Doug

Od "Gumisiów", poprzez "Kacze Opowieści" i "Super Baloo", aż po najnowsze produkcje z Wytwórni Disneya.

Doug

Postprzez jupix » Śr sie 27, 2008 7:56 am

Doug to serial z dystrybucją Disneya który leciał na minimaxie. Razem z bratem ogladalem kazdy odcinek byl tez film Doug 1st movie ale nie w Polsce. wiem to z reklam przed filmami Disneya ktore mozna znalesc na yotube polecam do ogladania takich openingo. co wiecie o serialu i filmie?
jupix

Imię: Wojtek
GG: 0

Re: Doug

Postprzez Pahan » Śr sie 27, 2008 8:47 am

Pamiętam, też oglądałem go na Minimaxie. Swoją drogą, to był bardzo porządny kanał. Takie klasyki jak właśnie "Doug", "Tintin", "Rupert", czy "Sprycjan i Fantazjo"... Lecz w pewnym momencie nastąpił przesyt polskich produkcji, a potem zmienili target i nazwę (Zig-Zap), no i to już nie jest to samo.

Douga Zabawnego chętnie bym pooglądał, zwłaszcza że ostatni raz widziałem go właśnie na Minimaxie, a więc kawałek czasu temu. :) Dopiero jakieś dwa lata temu dowiedziałem się, że to serial Disneya. Się zdziwiłem. :P
Obrazek
Pahan

GG: 2266241

Postprzez izaulka » Wt lut 04, 2014 2:02 pm

To ten serial, którego nie znosi Nostalgia Critic. :wink: Jeśli nie wiecie czemu, polecam obejrzeć jego recenzję "Nicktoons" :lol:
Dosyć dziwne jest to, że na początku serial powstawał dla stacji Nickelodeon, a potem przejął go Disney.
Mimo, że miałam Minimax, nigdy go nie widziałam.
izaulka

Imię: Iza
GG: 0

Postprzez Maciek! » Pn sie 18, 2014 2:53 pm

Ja Douga też ostatni raz widziałem na Minimaksie... nie licząc tych wszystkich razy, gdy został zbluzgany przez Nostalgia Critica ;)

Serial ma swoje zabawne czy ciekawe momenty ale w moim odczuciu raczej przecietny... w sumie pamietam, że najbardziej mnie bawiła postać siostry głównego bohatera.

P.S. Przez chwilę myślałem, że temat będzie o psie z "Up"/"Odlotu" :lol:
Maciek!
Dr Moderator

Powrót do Seriale