101 Dalmatyńczyków PLATINUM EDITION - okładka + dodatki

Informacje i dyskusje na temat edycji Disney DVD i Disney Blu-Ray oraz wspomnienia starych kaset VHS.

101 Dalmatyńczyków PLATINUM EDITION - okładka + dodatki

Postprzez Sparkling1986 » N paź 21, 2007 11:02 am

Hej!
Pojawiła się pierwsza okładka do kolejnej pozycji z serii Platinum Edition - 101 Dalmatyńczyków!

Obrazek

Wg mnie jest super :D Już nie mogę się doczekać :wink:
I jeszcze jedno - niedawno Drew Seeley (użyczał głosu śpiewającego Troy'owi w High School Musical i wystapił na High School Musical Concert) wszedł do studia, by nagrać piosenkę do tego filmu:)

W USA Disney Home Video zaplanował premierę na 4 marca 2008 roku. Obraz bedzie miał parametry 1.33:1, dodatki to:

-deleted songs
-deleted scenes
-a "Cruella De Vil: Drawn To Be Bad" featurette
-a "Redefining The Line: The Making Of 101 Dalmatians" documentary
-a "Sincerely Yours, Walt Disney" featurette
-an all-new “Cruella De Vil” music video
-101 pop-up trivia facts For The Family & Collector
-a Puppy Profiler
-an interactive ”Disney's Virtual Dalmatian” game with over 101 possibilities to adopt, train and care for your very own virtual puppy
and much more!
Ostatnio edytowano So paź 27, 2007 12:18 pm przez Sparkling1986, łącznie edytowano 2 razy
500 days of magic, of distance, of tenderness.
500 days of intimacy, of awkwardness, of passion.
500 days of fury, of ecstasy, of uncertainty, of Summer.
Sparkling1986

GG: 0

Postprzez backpack » N paź 21, 2007 8:15 pm

Plakacik rzeczywiście niezły jest :) Też z niecierpliwością czekam na to wydanie. Mam ją jak na razie tylko na VHS :( Mam nadzieję, że te psiaki też wyjdą na 2 płytkach jak Księga Dżungli czy Piotruś Pan.

Tutaj macie zwiastun Platynowych Dalmatyńczyków:

http://www.youtube.com/watch?v=lpW8wqE_Rac

A co do plakatów, to jeśli chodzi o 101 Dalmatyńczyków ten kinowy też mi się bardzo podobał :)

Obrazek
backpack

Imię: Bartek

Postprzez Bajkofil » Pn paź 22, 2007 2:45 pm

Bez wątpienia pierwsza połowa roku 2008 będzie należeć do Dalmatyńców.
Okładka dobra ale znowóż wszyscy uśmiechnięci , nawet dalmatyńczyki obok Cruelli tak jakoś dziwnie a gdzie Nochal i Baryła ? ;) Niejako dłużej niż samą Cruellę ich w filmie widać no ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co sie ma , też czekam bo to jedna z tcyh pozycji Disneya w które warto ulkować te kilkanaście złotych no szkoda tylko że tak skopany dubbing jest , istnieje ogromna szansa na to że go tam wsadzą a ja chce panią Irenę Kwiatkowską słyszeć jako Gęś i reszte starego dubbingu a nie Boberki jakeś i Frackowiaki
:/ Złotowska jak zawsze pokzała że obsady nie potrafi pokierować , zresztą kto wybierał takich wacków :/ , Szykulska może i głos ma identyczny ale tez brak w tym dubbingu jakby smaku języka polskiego , nijakie i miałkie te wydanie VHS-owe było i jest jak przerzucą to na DVD to już będzie mozna stwierdzić tylko : "rzeź niewiniątka" się dokonała.
Bajkofil

Postprzez Sparkling1986 » Wt paź 23, 2007 8:42 am

No ja znam tylko ten nowy dubbing:( Choć chętnie bym usłyszał ten stary, ponieważ uwielbiam stare dubbingi! Podobnie jest ze Śpiącą Królewną - znam także tylko ten nowy (choć nie jest aż taki zły). Jest prawie pewne, że te wydania bajek będą zawierać nowy dubbing. Miejmy nadzieję, że jakość dubbingu zrekompensuje nam jakość wydania:D
Sparkling1986

Postprzez Sparkling1986 » N lis 04, 2007 8:37 pm

Na stronce UltimateDisney pojawiło się już 'press release' tejże bajki:) Info znajdziecie Tutaj
Sparkling1986

Postprzez Inuitka » So lis 10, 2007 9:29 pm

Ooo... Ładna okładka! :)

