Zaplątani [DVD i BD]

Informacje i dyskusje na temat edycji Disney DVD i Disney Blu-Ray oraz wspomnienia starych kaset VHS.

Zaplątani [DVD i BD]

Postprzez Mędrek1937 » So gru 18, 2010 6:25 am

Nie ma jeszcze daty, ale w Stanach już zapowiedziano wydanie "Zaplątanych", pokazano okładki i kilka dodatkowych materiałów:

Wydanie DVD:
Obrazek
Dodatki:
•2 original storybook openings
•50th Animated Countdown

Wydanie blu- ray 2-DYSKOWE- miejmy nadzieje, że Disney Polska pozwoli wydac CDprojekt takie wydanie jakie dostanie USA, w końcu trzeba jakoś uświętnic 50 klasykę:
Obrazek
Dodatki:
•DVD features plus
•3 deleted scenes
•The Making of a Fairy Tale
•2 extended songs
•9 Theatrical Teasers

Wydanie blu- ray 3D+blu-ray 2D+DVD+ Digital copy:
Obrazek
Dodatki:
•DVD features plus
•3 deleted scenes
•The Making of a Fairy Tale
•2 extended songs
•9 Theatrical Teasers

Wydaje się, że okładki są już oficjalne, co można stwierdzic po tej reklamie:
Obrazek
Mało to oryginalne, ale nawet ładnie wygląda. Miejmy nadzieje, że CDprojekt nie zniszczy nam tego wydania. U NAS 1 KWIECIEŃ.
Obrazek
Jak po nocy świt, jak w piosence rytm, Piękna z Bestią jest
Mędrek1937

Imię: Bartek
GG: 0

Re: Zaplątani

Postprzez all » Pn gru 27, 2010 9:02 pm

Film pojawił się na Amerykańskim Amazon-ie, na razie bez daty premiery, ale zapowiada się ciekamie. Dostępne są trzy wydania:
- Czterodyskowe Blu-Ray 3D, Blu-Ray 2D, DVD, Digital Copy. Cena to $29,99.
- Jednodyskowe DVD. Brak ceny.
- Dwudyskowe 1Blu-Ray i 1DVD. Brak ceny.
Poniżej załączam okładki ze strony http://www.amazon.com tak jak wszystkie te informacje.
Załączniki
61ksvgUOrkL._SL500_AA300_.jpg
Okładka ze strony www.amazon.com
61ksvgUOrkL._SL500_AA300_.jpg (30.46 KiB) Przeglądane 5494 razy
61teb+3S6EL._SL500_AA300_.jpg
61teb+3S6EL._SL500_AA300_.jpg (32.89 KiB) Przeglądane 5494 razy
51jE-H-eZ0L._SL500_AA300_.jpg
51jE-H-eZ0L._SL500_AA300_.jpg (27.22 KiB) Przeglądane 5494 razy
all

Postprzez all » N sty 02, 2011 3:02 pm

Na francuskiej stronie amazon pojawiły się informacje o filmie "Zaplątani". U nich ten film zostanie wydany pierwszego kwietnia w trzech możliwych opcjach:
1. 1DVD - €19,98
2. 1Blu-ray - €23,99
3. 1Blu-ray 2D, 1Blu-ray 3D, Digital Copy
Poniżej załączam okładki również tak jak informacje ze strony http://www.amazon.fr.
Załączniki
51+JLpzWcHL._SL500_AA300_.jpg
Okładka ze strony www.amazon.fr
51+JLpzWcHL._SL500_AA300_.jpg (23.31 KiB) Przeglądane 5505 razy
51XjgpMTQjL._SL500_AA300_.jpg
51XjgpMTQjL._SL500_AA300_.jpg (23.87 KiB) Przeglądane 5505 razy
51BdgfuONCL._SL500_AA300_.jpg
51BdgfuONCL._SL500_AA300_.jpg (19.81 KiB) Przeglądane 5505 razy
all

Zaplątani [DVD i BD]

Postprzez all » Śr sty 26, 2011 12:26 pm

"Zaplątani" w USA premierę mają 29 marca 2011 roku. Już teraz na amazon.com film można kupić za $29,99 w super wydaniu cztero-dyskowym: BD z filmem i dodatkamii, 3D BD z filmem, DVD z filme i dodatkami i Digital Copy. Poniżej załączam przód i tył opakowania ze strony http://www.amazon.com.
Załączniki
6113kNbeICL._AA300_.jpg
6113kNbeICL._AA300_.jpg (33.07 KiB) Przeglądane 5441 razy
51jE-H-eZ0L._SL500_AA300_.jpg
51jE-H-eZ0L._SL500_AA300_.jpg (27.22 KiB) Przeglądane 5441 razy
all

