Kacze Opowieści

Od "Gumisiów", poprzez "Kacze Opowieści" i "Super Baloo", aż po najnowsze produkcje z Wytwórni Disneya.

Re: Kacze Opowieści

Postprzez KamilSz96 » N paź 03, 2010 12:39 pm

Hmm nie da się wkleić na forum. Trudno
Ostatnio edytowano So mar 26, 2011 1:19 pm przez KamilSz96, łącznie edytowano 2 razy
"Urok cichych, spokojnych miejsc, majestat srebrnego księżyca i gwiazd... Gdzie wędrowiec widzi piękno wschodów i zachodów słońca w głuszy, nietkniętej ludzką stopą i kaczą płetwą. Miejsc, które zmienia tylko upływ czasu."
KamilSz96

Imię: Kamil
GG: 0

Postprzez Doudleduck » So lut 05, 2011 9:32 am

Serial jest extra.
Jak leciał na mini mini to nie przegapiłem żadnej emisji.
Doudleduck

Imię: Kacper

Postprzez Sir Kwaksterier » Śr lut 16, 2011 5:26 pm

Mam takie pytanko, teraz jest ta nowa seria:"Najlepsze dobranocki". W serii ma być 20 odcinków kaczych opowieści.CZY KTÓŚ WIE CZY BĘDZIE JAKAŚ SERIA Z INNYMI ODCINKAMI???
Wszedłem na DiPol z drugiego laptopa i pokazała się inf. od Avast, że to forum jest zawirusowane!
Sir Kwaksterier

Postprzez Scarpomaniak » Śr lut 16, 2011 5:28 pm

Nie wiadomo i nie pisz kolorami, ponieważ część użytkowników może cię potraktować przez to na równo z Dziećmi Neo.
Jeden z ostatnich wojowników na polu popularyzacji komiksów Disneya w Polsce.
Prowadzi bloga Kacza Agencja Informacyjna, w którym informuje o komiksach Disneya wydawanych w Polsce i na świecie.
Ma nadzieję, że nastaną lepsze czasy dla komiksów Disneya.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Imię: Radosław

Postprzez Pahan » Śr lut 16, 2011 8:35 pm

Sir Kwaksterier napisał(a):Mam takie pytanko, teraz jest ta nowa seria:"Najlepsze dobranocki". W serii ma być 20 odcinków kaczych opowieści.CZY KTÓŚ WIE CZY BĘDZIE JAKAŚ SERIA Z INNYMI ODCINKAMI???

Odsyłam Cię tutaj.
Obrazek
Pahan

GG: 2266241

Postprzez Maciek! » Pn sie 08, 2011 8:16 pm

:scrooge: Ah! Jak dawno temu powinienem to tutaj zamieścić :

http://www.youtube.com/watch?v=dqqBiuje8_c

Mój ulubiony krytyk internetowy nawijający przez pół godzinny o pierwszych pięciu pilotowych odicnkach Kaczych Opowieści :D Podoba mi się co mówi na końcu o serialu odkładając na bok wszystkie żarty.

POLECAM :scrooge:
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez Pahan » Pn sie 08, 2011 9:07 pm

O tak, tego pana słuchać lubię. :) Polecam także Top 11 najbardziej wpadających w ucho piosenek z seriali animowanych. Nietrudno zgadnąć co zdystansowało pozostałą dziesiątkę :D, do czego zresztą Doug nawiązuje w podanym przez Maćka video.

A ja zaproponuje recenzję gry "Ducktales" na Nintendo autorstwa równie znanego Angry Video Game Nerda:
KLIK! "Morał" na końcu rozwala :D.
Jest się z czego pośmiać, a i z samą grą warto się zapoznać, choćby na emulatorze (polecam!).
Obrazek
Pahan

GG: 2266241

Postprzez Maciek! » Pn sie 08, 2011 9:23 pm

Myślałem, że to było w recenzji Angry Video Game Nerda, ale najwyraźniej musiałem pomerdać to z jakąś inną recenzji tej gry w podobnym stylu, bo pamiętałem wyraźnie jak ktoś mówi zdanie :
"Gdy już Sknerus zagrabia wszystkie skarby na Ziemi nie jest nimi usatysfakcjonowany więc udaje się grabić w kosmos"
i jakoś rozwala mnie ta kwestia :roll:
Maciek!
Dr Moderator

Poprzednia strona

Powrót do Seriale