Kopciuszek 4 Kwietnia

Informacje i dyskusje na temat edycji Disney DVD i Disney Blu-Ray oraz wspomnienia starych kaset VHS.

Kopciuszek 4 Kwietnia

Postprzez all » Pt lut 25, 2011 4:25 pm

Właśnie zobaczyłem na stronie disneydvd.co.uk informację o premierze filmu Kopciuszek (Royal Edition) czwartego kwietnia 2011 roku w Wielkiej Brytanii. Na amazon.co.uk film kosztuje £14,99 dostępne jest tylko wydanie DVD. Poniżej załączam okładkę. Czy ktoś wie więcej na temat tego wydania?

Temat przeniosłem do prawidłowego działu. Proszę, umieszczajcie tematy o DVD w nowym podforum "Wydania DVD i Blu-Ray", które lis specjalnie po to wydzielił. :) - dop. Pahan
Załączniki
51H7DY7zU0L._SL500_AA300_.jpg
Okładka ze strony www.amazon.co.uk
51H7DY7zU0L._SL500_AA300_.jpg (29.03 KiB) Przeglądane 5764 razy
all

GG: 0

Re: Kopciuszek 4 Kwietnia

Postprzez Connor » Wt mar 08, 2011 10:58 am

Gdy tak przeglądałem spis tematów i zauważyłem ten napis to od razu pomyślałem sobie, że biorą się za Kopciuszka 4. No, ale trudno - choć naprawdę, nie miałbym nic przeciwko kolejnej kontynuacji, zwłaszcza gdyby odpowiadałby za nią Frank Nissen lub Peggy Holmes.

A więc jeszcze jedna edycja Kopciuszka, tak? Patrząc na tę okładkę przypominam sobie takie stare, najstarsze wydania - w ogóle to przypomina ona okładkę jakiejś książeczki dla dzieci na dobranoc. Ma to swój urok :-).

Kopciuszek to jedna z moich ulubionych animacji, tak więc mam nadzieję, że to DVD pojawi się także w Polsce. Zastanawia mnie to "Royal Edition" - jedyne co przychodzi mi do głowy, to to, że jest to po prostu kolejna promocja Disney Princess. Może każda księżniczka będzie miała takie wydanie swojego filmu?

Jeżeli mam rację, to jestem ciekawy co z Tianą i Roszpunką. Moją teorię zdają się potwierdzać zapowiedziane dodatki:

A Dream is a Wish Your Heart Makes
Music Video performed by Disney Channel “Circle of Stars”
Every Girl Can Be a Princess
Music Video Featuring Disney’s Animated Princesses

No, po prostu nie mogę się doczekać :-)!
Connor

Postprzez duśka » Wt mar 08, 2011 3:05 pm

Ta okładka jest straszna !!! Kiedy skończyła się era klasycznych okładek, zagadkowych, bez zbędnych rupieci i naciapanego koloru które mówiły: "tu jest coś wyjątkowego, magicznego". Moim zdaniem Disney z tymi ostatnimi okładkami po prostu mnie przeraża. PLASTIK! Patrząc na takie okładki od razu mam w głowie "Barbie i coś tam...." Błeee :evil:
Po raz pierwszy widzę blask...
duśka

Postprzez Connor » Wt mar 08, 2011 3:48 pm

No i wybrano ujęcie z filmu, prawda? Jeśli moja teoria jest słuszna i pojawią się takie edycje Małej Syrenki, Śpiącej Królewny itd., to okładki zapewne będą przedstawiały końcowe sceny - ślub Ariel i Eryka, taniec Aurory i Filipa, bal na zamku Bestii itp. Kolory zapewne zawsze będą różowo-fioletowe, może inne odcienie...
Connor

Postprzez RapunzelFlowerShine » N kwi 10, 2011 8:14 am

Jeśliby mieli zrobić wydanie z Roszpunką i Flynem to pewnie nie pokazaliby na okładce ostatniej sceny (bo Roszpunka ma tam krótkie włosy), zapewne pokazaliby scene z latarniami. No ale "Zaplątani" dopiero co się pokazali na dvd w dodatku jest jeszcze nowiutkim filmem więc nie mam pewności czy zrobiliby z nimi "Royal Edition". Roszpunka pokazała się juz w marketingu Disney Princess ale amerykańska strona Disneya narazie nic o niej nie mówi jako Disney Princess. A Tiana już pięć miesięcy przed premierą filmu była koronowana na Księżniczkę Disneya. Zdzierstwo, bo ja uwielbiam Roszpunkę!
Co do Kopciuszka to slodka jest ta okładka. Mam nadzieję że jej wydanie dvd powróci do Polski.
RapunzelFlowerShine

GG: 20234718

Postprzez Mędrek1937 » Pn kwi 11, 2011 12:53 pm

RapunzelFlowerShine napisał(a):Jeśliby mieli zrobić wydanie z Roszpunką i Flynem to pewnie nie pokazaliby na okładce ostatniej sceny (bo Roszpunka ma tam krótkie włosy), zapewne pokazaliby scene z latarniami. No ale "Zaplątani" dopiero co się pokazali na dvd w dodatku jest jeszcze nowiutkim filmem więc nie mam pewności czy zrobiliby z nimi "Royal Edition". Roszpunka pokazała się juz w marketingu Disney Princess ale amerykańska strona Disneya narazie nic o niej nie mówi jako Disney Princess. A Tiana już pięć miesięcy przed premierą filmu była koronowana na Księżniczkę Disneya. Zdzierstwo, bo ja uwielbiam Roszpunkę!
Co do Kopciuszka to slodka jest ta okładka. Mam nadzieję że jej wydanie dvd powróci do Polski.

Roszpunka stanie się oficjalną księżniczką we wrześniu tego roku.
Obrazek
Jak po nocy świt, jak w piosence rytm, Piękna z Bestią jest
Mędrek1937

Imię: Bartek

Postprzez RapunzelFlowerShine » So maja 28, 2011 5:49 pm

Może ją beda koronować w Disneylandzie jak Tiane. Byłoby fajnie :D
RapunzelFlowerShine

GG: 20234718

Postprzez TheHubi1998 » Cz sty 26, 2012 6:05 pm