imperial odgrzewa kotlety

Informacje i dyskusje na temat edycji Disney DVD i Disney Blu-Ray oraz wspomnienia starych kaset VHS.

imperial odgrzewa kotlety

Postprzez Jakijajah » Cz kwi 19, 2007 10:50 pm

Stare wydania ze starymi okładkami, po raz pierwszy na DVD:

- Miecz w kamieniu
- Bernard i Bianka
- Bernard i Bianka w krainie kangurów

(według książeczki w Piotrusiu Panie)
Obrazek
Jakijajah

Postprzez lis » Pt kwi 20, 2007 2:01 pm

Oraz "Wielki Mysi Detektyw".

Trochę obawiam się jakości tych wydań. W tej samej książeczce, na następnej stronie reklamowane są serie tanich (19.99 zł) DVD z kreskówkami i serialami wydanymi niegdyś z identycznymi okładkami na VHSach. Oprócz nich, w sklepach widziałem również dwie płyty z "Nowymi Przygodami Kubusia Puchatka". Jednak poziom wydania tych płyt jest żenujący. Według tego, co napisane jest na okładce, mają one tylko jedną ścieżkę dźwiękową - polski dubbing - i nie zostały zaopatrzone w jakiekolwiek napisy. Wydaje mi się, że Imperial (?) po prostu wykorzystał ponownie stare nagrania. W tym przeświadczeniu utwierdziły mnie zagraniczne sklepy internetowe, w których tychże wydań nie znalazłem. Boję się, że z tymi filmami pełnometrażowymi może być tak samo. Co prawda pieczę nad nimi sprawuje BVHE i na zdrowy rozum nie powinna pozwolić na tak daleko idącą samowolę, ale... te kreskówki jakoś trafiły do sklepów.
lis
administrator

Imię: Mateusz
GG: 3889388

Postprzez Inuitka » N maja 06, 2007 8:45 pm

Te filmy pojawią się na rynku między 12-15 maja. :D
i have almost forgotten the way it felt when he held out his hand for mine...
Inuitka

Powrót do Wydania DVD i Blu-Ray