Postprzez Inuki » Cz lut 03, 2011 2:53 pm

Inuki

Re: Zaplątani [DVD i BD]

Postprzez Minky » Pt mar 11, 2011 7:21 pm

Na empik.com rozpoczęła się przedsprzedaż. DVD za 48 zł, o 7 zł taniej niż cena sugerowana. :)
Minky

Imię: Magdalena
GG: 1372890

Postprzez Mędrek1937 » So mar 12, 2011 11:46 am

Tak w realu wygląda blu- ray. Nawet fajnie, ale Gothel też by pasowała na okładce:

Obrazek
Obrazek
A CDproject umieścił na stronie zwiastun. Niezbyt się wysilili. Nawet nie spolszczyli.

http://www.youtube.com/watch?v=DDRsCPH5 ... r_embedded
Obrazek
Mędrek1937

Postprzez Innen » Pn kwi 04, 2011 7:54 pm

Od piątku jestem już szczęśliwą posiadaczką wydania blu-ray "Zaplątanych". Oczywiście, jak to z empikiem, nie obyło się bez niespodzianek (o 13 powiedziano mi, że wydanie BD już dojechało, ale jeszcze nie jest wystawione, gdyż mają dużo pracy :mike: , na szczęście po półgodzinnym oczekiwaniu udało mi się kupić ;) )
Co do filmu to jestem oczywiście przeszczęśliwa, że wreszcie mam go w rączkach po tylu miesiącach niecierpliwego czekania. :D
Natomiast bardzo zawiodły mnie dodatki. Owszem, są dwa alternatywne początki filmu, ale sam materiał o realizacji (całe to "Rozplątywanie Zaplątanych") trwa 12 minut i są to głównie przekomarzający się Mandy i Zachary, żadnych ciekawostek, opowieści - nic! Spodziewałąm się chociaż czegoś takiego, jak w "Księżniczce i Żabie", a tu kompletne dno. :? Reszta to odliczanie 50 klasyków, które może i jest ciekawe, jak ktoś jest nie w temacie (a nawet jak jest to zawsze miło sobie popatrzeć :wink: ), ale kolejne obrazy filmowe idą za szybko. W tym tempie takie... przypomnienie traci sens. Ja to ogarniam, ale ktoś niezorientowany nawet nie ma czasu na wyszukanie w głowie tytułu. (link: http://www.youtube.com/watch?v=5gqg3-5srs4)
To chyba wszystko na chwilę obecną. Nie będę pisać o samym filmie, gdyż braknie słów. :ariel:
Wish I could be
Part of your world.
Innen

Imię: Ida
GG: 6486709

Postprzez Inuki » Wt kwi 05, 2011 12:03 pm

Dodatki są biedne również w wydaniu USA; oprócz tego co znajduje się w polskim wydaniu, tam mają jeszcze sceny usunięte i dwie rozszerzone piosenki. W sumie to jakieś 20 minut dodatków więcej. I to tyle; faktycznie biedne to wydanie (u nas jeszcze biedniejsze) dlatego ja akurat kupiłem DVD (nie kupuję ogołoconych polskich wydań Blu-ray i tyle) :wink:
Inuki

Postprzez duśka » Wt kwi 05, 2011 12:18 pm

MAM :!: MAM :!: MAM :!: Wreszcie dotarło do mnie dłuuuugo wyczekiwane wydanie BD Roszpunki. Co do dodatków to nie dodam nic więcej niż Innen. Również spodziewałam się czegoś więcej. Może nie więcej, ale czegoś innego - więcej o samym procesie tworzenia, powstawania itp. Film na BD błyszczy swym blaskiem i doskonałą jakością. Wreszcie na mojej półce znajduje się komplet 50 klasyków disneya. W kolekcji klasycznych animacji z ostatnich kilku lat Roszpunka to istna perełka. Nie mogę się doczekać, kiedy wrócę do domu i obejrzę ją znowu... i jutro znowu.... i znowu... i znowu.... :D
Po raz pierwszy widzę blask...
duśka

Postprzez Mędrek1937 » So kwi 09, 2011 5:11 am

Ja mam od wczoraj. Już jestem po drugim seansie (wreszcie). O filmie nie będę pisał, bo znacie moje zdanie, a jak nie to przeczytajcie recenzję. Dodam tylko, że w domu mogłem się skupic na wielu szczegółach i film zachwycił mnie jeszcze bardziej. Obraz zniewalający,dźwięk tak samo. Menu brzydkie (jak w Pięknej i Bestii). Spodziewałem się czegoś lepszego. C.d dodatków to nie oglądałem, ale ilośc nie powala. I dwa dokładnie takie same teledyski, tylko że w innych językach to bezsens. Największy plus to to, że o dziwo DVD zadziałało na moim laptopie. Do tej pory żadne z wydań od drugiej połowy 2008 roku nie działało, a ten. Mogę oglądac więc kiedy zechcę. A i jeszcze taki minus, kupiłem film przez allegro, nie widziałem wcześniej wydania i jest... bez kartonika :cry: . Czy u was też tak jest?

