Goofy Sportowiec/Kaczor Donald Prezentuje

Od "Gumisiów", poprzez "Kacze Opowieści" i "Super Baloo", aż po najnowsze produkcje z Wytwórni Disneya.

Postprzez LKM » N paź 08, 2006 7:51 pm

Sobotni odcinek był całkiem niezły. Ale znowu odnosłem wrażenie ze wszystkie bajki były powtórzone tzn znalazły się w poprzednich odcinkach tej serii.
LKM
Matik

Postprzez Hyzio » So paź 14, 2006 8:17 pm

DZisiejszy odcinek był naprawdę fajny szczególnie ten o autostradzie. :)
hyz/dyz/zyz
Hyzio
Szef HDZ

GG: 0

Postprzez Fergus » So lis 11, 2006 6:40 pm

Dzisiaj nie było "Kaczor Donald Przedstawia", a zamiast tego jakieś "Mamirzynki" czy coś w tym stylu :) I pytam się osób zorientowanych czy było to jednorazowe działanie ze względu na Święto Niepodległości, chociaż nie mam pojęcia co ta bajka ma z nim wspólnego. Czy też może skończyli emitowanie Kaczora Donalda ( :( ), ale nie wydaje mi się, bo w zapowiedziach było wyraźnie napisane, że 44 odcinki a wyemitowano dopiero około 20-25
http://www.carlbarks.pl - Moja strona poświęcona Carlowi Barksowi! (Aktualnie w budowie)
Fergus

Imię: Łukasz
GG: 1465562

Postprzez Arcer » So lis 11, 2006 8:48 pm

Spokojnie, w programie na następną sobotę wszystko jest według starego porządku. Tylko dziś należało wyemitować coś naszego, polskiego :-) - nie wiem tylko po co, ale nie mam do TVP z tego powodu żadnych pretensji :-).
Arcer
el moderatoro

Żałoba Narodowa

Postprzez Bajkofil » N lis 26, 2006 8:05 am

No i po raz drugi KD nie było , co w zamian ? Bajki polskie a jak :lol: kiepska kreska , scenariusz daje radę dubbing też może być no ale mogli dać tematycznie np. jak żałoba z górnikami związana to czemu nie wyemitują ponownie Bolek i lolek wśód górników , dzieci które nie zrozumiały tego co się stało dzięki tej kilkuczęściowej serii zrozumiałyby pracę górników , dobra TVP zaczyna mnie denerwowować.
Bajkofil

Postprzez Pahan » So lut 24, 2007 7:53 pm

Dziś zauważyłem fajny żart w "Three Little Pigs" :) Na scianie w domku jednej ze świnek wisiały zdjęcia przedstawiające golonkę i kiełbaski podpisane "Father" :lol: Ciekawy był też żart w "In the Bag" jak Humphrey chciał podpalić śmieci. :o

Ps. Co do cotyodniowych recenzji, to już nie mam problemów z netem, ale od jakiegos czasu nie nagrywam wieczorynek i kilka odcinków przegapiłem. Nie widze więc sensu w dalszym uzupełnianiu... Poza tym to strasznie żmudna robota...
Obrazek
Pahan

GG: 2266241

Postprzez Arcer » So lut 24, 2007 8:34 pm

Oba filmy już widziałem, tylko Donald jako bagażowy to dla mnie jako taka filmowa nowinka. Zgrywam wszystko, ale z oszczędności kupowałem płytki Titanum i nie mogę ich zgrać na dysk :-/. A kilka mam na RW, to nawet nie moge jej sfinalizować. Co gorsza, miałem to zrobić w czasie ferii... Ferie minęły, a ja tylko wrzuciłem kilka indeksów na Inducks, oraz kilkadziesiąt skanów tamteż.
Arcer
el moderatoro

