Nowy serial z Kubusiem

Od "Gumisiów", poprzez "Kacze Opowieści" i "Super Baloo", aż po najnowsze produkcje z Wytwórni Disneya.

Postprzez Maciek! » Pt gru 15, 2006 2:45 pm

Kangurzyca pełni w Puchatku rolę "mother figure" [czyli taki model/przykład matki] więc pewnie nie widzą jej jako postaci która wzbudizi zainteresowanie dziewczynek...

Puchatek więc ma być bardziej aktywny... [Przypomina mi się jak kiedyś czytałem że w "Ulicy sezamkowej" zmenili postać ciasteczkowego potwora na potwora jedzącego warzywa bo uznali że tamta wersja dawała zły przykład dziecią (bo się opychała) i ta nowa nakłoni je do poprawnego odrzywiania się... ] Jak tak dalej pójdzie to zrobią że tygrysek jest bardziej opanowany bo tygrys skaczący na innych daje dziecią zły przykład...
Swoją drogą to kiedy wychodzi ten (mch...) serial?
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez tapir » Pt gru 15, 2006 6:44 pm

Według twojego opisu każdy bohater będzie zachowywł się tak samo, żeby pokazać dzieciom ideał. :roll:

ps. Jak będzie nazywać się to co... mhm serial?
tapir

GG: 0

Postprzez rysownik » Wt gru 19, 2006 1:58 pm

Moim zdaniem, chcą zniszczyć bajkę, na której się wychowałam. Kiedy byłam mała, kochałam czytać książki i oglądać bajki o Puchatku. A teraz animację, którą ludzie przygotowywali z cierpliwością, żeby potem dzieci mogły oglądać swego ulubieńca, chcą zastąpić zimną animacją 3D.
Ten Puchatek pełen ciepła i miłości zmieni się w miniaturowego, pluszowego
Indianę Jonsa (jak już ktoś napisał). Dla dzieci, które mają teraz cztery lata
i nie znają Kubusia takiego jak my znaliśmy, może nie ma to znaczenia.
Ale ja uważam, że pozbycie się Krzysia, spowoduje to, że cały serial nie będzie miał sensu. Świat Puchatka i jego przyjaciół istnieje tylko w jego wyobraźni. Nagle do jego świata wkroczy mała dziewczynka w kasku i będzie
udawać, że jest "cool". Kubuś i inni nie może istnieć bez Krzysia!
rysownik

Imię: Agata

Ludzie ludziom zgotowali ten los

Postprzez Bajkofil » Wt gru 19, 2006 3:52 pm

Czego to ludzie nie wymyślą , traktują postać Puchatka jak tarczę strzelnicą a amunicją w tym przypadku są ich coraz głupsze pomysły , wg. mnie połowa filmów z jego udziałęm jest źle narysowana , uderzeniem z lewej mańki był
serial z pacynkami i to jeszcze w TVP emitowali :shock: ! Wydawało się że Puchatka już pogrzebali ale nie ! Oni znęcają się nad jego prawie martwym ciałem chcą wydusić jeszcze miliony dolców , pazery jedne niech spłoną w piekle :twisted:
Bajkofil

Re: Nowy serial z Kubusiem

Postprzez Kubusubu » Wt lut 13, 2007 4:25 pm

Się Milne w grobie poprzewraca :?

U Milnego Puchatkowi "przytrafiają się" rozmaite przygody. W nowym serialu miś będzie ich sam szukał, co, zdaniem specjalistów od Disneya, ma tworzyć przykład aktywności życiowej dla najmłodszych.

Jak tak dalej pójdzie to jeszcze zrobią odważnego,inteligentnego i zdrowo odżywiającego się Scooby'ego Doo :evil: .
Nie zawsze mam rację,ale nigdy się nie mylę.
Kubusubu

Postprzez Crockett » Wt sie 07, 2007 6:04 am

13 sierpnia na Disney Channel wyemitują 1 odcinek tego badziewia, normalnie masakra :(
Crockett

Postprzez tapir » Śr sie 08, 2007 5:16 pm

No więc na Disney Channel zaczęli emitować reklamówkę tejże produkcji. Nazywa się "Moi przyjaciele, Tygrys i Kubuś". Premiera w poniedziałek o dziewiątej. W Magazynie Plus+ (magazyn przysyłany abonentom Cyfry+) umieszczono na ten temat notkę. Jak znajdę nasz egzemplarz, to umieszczę tu skan.
tapir

