Mała Księga Dżungli

Od "Gumisiów", poprzez "Kacze Opowieści" i "Super Baloo", aż po najnowsze produkcje z Wytwórni Disneya.

Mała Księga Dżungli

Postprzez MPC xD » So cze 25, 2011 12:23 pm

Na wstępie - witam Forumowiczów. Jestem tu nowy, ale mam nadzieję, że zagoszczę tu na dłużej. :lol:

Pamięta może ktoś jeszcze ten serial? Ja przypadkowo się na niego natknąłem jak patrzyłem na produkcje TWDC. Niestety w internecie są tylko odcinki po angielsku, a po polsku ani widu, ani słychu. :( Ja niestety bardzo żałuję, że nie widziałem "Małej Księgi Dżungli" po polsku, bo z tego co widzę po angielskich epizodach, to zapowiada się ciekawie, a chciałem sobie obejrzeć w naszym ojczystym języku. I właśnie nie wiem jak to jest z tym pożarem w archiwum TVP (jeśli w ogóle był) - czy taśmy z dubbingiem do tego serialu też uległy zniszczeniu czy coś innego się z nimi stało? Bo jeśli dadzą nowy dubbing to modlę się, aby był bez Katarzyny Łaski - jej głosu osobiście nie trawię. :?

Może zrobimy tak, że jeśli Polsat i TVP nie będzie emitował tego serialu to spróbujemy poprosić stację Disney Junior, by to puszczała? Puścili tam "Małą Syrenkę" - może "Małą Księgę Dżungli" też puszczą?

Co Wy na to?
MPC xD

Imię: Maciej
GG: 7382057

Re: Mała Księga Dżungli

Postprzez cziksel » So mar 31, 2012 11:20 am

Byłoby super! Pomysł jest. Tv Puls emituje Timona i Pumbę, a Junior poza Syrenką zaczął też Kubusia Puchatka. (osobiście chciałabym serial z Alladynem)
cziksel

Imię: Ada
GG: 461091

Postprzez Maciek! » Cz sie 16, 2012 2:15 am

Trochę dziwnie to zabrzmi ale "Mała Księga Dżungli" to dla mnie serial który prezentuje się zaskakująco lepiej niż powinien bo sam koncept wydaje mi się od czasy i jednocześnie schematyczny - "oh, weźmy tych znanych i lubianych bohaterów, zróbmy nagle, że są dziećmi i się nagle lubią choć część jest na starość śmiertelnymi wrogami" - ale widziałem kilka odcinków i choć to nic powalającego były bardzo przyjemne... Choć nie ukrywam, że było dziwne gdy mały król Louie nagle walnął cytat z "Ojca Chrzestnego" parodiując głos tytułowego bohatera i nagle wszyscy się zaśmiali jakby wiedzieli o co chodzi... co biorąc pod uwagę miejsce i epokę jest raczej MAŁO prawdopodobne, bo to nie Aladyn gdzie przynajmniej ma sens, że Dżin jako wszechwiedząca istota wie takie rzeczy, ale się poprostu czepiam żartu co wydał mi się ostro oderwany z kontekstu więc ignorujcie mnie (choć nie musicie naturalnie ;) )
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez cziksel » Pt sie 24, 2012 5:34 pm

Cytaty z filmów w różnych animacjach Disneya to cudna sprawa. Dowodzi to, że nie tylko dzieciaki zasiadają do nich przed telewizorami :)
cziksel

Imię: Ada
GG: 461091

Powrót do Seriale