Mary Poppins na DVD!!!

Informacje i dyskusje na temat edycji Disney DVD i Disney Blu-Ray oraz wspomnienia starych kaset VHS.

Mary Poppins na DVD!!!

Postprzez Sparkling1986 » Pt sie 10, 2007 4:47 pm

W zapowiedziach Imperiala na 11 września zaplanowane jest wydanie DVD Mary Poppins :D

Obrazek

Dodatki to :

Muzyka i nie tylko
- Wybór piosenek Disney'a

Disney od kulis
- Komentarz audio z gwiazdami filmu
- Ciekawostki dotyczące filmu

Więcej info na stronie http://www.imperial.com.pl/products/1616-Marry-Poppins

A kiedy wyda inne, mniej znane bajki, które u nas nie wyszły n.p. Lis i Pies, Taran i Magiczny Kocioł, czy Przygody Kubusia Puchatka? Pozostaje tylko czekać. Niedługo Imperial powiniem wydać Bernarda i Biankę w Krainie Kangurów (wg ksiazeczki wewnątrz DVD Piotruś Pan).
Sparkling1986

GG: 0

Postprzez backpack » Cz sie 30, 2007 8:43 am

Długo czekałem na MP z polskim dubbingiem. Cieszy mnie, że już za kilkanaście dni będzie mogło stanąć na naszych półkach polskie wydanie tego musicalu. A dodatkowym smaczkiem, który cieszy jest sześciokanałowa ścieżka dźwiękowa. Nie ma to jak dobry dźwięk Surround ;) Czekam na ten film z niecierpliwością :)
backpack

Imię: Bartek

Postprzez Sparkling1986 » Cz sie 30, 2007 9:41 am

Ja w ogóle nie sądziłem że Imperial to wyda :) Zobaczymy jeszcze JAK to wyda...
Sparkling1986

Postprzez tapir » Cz sie 30, 2007 10:05 am

backpack napisał(a):Długo czekałem na MP z polskim dubbingiem.

No cóż, czy ja wiem, czy dostaniemy dubbing. Myślę, że będzie lektor i napisy. Choć może... Ale Marry Poppins to film fabularny (przynajmniej jego część), i dubbing nie jest najlepszym rozwiązaniem.
tapir

Postprzez lis » Cz sie 30, 2007 10:35 am

Jakieś dwa lata temu Mary została wyemitowana przez Polsat z naprawdę rewelacyjnym dubbingiem. Zresztą na stronie Imperiala jest wyraźnie napisane, że na płycie będzie dubbing.
lis
administrator

Imię: Mateusz
GG: 3889388

Postprzez tapir » Cz sie 30, 2007 10:49 am

O, przepraszam :oops: . Nie przeczytałam dokładniejszych informacji i zaczęłam mówić od rzeczy.
tapir

Postprzez backpack » Cz sie 30, 2007 8:41 pm

lis napisał(a):Jakieś dwa lata temu Mary została wyemitowana przez Polsat z naprawdę rewelacyjnym dubbingiem.

Dokładnie o ten dubbing mi chodzi. Bardzo pasuje do tego filmu. :)
backpack

Postprzez backpack » Pt wrz 21, 2007 8:08 am

Dubbing na płytce to ta sama wersja, która była puszczana na Polsacie i TV4. Również za 35zł w Saturnie. Nie sądziłem, że kiedykolwiek to napiszę, ale Imperial nas rozpieszcza :lol:
backpack

Postprzez Quille » So lut 02, 2008 12:17 am

witam! mam pytanie a propos polskiego wydania Mary Poppins
otóż, znalazłam informację, że tej specjalnej edycji z okazji 40lecia dołączony jest krótki, 10 minutowy filmik, który w wersji angielskiej nosi tytuł "The cat that looked at a king"
niestety bazując na opisie dystrybutora, który na każdej stronie, łącznie z aukcjami allegro jest taki sam, nie da się wywnioskować, czy ten dodatkek jest też na DVD w wydnaniu polskim
poza tym nie wiem co myśleć o tym, że wszędzie, ale to wszędzie (USA, Wielka Brytania, Hiszpania, Holandia, Włochy, Francja...) film ten wydany jest na 2 DVD, a w Polsce tylko na 1... Niby czas trwania mniej więcej się zgadza, bo zagraniczne wydania trwają 134 albo 139 minut, a polskie 2h14 (co by odpowiadało tym pierwszym) (swoją drogą ciekawe skąd różnica 5 min... normalnie to by można powiedzieć, że cenzura, ale w Mary Poppins?!? :))
bardzo proszę o pomoc kogoś, kto już zakupił to DVD, bo bardziej właściwie niż na polskim dubbingu zależy mi na tym dodatku, a jeżeli go w polskim wydaniu nie uwzględniono, to chyba sobie odpuszczę i kupię zagraniczne
pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
Quille

Postprzez umpapa » Śr kwi 02, 2008 9:41 pm

Własnie zastanawiam sie nad zakupem czy warto. Ta płyta jednak trochę kosztuję, a jest do wyboru parę innych rzeczy, czy ktoś z czystym sercem móglby powiedziec ze warto to kupic?
umpapa

Postprzez Quille » Śr kwi 02, 2008 9:49 pm

zależy na czym Ci zależy :) jeśli na polskim dubbingu to pewnie warto
jeśli na dodatkach, to raczej polecałąbym wersję anglojęzyczn jednak, bo nasza jest oczywiście okrojona pod tym względem i np. filmu o który pytałam nie ma :/
Quille

Postprzez umpapa » Śr kwi 02, 2008 10:00 pm

Ja raczej Mary Poppins z wczesnego dzieciństwa pamiętam i wtedy to uwielbiałam, a teraz nie chciałabym się zawieść i wydawać niepotrzebnie pieniędzy .Czasem lepiej zainwestować w coś swieżego niz zawieśc sie na tym co kiedyś się bardzo podobało.
Wlaściwie to waham nawet sie czy ogladac czy nie bo Mary Poppins uwielbiałam jako książke i to jest tak ze troche mnie korci, a troche nie chciałabym sie zawiesc tak jak to było z Anią z Zielonego Wzgórza, filmy tylko psuły mi odbiór i wspomnienia książki.

Dlatego jestem ciekawa czy komuś ten film po prostu sie podobał i uważa, ze warto go kupić nie tylko do kolekcji ale dla wrażeń.
umpapa

Powrót do Wydania DVD i Blu-Ray