Denerwujące

Informacje i dyskusje na temat edycji Disney DVD i Disney Blu-Ray oraz wspomnienia starych kaset VHS.

Denerwujące

Postprzez TheHubi1998 » N wrz 04, 2011 4:57 pm

Dziś poszedłem sobie do znanego mi dobrze stoiska z oryginalnymi płytami między innymi disney'a na volumenie (na tym bararze przy przedostatniej stacji metra w stronę młocin) i kupiłem 2 DVD - Opowieści z Narnii 1 i 2 Edycje specjalne 2DVD. Następni nie mogąc się doczekać otworzyłem filmy w domu i co się okazało? folia z okładki była podarta. Nie zauważyłem tego, ponieważ jest na obu obwoluta :/ Jestem zdenerwowany, ponieważ to nie pierwszy raz się zdarza, że jest coś popsutego w filmie, krórego tak naprawdę nie mogę zwrócić :x A wy mieliście też takie sytuację???
TheHubi1998

Imię: Hubert
GG: 0

Re: Denerwujące

Postprzez Mędrek1937 » Cz wrz 08, 2011 6:23 am

Od Cdprojekt mam 2 filmy na DVD (reszt na blu- ray). A są to Toy Story 3 i Fantazja. O ile Toy Story 3 wszystko świetnie, to Fantazja miała potarganą folie na okładce i takie dziury, jakby ktoś nożem dźgał :evil:
Obrazek
Jak po nocy świt, jak w piosence rytm, Piękna z Bestią jest
Mędrek1937

Imię: Bartek

Postprzez TheHubi1998 » Cz wrz 08, 2011 4:24 pm

A gdzie była kupowana Fantazja???
TheHubi1998

Postprzez cziksel » Cz wrz 08, 2011 4:37 pm

Mi trzykrtnie zdażyło się w empiku, że w pudełu ,,nowe szaty króla 2" była płyta z pierwszą częścią. Na szczęście Empik zwraca pieniądze w razie nieudanego zakupu ;)
cziksel

Imię: Ada
GG: 461091

Postprzez Mędrek1937 » So wrz 10, 2011 4:37 pm

TheHubi1998 napisał(a):A gdzie była kupowana Fantazja???

W empiku, tak samo jak Toy Story 3.
Obrazek
Jak po nocy świt, jak w piosence rytm, Piękna z Bestią jest
Mędrek1937

Imię: Bartek

Postprzez TheHubi1998 » So wrz 10, 2011 5:58 pm

To można było ją zwrócić, a mi chodzi o to, że kupiłem ją na volumenie, a tam nie ma zbytnio jak zwrócić film :/
TheHubi1998

Postprzez Maciek! » So wrz 10, 2011 7:24 pm

cziksel napisał(a):Mi trzykrtnie zdażyło się w empiku, że w pudełu ,,nowe szaty króla 2" była płyta z pierwszą częścią

ŁAAAAA... To, to już jakiegoś absurdu sięga :shock:

Raz mi się zdarzyło, że zakupiona przezemnie "Alicja w Krainie Czarów" (nie Burtona, ta klasyczna) po zdjęciu z foli, jak się okazłało miała rozwalone pudełko, przełamane na pół... :shock:

A jak mówimy geralnie o DVD-związanych rzeczach co mnie denerwują to coraz większe braki dodatków na DVD... :(
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez loczeokos » N wrz 11, 2011 2:41 pm

Na początku, z racji tego, że jest to pierwszy mój post na forum, chciałbym wszystkich powitać!
Ja również mam swoją, krótką historyjkę dot. nieudanego zakupu filmu Disneya.
Jakiś czas temu udałem się do dużeeeeeego salonu prasowego w Warszawie w celu zakupienia czegoś ciekawego. Moim oczom ukazała się bardzo ładna okładka filmu Księżniczka i Żaba. Dodatkowo w obniżonej cenie. Bez zastanowienia poszedłem z filmem do kasy. Wróciwszy do domu rozpakowałem owy film. Ku mojemu zdziwieniu ukazała się płyta z szarym nadrukiem, takim samym jak z żółtej kolekcji oraz z klasyki Pixara. Ale nie to było najgorsze. odwróciłem płytę, jak to mam w zwyczaju i co?!! Płyta zawierała rysy tak głębokie, że można było przy jej pomocy czesać włosy :wink: Jako, że jestem niezmiernie wyczulony w takich przypadkach na drugi dzień udałem się do sklepu, aby zareklamować porysowaną płytę. Oczywiście płyta nie została wymieniona od ręki, musieliśmy spisać protokół reklamacji, a czas oczekiwania na decyzję wynosił od 7 do 14 dni. Po 10 dniach zostałem poinformowany, że moja reklamacja została uznana i że w sklepie czeka na mnie nowy, nieporysowany egzemplarz. Jeszcze tego samego dnia udałem się do sklepu odebrać swój nowy, nieporysowany film. Gdy już byłem na miejscu i gdy podpisałem wszystkie stosowne papierki oczywiście nie mogłem się powstrzymać, aby na miejscu w obecności świadków z obsługi otworzyć nowy egzemplarz. Otworzyłem! I co?! Ku naszemu zdziwieniu ukazała się płyta również porysowana i dodatkowo brudna. Jako, że otworzona została w sklepie na miejscu dostałem od ręki kolejny egzemplarz tym razem już w idealnym stanie. Niestety nie wiem czy owe problemy był spowodowane działaniami sklepu czy dystrybutora. Nauczyłem się na szczęście jednego. Przed pójściem do kasy zawsze poproszę o sprawdzenie płyty.
Pozdrawiam, i życzę zakupów bardziej udanych od tych opisanych w powyższej, prawdziwej historyjce.
loczeokos

Postprzez cziksel » Pn wrz 12, 2011 5:22 pm

Wooow! No nieźle! Gratuluję wytrwałości. Też sprawdzam filmy od razu w sklepie, bo nie wiem czemu, ale bajki, szczególnie Disneya, są często w jakimś podejrzanym stanie.
PS Ile dałeś za tę Księżniczkę i żabę? ((uwieeeelbiam tę bajkę) :)
cziksel

Imię: Ada
GG: 461091

Postprzez loczeokos » Wt wrz 13, 2011 7:44 pm

Zapłaciłem trzy dyszki i myślę, że to całkiem atrakcyjna cena. A film naprawdę niezły, ale jeśli oglądamy w wersji oryginalnej. Nasz dubbing mógłby być lepszy.
Pozdrawiam
loczeokos

Postprzez jakopo » Śr wrz 14, 2011 11:05 am

Miałem taką sytuacje z 3pakiem Toy Story, jednak nie było to aż tak straszne jak to co opisujesz - po prostu folia z tylnej części okładki TS3 była jakby odklejona, na szczęście było to najzwyklejsze pudełko na dvd, więc wymieniłem na nowe.
Mój blog: http://sounfunny.tumblr.com
Moja kolekcja zabawek Pixar (i nie tylko): http://www.flickr.com/photos/jacobpl
jakopo

Imię: Jakub

Powrót do Wydania DVD i Blu-Ray