Zakochany Świat Walta Disneya

Od "Gumisiów", poprzez "Kacze Opowieści" i "Super Baloo", aż po najnowsze produkcje z Wytwórni Disneya.

Zakochany Świat Walta Disneya

Postprzez metalcoola » Pn paź 23, 2006 12:51 pm

Czy wie ktoś może skąd ściągne odcinki tego serialu?{leciał chyba w latach 1988-1990}najlepiej w wersji z lektorem{ale po Amerykańsku teżniepogardze},pamiętam że był taki sam jak w "Miki i Donald Zapraszają na Film"{również lata 1988-1990}Miałem chyba 3 odcinki na VHS ale każdy wie jak wadliwy to nośnik :( ,prosze o pomoc.Dziękuje z góry :P
metalcoola

Mam na VHS

Postprzez Bajkofil » So paź 28, 2006 8:12 am

Wiadomo jednak jaka jakość teog jest , jakby z kina zgrywali , były tam wstawki z pełnometrażowych bajek tj. Bambi i ogólnie przedstawiano odcinki w których bohaterowie się zakochiwali a odcinków niestety nie wiem ile było aj mam chyba 2 ale na VHS.pozdr.
Bajkofil

Re: Zakochany Świat Walta Disneya

Postprzez Trojden » Pt sie 09, 2013 8:44 pm

Oryginalny tytuł to "From Disney with love" i poszczególne odcinki są dostępne na Jutjubie. Też to kiedyś miałem na VHS, ale gdzieś mi zginęło. Pamiętam, że lektorem był (nieżyjący już) Zdzisław Szczotkowski, który czytał wiele innych bajek Disneya, m.in. "Dumbo" i krótkometrażówki z Donaldem i Mikim.
Trojden

GG: 0

Powrót do Seriale