Seriale w polskiej telewizji

Od "Gumisiów", poprzez "Kacze Opowieści" i "Super Baloo", aż po najnowsze produkcje z Wytwórni Disneya.

Seriale w polskiej telewizji

Postprzez Scarpomaniak » N sie 09, 2009 5:44 pm

Jeden z ostatnich wojowników na polu popularyzacji komiksów Disneya w Polsce.
Prowadzi bloga Kacza Agencja Informacyjna, w którym informuje o komiksach Disneya wydawanych w Polsce i na świecie.
Ma nadzieję, że nastaną lepsze czasy dla komiksów Disneya.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Imię: Radosław
GG: 0

Re: "Brygada RR" :))

Postprzez Arcer » N sie 09, 2009 8:37 pm

Ciekawe, na ile są to wiarygodne informacje.... W każdym razie, jeśli się sprawdzi, to będzie fantastycznie :-). Także niedzielna wieczyrynka znowu będzie ciekawa, w końcu Mała Syrenka ostatnio była emitowana w 2002 roku... No ale Brygada RR jeszcze sporo wcześniej.
Arcer
el moderatoro

Postprzez lis » N sie 09, 2009 8:47 pm

Tak, to sprawdzone informacje (przeze mnie; na stronie TVP):
Sobota, 12 września
Niedziela, 13 września
lis
administrator

Imię: Mateusz
GG: 3889388

Postprzez Scarpomaniak » Pn sie 17, 2009 1:53 pm

Już się nie umiem doczekać! I chyba dubbing znany z kilku lat temu! Ale coś mnie dziwi czemu "Brgada RR" i "Mała Syrenka" jest w archiwach, a "Kacze Opowieści nie! Ale wszystkie informacje o pożarze są nieoficjalne! TVP nigdy nie pisała o tym, że taśmy Kaczych Opowieści spaliły się! A może TVP nie chciała puszczać starych taśm, a teraz znowu puszcają! W tym roku puścili kilka odcinków "Smerfów" z dubbingiem z lat 90-tych! Więc może puszczą dawno nie puszczane tj. "Super Baloo" i "Kacze Opowieści"! Może! Może! Ale tylko może!
Jeden z ostatnich wojowników na polu popularyzacji komiksów Disneya w Polsce.
Prowadzi bloga Kacza Agencja Informacyjna, w którym informuje o komiksach Disneya wydawanych w Polsce i na świecie.
Ma nadzieję, że nastaną lepsze czasy dla komiksów Disneya.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Imię: Radosław

Postprzez Arcer » Pn sie 17, 2009 4:08 pm

Byłoby miło, ale na razie cieszmy się tym co nam TVP oferuje - Brygada RR jest serialem, ktory dość trudno zdobyć w komplecie, czego nie da się powiedzieć o Kaczych Opowieściach - na pewno sporo osob nagrywało emitowane w MiniMini odcinki DuckTales. Małą Syrenkę będę oglądać z nudów, a Brygadę RR z wypiekami na twarzy, tak jak kiedyś w wieku szczenięcym :-).
Arcer
el moderatoro

Seriale w polskiej telewizji (do połączenia)

Postprzez Daru » Pt sie 21, 2009 12:14 pm

Od 6 września Kacze opowieści na Polsacie w każdą niedzielę o 9:15. Osobiście nie mam wątpliwości, że będzie nowy dubbing z Master Filmu (MiniMini). Oprócz tego również w niedziele o 7:15 Mickey Mouseworks, a o 7:45 Gumisie.
Daru

Re: Kacze Opowieści

Postprzez Gęgul » Pt sie 21, 2009 4:57 pm

Cud :D. Polsat zainwestiwał w klasykę! Chyba po raz pierwszy się zdarza, żeby Duck Tales były na 2 kanałach na raz!
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor

Postprzez Arcer » Pt sie 21, 2009 5:43 pm

Mógłbym poprosić o jakieś źródło tych informacji? Jeśli to prawda, muszę przedsięwziąć kroki, które ułatwią mi oglądanie tych seriali na wygnaniu w akademiku :-). Szczególnie chodzi mi o "Produkcje Myszki Miki", ale pozostałe również.
Arcer
el moderatoro