Postprzez Fergus » So lut 24, 2007 10:02 pm

A ja za to nagrałem 4 płytki DVD, po 4 odcinki na każdej. Ale kiedy mi się płyty skończyły miałem je kupić ale tak zwlekałem z tym, i zwlekałem, i nadal zwlekam :wink: . Pozatym wiele z tych bajek które już mam się powtarza w aktualnych odcinkach więc też trochę szkoda płyt, np. w dzisiejszym odcinku 2 bajki na 3 już były w "Kaczor Donald: Przedstawia". Tak mi się wydaje, "In the bag" napewno, te z świnkami też były, i wszytkie mam na płycie. A raz było też, że pół odcinka to był wykład jakiegoś strażaka o tym jak należy chronić się przed pożarem itp. To nie była bajka tylko film :( .

PS. Witamy ponownie na forum Pahan, mam nadzięję, że zostaniesz :D
http://www.carlbarks.pl - Moja strona poświęcona Carlowi Barksowi! (Aktualnie w budowie)
Fergus

Postprzez Bajkofil » N lut 25, 2007 3:59 am

Skoro debatujecie o ostanim odcinku to chcę dodać od siebie że wczoraj był jeszcze odcinek jak Goofie chce wykąpać słonia Dolores , TVP pokazała 2 minuty z 7 i poleciały napisy końcowe , pewnie w oryginale w cąłości było
bo jak tak 2 minuty i koniec.
Bajkofil

Postprzez Pahan » N lut 25, 2007 8:08 am

Ja nawet nie wiedziałem, bo jak się zaczęło "The Big Wash" to wyłączyłem TV.

Kilka razy już były takie "niestandardowe" filmy w serii np. fragment "Piotrusia Pana", edukacyjny short o Kubusiu Puchatku "Winnie the Pooh Discovers the Seasons" (o tym nigdzie nie moge znaleźć informacji. Może ktoś coś wie?) i dwa odcinki edukacyjnej serii "I'm no fool" z Jiminym Cricketem.
Obrazek
Pahan

Postprzez Fergus » N lut 25, 2007 8:22 am

Pahan napisał(a):Edukacyjny short o Kubusiu Puchatku "Winnie the Pooh Discovers the Seasons"

Chodzi o to "Kubuś poznaje cztery pory roku"? Widziałem to, było powtarzane w "Kaczor Donald Przedstawia" dwa razy (a może i więcej, kilka odcinków przegapiłem). Mogliby dać więcej bajek z Kaczorem Donaldem, a nie powtarzać Kubusia Puchatka.
Fergus

Postprzez Pahan » N mar 25, 2007 11:46 am

31.03.2007 zostanie wyemitowany ostatni odcinek "KD przedstawia" :( Najwyraźniej też powtórkowy :x

Ps. Kto chciałby spis wszystkich filmów z serii, proszę pisać na PW (po 31.03 :p )
Obrazek
Pahan

Postprzez Bajkofil » N mar 25, 2007 12:50 pm

A po KD Przedstawia "Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda" :)

P.S. Ciekawe jaki dubbing :roll:
Bajkofil

Postprzez Pahan » N mar 25, 2007 2:26 pm

Naprawdę?? :D Skąd to wiesz? (UPADATE: Znalazłem na wikipedii sam :D )

Jak patrzyłem na 07.04 w telemagazyn.pl to była jakaś Polska wieczorynka...
Może to tylko na chwilę? :?
Obrazek
Pahan

Postprzez Arcer » N mar 25, 2007 4:09 pm

Pahan napisał(a):Jak patrzyłem na 07.04 w telemagazyn.pl to była jakaś Polska wieczorynka...
Może to tylko na chwilę? :?

Pewnie tylko na święta wrzucają coś polskiego, taka zasada :-/. Już mi się przejadły te powtórki, przecież w PMMiKD też sporo filmów się powtórzy... Mnie zależy tylko na czołówce, pamiętam, że bardzo mi się podobała.
Arcer
el moderatoro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Seriale