior

Postprzez Quacky » So sty 08, 2005 7:43 pm

U nas teraz właśnie emitują Duck Tales, więc mam świeżo w pamięci.

Ja najbardziej lubię: "Lounchpad Civil War","Horse Scents" (a propos była tam postać bardzo podobna do babci kaczki! Zauważyliście?) Too Much of A Gold Thing(k)", "Hotel Strangeduck", "Back to the Klondike", "The Lost Crown of Gengis Khan", i jeszcze sporo, sporo dalszych :D
Dulík: Zítra je první den školy. Deset měsíců budeme čučet na třídní zdi!
Kulík: Taková ztráta času, stejně toho víme víc než učitelé!
KD: W/WDC 169 A
Quacky

Postprzez Maciek! » Śr sty 12, 2005 7:09 pm

Daniel Madzia napisał(a):Ja najbardziej lubię: "Lounchpad Civil War","Horse Scents" (a propos była tam postać bardzo podobna do babci kaczki! Zauważyliście?)

Ja zanim zobaczyłem ten odcinek powiadomił mnie o tym fakcie Mateusz Lis (brawa dla kolegi za "Kacze Oko" ;-) )

Swoją drogą to (pomijając ten apering) szkoda że Babcia Kaczka nigdy nie wystąpiła w Kaczych Opowieściach. Na swój sposób pani Dziubek ją przypomina...
Swoją drogą w Komiksach gdy Donald musiał gdzieś wyjechać wysyłał chłopców do Babci Kaczki. No ale z nią nie mieli by tach odjazdowych przygód jak ze Sknerusem :lol:

Mimo wszystko szkoda że w Kaczych Opowieściach nie zrobili odcinka o Babci Kaczce (tak jak zrobili jeden cały o Gogusiu).
Maciek!
Dr Moderator

Następna strona

Powrót do Seriale