Postprzez lis » Pt sie 21, 2009 7:28 pm

lis
administrator

Imię: Mateusz
GG: 3889388

Postprzez Gęgul » Pt sie 21, 2009 8:03 pm

Spodziewałem się innego rozłożenia seriali w niedzielę, otóż że cały Disney razem, tzn:

7:15 Produkcje Mikiego
7:45 Gumisie
8:15 Kacze opowieści
8:45 Scooby-Doo

Ale i tak jest dobrze

POZA TEMATEM:

Fajnie, że do Polsatu wraca 13 posterunek i nie znikają Miodowe Lata. Nie zadowala mnie natomiast godzina emisji Kiepskich (9:30),bo wtedy będę w szkole i jedyne odcinki, które oglądnę będą w środę wieczór, o 13:30 na Polsacie 2 i po 17:00 na zwykłym Polsacie, podobnie jest z Miodowymi Latami. Wraca także świetny Jaś Fasola. Zapowiada się dosyć dobrze.

Ah, byłbym zapomniał! Cała niedziela wypełniona jest filmami!
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor

Re: Seriale w polskiej telewizji

Postprzez Kwalutek » So sie 22, 2009 7:42 am

Super! :D :D :D :!: Polsat jest teraz moją ulubionym programem telewizyjnym.
Nie sądziłem, że w najbliższym czasie oglądnę sobie Kacze Opowieści.
Kwalutek

Postprzez Semmko » Cz sie 27, 2009 8:21 pm

Uważam, że reemisja, jak to Wiktor ujął, klasyki to, z naszej perspektywy, bardzo istotny powód do zadowolenia. Korzystając z okazji, jako szerzyciel idei uczciwości i praworządności na tym forum, chciałbym skierować do Was skromny apel: NAGRYWAJCIE!

Zarówno w Polsce jak i w USA zapis (aby móc obejrzeć w przyszłości) emitowanych w telewizji programów lub filmów, jest dozwolony, całkowicie zgodny z prawem, o ile takie działanie nie wykracza poza prywatny użytek*. Dostępne technologie pozwalają cieszyć się wysoką jakością pozyskanych w ten sposób kopii przez bardzo długi czas, więc płyty DVD w dłoń Panie i Panowie!

* Producenci urządzeń umożliwiających wykonanie takich nagrań uiszczają specjalne opłaty, tzw. remuneracje, które mają rekompensować straty twórców utrwalanych dzieł.
Semmko

Imię: Ziemek

Postprzez Daru » Pt sie 28, 2009 9:54 pm

15 września po raz ostatni na antenie MiniMini zostaną wyemitowane Kacze opowieści. Nie ma się jednak co tym przejmować, w końcu 6 września zaczyna się emisja w Polsacie.

Cytując z innego tematu - jest prawdopodobne, że wszystkie odcinki Gumisiów będą miały dubbing z Master Film (bo Polsat pewnie będzie brał odcinki serialu bezpośrednio od Disneya, a bardzo możliwe, że stary dubbing ma tylko TVP).
Daru

Disney w TV

Postprzez lukin » So sie 29, 2009 8:33 pm

Cieszy mnie to że disneya będzie więcej w ogólnopolskiej telewizji. Tego że seriale Dsienya będą w polsacie ,
domyśliłem się już w marcu,kiedy wyemitowano ''Dziewczyny Cheat'' (Przepraszam ale nie znam dokładnego tytułu).
Gumisie,produkcje myszki micky,czy długo wyczekiwane w ogólnopolskiej tv - ''Kacze opowieści'' oczywiście nie ze
znanym starym dubingiem,ale zawsze coś:) Dubing gumisiów nie zmieni się chyba. Cieszy mnie także że będzie więcej
Disney w jedynce (Soboty od ok.09.30-10.00). Pojawią się tam nowsze produkcje.Klub przyjaciół myszki Micky czy
Hannah Motana. Zaś w wieczorynce o 19.00!Już dawno nie emitowany Chip I Dale i trochę mniej Mała syrenka.
Ale pamiętam jak była chyba rano...A według was,to dobrze że produkcje Disneya pojawiają się na naziemnych,ogólnopolskich stacjach ?
lukin

Postprzez jupix » N sie 30, 2009 8:26 am

Cytując znany zespół:
,, ...wszystko jedno!"
600 postów w 6 lat, dwudziestka na karku, ale miłość do Disneya - dozgonna!
jupix

Imię: Wojtek

Następna strona

Powrót do Seriale