twój ulubiony odcinek Kaczych opowieści

Od "Gumisiów", poprzez "Kacze Opowieści" i "Super Baloo", aż po najnowsze produkcje z Wytwórni Disneya.

Postprzez Maciek! » So sty 15, 2005 1:28 pm

Daniel Madzia napisał(a):Pani Dziubek, to która postać? Czy jest ona sekretarką Sknerusa?
.

Pani Dziobek (napisałem z rostargnienia Dziubek, sorry) to niania Hyzia, Dyzia i Zyzia, babcia Tasi.

Sekretarka Sknerusa to panna Dziab. Bardzo podobne imię...

Masz racje. Mogło być na przykład, że jakiś facio (wspaniałe słowo :D ) chciał babci zabrać farme z jakichś powodów (np. chciał by tam wybudować olbrzymi grand hotel albo aquapark :D ) coś w tym stylu.

Dobry pomysł. Albo mogli by ją spotkać na jakimś wiejskim festynie.
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez Quacky » So sty 15, 2005 4:16 pm

Pani Dziobek (napisałem z rostargnienia Dziubek, sorry) to niania Hyzia, Dyzia i Zyzia, babcia Tasi.

Sekretarka Sknerusa to panna Dziab. Bardzo podobne imię...

aha, wszystko jasne! już się powoli zaczynam orientować w polskich imionach :D .

Dobry pomysł. Albo mogli by ją spotkać na jakimś wiejskim festynie.

tak, to też fajny pomysł. Ona ich mogła poczęstować jakimś ciastkiem (jest dobra kucharka, więc by chyba długo chwalili :lol: ) i opowiadać o jakiejś przygodzie z dzieciństwa... To by był fajny odcinek! :D
Dulík: Zítra je první den školy. Deset měsíců budeme čučet na třídní zdi!
Kulík: Taková ztráta času, stejně toho víme víc než učitelé!
KD: W/WDC 169 A
Quacky

Postprzez kondzior » N sty 16, 2005 9:15 am

a propo chcecie bym wrzucił Horse Scent na eMule. Oczywiście po polsku
kondzior

Postprzez lis » Wt sty 25, 2005 7:43 pm

kondzior napisał(a):a propo chcecie bym wrzucił Horse Scent na eMule. Oczywiście po polsku

Ja chcę! Pragnę tego! Błagam Cię człowieku, konwertuj i wrzucaj wszystko co masz! Być może to co masz w domu to jedyne istniejące kopie tego dubbingu. Warto byłoby to rozpowszechnić w postaci cyfrowej.
lis
administrator

Imię: Mateusz
GG: 3889388

Postprzez kondzior » So sty 29, 2005 3:08 pm

dam dziś ser giro i Horse Scent chyba też
kondzior

Wspomnienia ...

Postprzez Bajkofil » N lis 26, 2006 8:20 am

Kacze Opowieści tak jak Gumisie , Brygada RR oglądałem w dzieciństwie z VHSa , nie kasowałem niczego bo miałem tą świadomość że są to jedyne wartościowe taśmy jakie posiadam , odcinki które miałem oglądałem po kilkadziesiąt razy a taśmy nie są wcale że tak się wyrażę zajechane , jakim sposobem ? Dobre wideo i co tu dużo pisać dobrej jakości taśmy : Agfa , Basf.
Moje ulubione odcinki :
01.Słodki Zew młdości , Kto jest panem dżina , Podwójny agent
02.Pierwsze 5 odcinków ( miałem tylko odcinek 2 ale udało mi się doobejrzeć resztę )
03.5 pierwszych odcinków sezonu 2 , 5 odcinków gdzie pojawia się Cyfron oraz Robokwak.
Bajkofil

Re: twój ulubiony odcinek Kaczych opowieści

Postprzez archie53 » Śr paź 13, 2010 3:15 pm

Mój ulubiony to Póki Siostrzeńcy Nas Nie Rozdzielą.
Samodzielnie zepsute służy najlepiej.
archie53

GG: 0

Poprzednia strona

Powrót do Seriale