Słoneczna Sonny (Sonny a with Chance)

Od "Gumisiów", poprzez "Kacze Opowieści" i "Super Baloo", aż po najnowsze produkcje z Wytwórni Disneya.

Słoneczna Sonny (Sonny a with Chance)

Postprzez Poland » N paź 24, 2010 5:28 pm

Wikipedia napisał(a):Słoneczna Sonny (ang. Sonny With a Chance, 2009) – amerykański serial komediowy Disney Channel Original Series stworzony przez Steve'a Marmela, śledzi on doświadczenia nastoletniej dziewczyny Sonny Monroe, która dołącza do nadającego na żywo komediowego show "Z innej beczki". Serial zadebiutował w USA 8 lutego 2009 roku, w Polsce zaś 5 września 2009 roku. W czerwcu 2009 roku zapowiedziano, że serial będzie miał swoją drugą serię. Kręcenie drugiej serii rozpoczęło się w październiku 2009 roku, a premiera odbyła się 14 marca 2010 roku. Jest to pierwszy serial Disney Channel, który od początku kręcony był w High-Definition.

Co sądzicie o tym serialu ? Według mnie on jest świetny a w szczególności druga seria w której są równie świetne piosenki "Stop SPS" czy "High School Miserables" :)
Poland

Imię: Krzysztof
GG: 7260161

Re: Słoneczna Sonny (Sonny a with Chance)

Postprzez KamilSz96 » N paź 24, 2010 7:32 pm

Hmm... Obejrzałem dwa odcinki i jakoś poziom mnie nie zachwyca. Te ich żarty to tragedia. Jak dla mnie dno, zresztą jak praktycznie każdy nowy disneyowski serial. No ale w końcu obejrzałem tylko dwa odcinki tak więc mogły to być najsłabsze. Może drugi sezon jest lepszy no nie wiem. Ale mi się wydaje że na przykład nie ma to jak hotel/statek jest lepszy i uważam, że jest to najlepszy disneyowski serial, bo w nim żarty stoją na poziomie, a w Słonecznej Sonny jakoś wydają mi się takie mało ''inteligentne''.

Zjechałem serial, ale może się nie znam. Nie wiem. :roll:
"Urok cichych, spokojnych miejsc, majestat srebrnego księżyca i gwiazd... Gdzie wędrowiec widzi piękno wschodów i zachodów słońca w głuszy, nietkniętej ludzką stopą i kaczą płetwą. Miejsc, które zmienia tylko upływ czasu."
KamilSz96

Imię: Kamil
GG: 0

Postprzez Doudleduck » So lut 05, 2011 2:07 pm

Według mnie on jest świetny :idea: .
Doudleduck

Imię: Kacper

Postprzez rav815 » So lut 05, 2011 2:12 pm

Według mnie ten serial jest dla dzieci w wieku 7 lat, a i tak bym go odradzał. Żarty nie mają żadnego poziomu. Porażka
rav815
Bo$$ of Beagle Boy$

Postprzez Retlaw » Cz kwi 07, 2011 6:32 am

Demi Lovato ma jakieś problemy natury uzależnieniowej. Prawdopodobnie coś z psychicznych zaburzeń w odżywianiu (anoreksja, bulimia) Podobno odpowiedzialni za produkcje serialu rozważają zerwanie kontraktu z główną bohaterką, co spowoduje przerwanie serialu.
this time the magic is real
http://lucasfilm.pl/
http://www.beelive.pl
http://www.studioant.pl - tym się zajmuję :-]
Retlaw

Postprzez Angus McKwacz » Wt sie 23, 2011 11:29 am

Serial jest mało mądry, to mało powiedziane. Humor taki sobie, aktorzy grają jak grają. moja ocena to 2/10
Angus McKwacz

Powrót do Seriale