Afrykańskie Koty / African Cats (2011)

Informacje i dyskusje na temat edycji Disney DVD i Disney Blu-Ray oraz wspomnienia starych kaset VHS.

Afrykańskie Koty / African Cats (2011)

Postprzez TheHubi1998 » So lis 26, 2011 7:55 am

Cześć!
Afrykańskie Koty to jeden z filmów "DisneyNature", przedstawiający życie dzikich kotów. Film ma ukazać się 3 lutego 2012 r. na DVD i Blu ray.

Zwiastun :
http://www.youtube.com/watch?v=zahxwGwqPyw

Piszcie co o tym sądzicie ;)

Pozdrawiam :D
TheHubi1998

Imię: Hubert
GG: 0

Re: Afrykańskie Koty / African Cats (2011)

Postprzez cziksel » So lis 26, 2011 5:27 pm

Słyszałam o tym wcześniej, widziałam zwiastun bodajże w kinie (ale głowy nie dam) i czekałam, aż się ukaże na wielkim ekranie. Trochę słabo, że można będzie go obejrzeć tylko na dvd i blueray, bo to już nie to samo.
A swoją drogą zapowiada sie ciekawie, bo ciekawy film przyrodniczy to wysoka poprzeczka, a disney powinien jej podołać.
cziksel

Imię: Ada
GG: 461091

Postprzez TheHubi1998 » N lis 27, 2011 10:27 am

Disney zrobił też "Chimpanzee", ale nie wiem czy on będzie wydany w Polsce :?
TheHubi1998

Imię: Hubert

Postprzez duśka » Pn lis 28, 2011 9:58 pm

cziksel napisał(a):A swoją drogą zapowiada sie ciekawie, bo ciekawy film przyrodniczy to wysoka poprzeczka, a disney powinien jej podołać.

I podołał! Obejrzałam połowę filmu w wersji angielskiej i nie powiem, byłam pod wrażeniem. Może przyczynił się do tego fakt, że uwielbiam dzikie koty :D Sposób opowieści, piękne zdjęcia, aż czuje się puszystość małych kociaczków i chce się je głaskać i ściskać :D
Myślę, że każdy kolejny film będzie opowiadał pewną historię. Już samo nadawanie zwierzętom imion sprawia, że nie są już dla nas takie bezosobowe i takie "każde". Czas nie pozwolił mi na obejrzenie filmu do końca ale skoro teraz wiem, że wyjdzie niedługo również polska wersja (choćby napisy) to poczekam i obejrzę cały. Nie wiem czy jest to rodzaj filmu, który ogląda się ciągle i ciągle ale na pewno wart jest obejrzenia. Osobiście polecam.
Po raz pierwszy widzę blask...
duśka

Powrót do Wydania DVD i Blu-Ray