Postprzez Maciek! » Śr lis 28, 2007 5:29 pm

Mhh... No, proszę. Nie wiedziałem że to na Disney Chanal leci. Nie miałem jeszcze przyjemności...
Acz kolwiek jak ktoś nie widział, to tu jest czołówka :

http://www.youtube.com/watch?v=OhcGjcEZjt0

Ostatecznie nie widzę sensu tego krytykować bo serial jest przeznaczony dla dzieci w wieku 2-4 lata...
Choć wrzucę swoje dwa grosze że z tego co widzę animacja 3D prezentuje się lepiej niż w "Mickey Mouse Clubehouse", choć mogli by sobie darować "nowe wdzianka" Puchatka i Tygrysa... :P
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez Cleonina » Cz sty 01, 2009 4:21 pm

Uslyszalam nowy serial o Kubusiu, wiec mysle ze moze byc fajny. Nie slyszalam ze ma byc 3-D. Gdy zobaczylam go to mi sie az plakac chcialo bo to straszne. Pewnego dnia wpedlam na taki odcinek ( jak wstaje rano to siostra oglada DC i to wlasnie puszczaja) w ktorym jest Krzys. I to juz bylo przegiecie bo wygladal jak takie nie wiadomo co. Nie jak ten Krzys z dawnych bajek tylko inaczej. Najlepiej jak sami zobaczycie bo nie potrafie opisac tego co oni z nimi zrobili.
Cleonina

GG: 7795825

Postprzez Spooky » Cz sty 01, 2009 4:35 pm

Też widziałem i wcale nie byłem zachwycony :? No sorry, ale zmieniać coś charakterystycznego, coś co nikomu nie przeszkadzało na 3D to, ech :? Ciekawe kto wpada na takie idiotyczne decyzje... Przeciez twórcy chyba zdają sobie sprawę z tego, że zmienianie czegos co funkcjonuje od zawsze to niebezpieczna sprawa...
Spooky
Postrach Transwalu

Imię: Albert
GG: 4520377

Postprzez Lone Star » Cz sty 01, 2009 10:52 pm

Prawdę mówiąc ostatnim filmem naprawdę dobrym z Puchatkiem jaki powstał i go widziałem był "Tygrys i przyjaciele" (2000). Dziś w telewizji leciał Kubuś i Hefalumpy, obejrzałem trochę, ale już nawet to nie trzyma klimatu starego, dobrego Puchatka ;/ A co do nowej produkcji - jest żałosna :cry:
Pozdrawiam, Lone Star
“Tajemnicą długiego życia jest czerpanie przyjemności ze swej pracy.” Carl Barks
“Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today.” James Dean
Pierwsza polska strona o Flintstonach
Lone Star
Fan Barksa

Imię: Artur

Postprzez Yua » Pt sty 02, 2009 9:38 am

Lone Star napisał(a):Prawdę mówiąc ostatnim filmem naprawdę dobrym z Puchatkiem jaki powstał i go widziałem był "Tygrys i przyjaciele" (2000). Dziś w telewizji leciał Kubuś i Hefalumpy, obejrzałem trochę, ale już nawet to nie trzyma klimatu starego, dobrego Puchatka ;/ A co do nowej produkcji - jest żałosna :cry:

Kubuś i Hefalumpy są troszkę smutne. Trochę za smutne na Puchatka,ale jak dla mnie sympatyczne. A ''Tygryska...'' nikt nie ma prawa porównywać do tych trójwymiarowych śmieci! (Oczywiście nie mówię,że Lone Star tak robi:))
ajm sory !
próbowałam wejść na forum, ale moje lenistwo wzięło górę.
Yua
Tamtirda Tym Tirimdomda!

Imię: Zuzanella :)

Postprzez archie53 » Pt lis 12, 2010 3:23 pm

Rzeczywiście, to istne badziewie. Nawet to na Jedynce emitowali. Podobno na Wikipedii jest napisane, że powstanie odcinek specjalny. :evil: To naprawdę okropne, że zniszczyli klasykę, nawet bym chciał żeby nie było animacji komputerowej. Która zniszczyła Kubusia, to jest do kitu. Ma swoje zalety np. że trwa krócej produkcja. Ale te zalety mam w nosie. Dlatego nie oglądam żadnych produkcji komputerowych [ z wyjątkiem Garfielda który jest bardzo świetnym i jedynym dobrym serialem robionym komputerowo]. Na szczęście na TVP1 zaprzestali emisji.
Samodzielnie zepsute służy najlepiej.
archie53

Postprzez Retlaw » Cz kwi 07, 2011 6:52 am

Raczej nie będą tego kontynuować, bo serial raczej się nie przyjął.
this time the magic is real
http://lucasfilm.pl/
http://www.beelive.pl
http://www.studioant.pl - tym się zajmuję :-]
Retlaw

Poprzednia strona

Powrót do Seriale