Akwalans

Od "Gumisiów", poprzez "Kacze Opowieści" i "Super Baloo", aż po najnowsze produkcje z Wytwórni Disneya.

Akwalans

Postprzez WojtekB. » Śr sty 26, 2011 5:11 pm

Obrazek

"Akwalans" (ang. "Fish Hooks") to kolejna kreskówka zaliczająca się do oryginalnych seriali Disney Channel. Jest to stosunkowo nowy program - amerykańska premiera pierwszego odcinka odbyła się 24 września 2010 roku, natomiast w polskiej telewizji serial gości od 15 stycznia tego roku. Według Wikipedii u nas wyemitowano dopiero jeden odcinek. Serial został wyprodukowano z użyciem animacji dwuwymiarowej i kolażu zdjęć. Słowa Gary'ego Marsha z Disney Channel: Zespół odpowiedzialny za "Akwalans" stworzył najoryginalniejszy pomysł na fabułę od czasów jakiejkolwiek animowanej serii w telewizji, przenosząc typowe życie nastolatków na ekrany telewizora w tak zakręcony sposób.

Twórcą serialu jest Noah Z. Jones, ilustrator książek dla dzieci. Natomiast tym, co mnie najbardziej zainteresowało w tej produkcji, to to, że w jej tworzeniu uczestniczyli ludzie pracujący wcześniej dla Cartoon Network - Maxwell Atoms (twórca "Mrocznych i złych", "Mrocznych przygód Billy'ego i Mandy" oraz "Zła w potrawce") i C. H. Greenblatt (twórca "Chowdera", pracujący też przy nickelodeonowym "Spongebobu Kanciastoportym"). Niestety przegapiłem premierę "Akwalansu" w Polsce, ale mam zamiar śledzić na bieżąco ten serial.

Zapraszam wszystkich forumowiczów do wypowiadania się w tym temacie :)
WojtekB.
As wywiadu

Imię: Wojtek
GG: 0

Re: Akwalans

Postprzez Doudleduck » So lut 05, 2011 9:28 am

Widziałem tylko pierwszy przed premierowy odcinek.
Doudleduck

Imię: Kacper
GG: 0

Powrót do Seriale