Ja mam stary dubbing na vhs. W przypływie ogromnej nudy mogłabym kiedyś zgrać to na dvd. Mam jeszcze "Zakochanego kundla" ze starym dubbingiem.
Moja kuzynka miała też "Śpiącą Królewnę", ale nie wiem czy się jej nie pozbyła. Tamten dubbing był znacznie lepszy... :(
i have almost forgotten the way it felt when he held out his hand for mine...
Inuitka

Postprzez Sparkling1986 » So lis 10, 2007 9:43 pm

Inuitka napisał(a):W przypływie ogromnej nudy mogłabym kiedyś zgrać to na dvd. Mam jeszcze "Zakochanego kundla" ze starym dubbingiem.
Moja kuzynka miała też "Śpiącą Królewnę", ale nie wiem czy się jej nie pozbyła. Tamten dubbing był znacznie lepszy... :(

A czy możesz mnie jakoś powiadomić jeśli kiedyś to zgrasz na dvd? Bardzo mi na tym zależy :)
Mi również podoba się okładka, jak dobrze pójdzie to za 4 miesiące będzie i u nas bajeczka na dvd (kupuje na pewno) :D

PS Jutro mamy święto państwowe, więc jakbyś nie miała co robić ... :D

Pozdrawiam!
Sparkling1986

Postprzez Atfercesea » So lis 24, 2007 5:05 pm

A czy możesz mnie jakoś powiadomić jeśli kiedyś to zgrasz na dvd? Bardzo mi na tym zależy :)

mam ta bajke na plycie jak chcesz to moge tobie przeslac
Atfercesea

Postprzez Sparkling1986 » So gru 01, 2007 4:00 pm

Pojawiła sie oficjalna (nowa) okładka - co o niej myślicie? Wg mnie bardziej podobała mi się ta poprzednia :? Ta jest za bardzo czerwona...

Obrazek
Sparkling1986

Postprzez True_FilL » Pn gru 31, 2007 1:54 am

I stalo sie - brytyjski dystybutor Disney DVD zapowiedzial premiere 2-plytowej platynowej wersji Dalmatynczykow na 3 marca 2008 roku. W przedsprzedazy wydanie to ma kosztowac okolo 17Ł :-) Nic - tylko czekac do roku, az pojawi sie ono u nas :-)
True_FilL

Postprzez Jurandek » Cz sty 10, 2008 3:43 pm

rewelacja, okladka gites jak dla mnie. juz sie doczekac nie moge! mam nadzieje ze nie bedzie duzego opoznienia w stosunku o amerykanskiej premiery!
Jurandek

Postprzez Jupiter » Śr lip 30, 2008 6:26 pm

Inuitka napisał(a):Ja mam stary dubbing na vhs. W przypływie ogromnej nudy mogłabym kiedyś zgrać to na dvd. Mam jeszcze "Zakochanego kundla" ze starym dubbingiem.

:o
Przepraszam, ale czy gdy zgrasz już te tytuły mogłabyś je udostępnić? Zakochany Kundel w wersji old... toż to dla mnie perełka.
Jupiter

Re: 101 Dalmatyńczyków PLATINUM EDITION - okładka + dodatki

Postprzez emilia » Śr paź 08, 2008 10:55 am

Klasyki Disneya są najlepsze, na you tube verte88 ma piotrusia pana w starym dubbingu, jest super, tylko napisy po angielsku są wgrane, ale głos super, nie wiem jak nowy dubbing.
emilia

Postprzez kepik » Śr paź 08, 2008 12:14 pm

ja ma pełno bajek ze starymi dubbingami (mam 1 wydania kaset z daną bajką) m.in Piotruś Pan ,Zakochany Kundel, Śpiącą Królewnę, 101 Dalmatyńczyki (ale kaseta jest zniszczona :(), Króla Lwa (mam oby 2 wersje) no i nie wiem co jeszcze wymienić, ale mam dużo 1 wydań bajek na kasetach vhs :)

P.S I ma jeszcze Małą Syrenkę i Piękną i Bestię ale z lektorem (dziwne nie :?:) i nowe wersje też mam ^_^
kepik
Zaczarowany w Disneyu

Postprzez emilia » So paź 11, 2008 1:12 pm

Rety, czy ktoś może udostępnić Śpiącą Królewnę, 101 dalmatyńczyków i zakochanego kundla w STARYM DUBBINGU? na you tube, rapidshare, gdziekolwiek, w necie szukałam i nie ma. chlip, chlip,

Bardzo proszę
emilia

Następna strona

Powrót do Wydania DVD i Blu-Ray