Powiem tyle, że wierzę, że będziemy miec nowy renesans Disneya. Zaplątani to w.g mnie nowa "Mała Syrenka". Puchatek będzie taką odskocznią (jak Bernard i Bianka w krainie kangurów) a potem już same sukcesy (King of Elves, Reboot Ralph). Co wy na to. Chciałbym przeżyc swój własny złoty wiek Disneya.

p.s obejrzyjcie napisy końcowe. Jak się dobrze przyjżycie zobaczycie tam nazwiska podajże Wojciech Wargowski i Jan Barski.
Obrazek
Mędrek1937

Postprzez RapunzelFlowerShine » N kwi 10, 2011 10:48 am

Mędrek1937 napisał(a):Tak w realu wygląda blu- ray. Nawet fajnie, ale Gothel też by pasowała na okładce:

Ja właściwie w takiej okładce nie widziałbym Gothel. Gdyby już miała być na okładce to tylko z Roszpunka jak ja przytula (właściwie to by pasowało w tle wnętrza wierzy z tytułem "Rapunzel", już nawet mam wizję tego).
RapunzelFlowerShine

GG: 20234718

Postprzez lis22 » N kwi 10, 2011 3:03 pm

Mędrek1937 napisał(a):
Powiem tyle, że wierzę, że będziemy miec nowy renesans Disneya. Zaplątani to w.g mnie nowa "Mała Syrenka". Puchatek będzie taką odskocznią (jak Bernard i Bianka w krainie kangurów) a potem już same sukcesy (King of Elves, Reboot Ralph). Co wy na to. Chciałbym przeżyc swój własny złoty wiek Disneya.

Moim zdaniem,renesans Disneya będzie możliwy tylko wtedy gdy studio wróci do tego co robi najlepiej,czyli do animacji klasycznej
niestety,dla mnie klasyka Disneya kończy się na " Rogatym Ranczu " ................ " Księżniczka i Żaba " ...
nie uznaję takich gniotów jak " Kurczak Mały "," Dżungla " czy " Rodzinka Robinsonów " za filmy Disneya
" Piorun " i " Zaplatani " to już dużo lepsze kino ale to nadal NIE JEST klasyka Disneya
być może dla wielu Disney poszedł z duchem czasu i powinniśmy mieć tylko filmy CGI - moim zdaniem od animacji komputerowej jest u Disneya Pixar i tak powinno zostać
to Pixar ma pomysły,inicjatywę,dobre scenariusze i tylko Pixar może konkurować z innymi tego typu filmami,które zalewają nasze kina.
Pamiętam jak narzekano na Disneyowskie animacje klasyczne na początku nowego milenium - że bez polotu,że bez pomysłu,że Disney się wypalił,skończył
moim zdaniem animacje z lat 2001 - 2003 były bardzo dobre i nowatorskie ale trafiły na moment w którym światowa widownia zachwyciła się " Shrekiem " i bardziej ' niegrzeczną ' animacją
remedium miało stanowić odcięcie się od animacji klasycznej i wkroczenie w świat CGI - i co?
powstały trzy wyżej wymienione " dzieła ' które udowodniły że nie technika animacji jest najważniejsza,tylko pomysł i scenariusz.

Myślę ze jeżeli Disney pójdzie dalej tą droga to nie będzie się różnił od innych wytwórni strzelających obecnie animacjami CGI jak z rękawa
bo Disney to coś więcej niż tylko animacja,film,wytwórnia - to spuścizna,dziedzictwo,magia
w animacji komputerowej brakuje mi owej magii - jest ona niczym wydmuszka: piękna na zewnątrz i pusta w środku - taki produkt współczesnego,komercjalnego świata.

Na pewno " Zaplątani " stanowią swoisty powrót do stylistyki i treści dawnego Disneya ale brakuje mi to owej magii - magii która tkwi w animacji klasycznej
dlatego oczekuję od Disneya powrotu nie tylko do treści i stylistyki ale także do formy z której owe studio słynie.
lis22

Powrót do Wydania DVD i Blu-Ray